Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan oldhatnám a feszültségét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám a feszültségét?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki meleg. És olyan 3-4 nap múlva elég hosszú ideig fizikailag közel leszünk egymáshoz (lakótársak leszünk). Ez engem abszolút nem zavar. Mondjuk fogalmam sincs, mit érzek a srác iránt, de ez nem is lényeg. xD

Egyszer ugyanis "bunyóztunk" (persze nem volt komoly, baromkodtunk), és mikor rám ült, mielőtt kitekerte volna a kezemet (küzdősportot is beleviszünk), a tudattól, hogy ott ül az ágyékomnál, úgy felállt, mint a cövek. :D

Szóval számomra ez a közelség abszolút nem jelent problémát. Egyrészt szükségmegoldás, másrészt meg olyan komprumisszumkész embert, mint ő, nem ismertem soha.

Szóval biztosan nem lesz probléma. Ő viszont fél tőlem. Mármint szó szerint, kimondva. :D

Ez persze nem esik túl jól. Párszor összezördültünk persze, és sikerült egymást megbántanunk, de nem ilyen értelemben fél. Testileg. Pedig... És ezt ki is mondtam, hogy egyrészt, mivel harcművészetben nagyon profi, abban a percben, hogy a kezemet megemelném, valószínűleg halott is lennék, másrészt előbb vágnám le a kezem láncfűrésszel, minthogy úgy érjek hozzá bármilyen módon, hogy ő azt nem akarja. Megvallom őszintén, nagyon jól esne megcirógatni az arcát, megpuszilni a hasát, de amíg nem akarja, addig nem. Heterónak hittem magam, de láthatólag nem vagyok az, és ellentétben a többséggel, abszolút nem zavar ez, nyíltan állok hozzá. Szóval hogy oldhatnám picit a félelmét?

Valóban, sokkal erősebb vagyok nála, ő viszont olyan gyors, mint a villám, és nem lenne lehetőségem sem megütni, mert mire megmozdulok, ő már orrbavágott. :D

De hogy juthat ilyen eszébe, hogy bántanám???

Másik... Ő tud erről az esetről "bunyó" közben, és olyan nyíltsággal fogadta, hogy attól meg én ijedtem meg. :D

Az együttéléssel semmi probléma, viszont ezen ki kellett volna akadnia. Hogy mi barátok vagyunk, hogy érezhetek én ilyet. De nem. Mosolyogva végighallgatott, aztán azt mondta, hogy ezt majd eldönti a jövő, és nem zárkózik el semmilyen érzés elől.

Amikor ott ült az ágyékomon, a kezem mintha megbolondult volna, megérintettem a fenekét. Na azon mondjuk kicsit kikerekedett a szeme, hogy mi is volt ez. :DDD

Nagyon sok mindent tudunk egymásról, sőt, olyan részletességgel, hogy egy-két kaját milyen fűszerekkel szeretünk inkább, mi a kedvenc virágunk, egymás egészségügyi gondjait kívülről fújjuk. Nekem vese, neki meg volt egy akut szkizofreniform zavara, amivel pszichiátriára került, én vittem el pszichiáterhez vele. Most affektív problémája van, de ennyi elég is, sajnos a mentális zavarairól hosszú listát lehetne írni.

Tehát látjátok, tényleg olyan mélyen ismerjük egymást, hogy az hihetetlen és nagyon ritka, de mégis... Valami van. Engem megijeszt az, hogy fél tőlem. Miért fél? Soha egyetlen ujjal nem értem hozzá. Elég feminin, és pár idióta verte már meg, ezért is kezdett harcművészetet tanulni, így is ismerkedtünk meg. Minden áldott nap munka után elmegyünk kajálni.

Ebben kérnék tanácsot. Ő fél, valamilyen szinten én is.

25/f


2016. aug. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

Reggel beengedett ugye, rámnézett, rögtön látta rajtam, hogy van valami, és köszönés nélkül: "Aha... Szerintem gyere be, és beszéljük meg a dolgot."

Szokásos módon kész kávé várt. Munka előtt, pontban 4:30-kor érek hozzá, ott úgy két óra elmegy, és úgy megyünk dolgozóba.

Ő is nagyon early bird meg én is. :)

Most ő nyugtatott meg, de nagyon. Leültem a helyemre, egy fotelbe, már nagyon-nagyon izgultam, ő meg csak odaállt a fotel mellé, a vállamra tette a kezét és rákérdezett, hogy "Mi a baj?"

