Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért gondolják hogy ők igazi férfiak lehetnek?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, és társkeresőkön rengeteg az olyan pasi aki odaírja a bemutatkozásához, hogy - igazi férfi vagyok, férfit keresek- meg kislányok kíméljenek én is férfias pasi vagyok- stb. Na most lehet hogy külsőre férfiasan néz ki, de én nem gondolom hogy egy meleg lehet igazi férfi mert azért mégis csak egy másik férfival szexel, nem nővel. Titeket nem idegesít ez a sok magát alfahímnek gondoló meleg pasi?

2016. nov. 14. 17:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Egy meleg is ugyanugy lehet ferfi mint egy hetero.
2016. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%

De még mennyire lehetnek igazi férfiak a meleg pasik!:)Attól még nem lesz férfi senki,hogy a farkát punciba teszi.Előnyös külső,vonzerő,szexuális kisugárzás,jó modor,sárm stb.az ilyen tulajdonságoktól lesz férfi valaki és ezek sokkal-sokkal több meleg férfiban vannak meg mint heteróba,akiknél csak nagy egó van a semmire.

19/L

2016. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Hat te nem az eszedrol vagy hires
2016. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Erről az egyik amerikai meleg barátom mondása jut eszembe: "You're not a real man until you fucked one." :D
2016. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Én azt nem értem mit jelent az,hogy "igazi férfi".

Mik azok a tulajdonságok,amik azzá emelnek valakit?


Talán túlságosan nemi sémák alapján látjuk a világot.

Szerintem alapvetően az emberi természet nők és férfiak között nagyon hasonló,csak pár hormonális dolog különbözteti meg a két nemet.

De attól még örömöt,bánatot,nyereséget,veszteséget ugyanúgy élik meg...


Ha csak a külsőségeket veszed,akkor lehet valakire mondani,hogy férfias,de sok típus van,így aztán kinek a pap,kinek a papné,ahogy szokták mondani..

2016. nov. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
számodra mik azok a tulajdonságok amiktől férfi egy férfi? testi és belső egyaránt érdekelnek. ha hülyeséget állítasz legalább indokold. ne azzal hogy csak egy hetero férfi igazi férfi
2016. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Igazi férfi = 18. életévét betöltött, születésekor pénisszel rendelkező homo sapiens sapiens. Az ilyen egyedeket első 18 évükben fiúknak nevezzük.
2016. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Hm, ezen sokat gondolkodtam. Igazából a kérdező jól látja, a férfi egy másik férfit addig tekint férfinak, amíg nőkkel fekszik le. Mintha a férfi identitás alapja az lenne, hogy a férfi nővel fekszik le, minden más tulajdonság csak erre jön rá.Mintha ez lenne a társadalom férfi képe. Igazábol azért homofóbak a férfiak mert egy meleget nem tudnak férfinak tekinteni, és zavar van náluk. Viszont igaz az is, hogy egy meleg is férfi, mert képes férfias gondolkodásra és minden egyéb tulajdonsága lehet férfias, attól, hogy férfival fekszik le. De egyáltalán ki és mi mondja meg, hogy mi az ami férfias az emberen? Szerintem a melegek attól szenvednek, hogy a többi férfi nem tartja férfiasnak őket.
2016. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%
Olvastam egyszer egy nagyon jó szöveget valahol, bár csak férfiakra vonatkozik. Homofóbia: Félelem attól, hogy úgy bánnak veled, ahogy te a nőkkel.
2016. nov. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom eddig milyen szöveget nyomtak le a torkodon, hogy melegként így gondolkodsz...de nem attól válik "igazi férfivá" valaki ha megkefél egy nőt.
2016. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!