Ez olyan szinten megnyugtatott, hogy minden körítés nélkül, nyökögés nélkül ki tudtam mondani, hogy teljesen beleestem. Erre ő csak felállított, hozzám bújt, aztán azt mondta, hogy tudja. Ez a szűkszavúsága, fú. :D

Ahogy az elején megkönnyítette a dolgom, úgy megnehezítette itt. Sírtam picit. Ő nem megvigasztalt, hanem megnyugtatott. Nagy különbség. Szerintem így jobb. Nem támaszkodni akarok rá, hanem páromnak akarom tudni.

Aztán a végére nagyon olajozottá vált az egész. Úgy búcsúzott el tőlem, hogy: "Akkor este nyolckor... Tudom, nem voltál még fiúval randin. Én elég sokkal. Plusz ismerjük egymást, mint a tenyerünket. Szóval nem kell aggódnod. Ha szexre kerülne sor, akkor felteszem, miutána popsimat tapiztad le, meg szeretnél dugni. Passzív vagyok, de ezt úgyis tudod, szóval remek. Na... Szia, szép napot!"

Komolyan, olyan szinten a lényegre tör, hogy az haláli.xDDD

Körítés? Neeeeeem, sokkoljuk csak le az embereket. xDDDD

Imádom. :DDDD

Emlékszem, még mikor volt az a megverős eset, akkor megköszönte, picit sírt is, aztán azt kérdezte, hogy: "Te, amúgy miért védtél meg? Biztos király lehet elverni valakit." :D

Érzelmes, mégis hiperracionális. Hiszen a beszédéből nagyon ritkán nyilvánul meg bármilyen érzelem. Az esti kajálásainknál szokott igazából beszélni, hogy mi történt vele aznap, amúgy nagyon csendes. Nem beszél, inkább cselekszik.

Különösen, mióta új gyógyszereket kap. Kockázatos lépséekbe pl. soha nem volt hajlandó belemenni, de most, ha a szükség úgy hozza, minden baj nélkül.

Tehát reggel is elkezdhetett volna érzelileg kitörni, nem. Csak egy szó és hozzám bújt. Többet jelentett ez nekem bármilyen szónoklattól. Az ő gondolatait most nem adnám közbe, priviben sem, mert nagyon bensőségesek. A lényege az, hogy igen, szeret. Azzal indokolta, hogy ő nem lépett, hogy mivel nem volt bennem tiszta a biszexualitásom ilyen hpsszú ideig, ezt előbb tisztáznom kellett magamban, aztán átgondolnom, én mit érzek iránta. Ezzel teljesen egyetértek, és sokkal könnyebb volt így.

Szóval RANDI, sárcoook! :DDDDDDDD

Most ezt a kommentet kirakom, és elkezdek készülődni. :D

Nem tudja még, hová viszem, de nagyon fog neki tetszeni. :333 :DDD

2016. aug. 23. 18:34
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.. Ez nagyon aranyos!! *.* Most miattad sírok!!

Annyira örülök nektek! :)

2016. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
aaaaaaaa ez olyan cuki h megintcsak belehaloooook :3 <3 bár nekem is lenne egy ilyen hetero (ahogy leírtam a hetero szót fel is nevettem, bocsi XDDD) barátom, mint te neki :D ez az egész egy tündérmese sztori :D nagyon vigyázz rá! :D :) remélem ennél is jobb lesz még :D az első csókról pedig jelentést kérek! :P vagyis, szerintem írhatom azt is, hogy kérünk :D
2016. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
a #33-as jól mondja! Kérünk még fejleményeket. :)
2016. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Nyugi, #33. válaszoló, én is felnevettem, mielőtt a zárójelben levő cuccot elolvastam volna. :DDD

Köszi a támogatást, srácok!

Pár perc és indulok. :D

2016. aug. 23. 19:24
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
mindent bele! :3 mármint elsősorban a randira gondoltam, majd aztán bele, a srácba is. :D bocsi, már fáradok, ilyenkor előjön az idióta énem :| :D
2016. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Na hogyan telt az este?:)
2016. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Szívmelengető sztori :)

Kérlek ne törd össze a szívem azzal, hogy nem ìrsz vagy csak kamu!

2016. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

K**vajóvolt. :DDDD

A csók egy parkban történt meg. Te, ha én azt tudom, hogy egy pasi ilyen jól tud csókolni, gyorsabban elkezdem. :DDD

Ami meg a másik, hogy az őszintesége sosem bunkó, és most is nagyon őszinte volt. És ez nekem hatalmas megnyugvást adott. Végig teljesen nyugodt volt, egy cseppnyi feszültség nem volt az arcán, nagyon sokat mosolygott, megkérdeztem, mit akar kutatni matematikán belül. Számelméletet. :D

Aztán alkotott megint. xD

Egészen pontosan 25-ször elmondta a pincérnek, hogy fehér az inge (mármint a pincéré). :DDDDDDDD

Aztán bocsánatot kért, elmondta, mi a helyzet. :D

Hát én behaltam rajta. :DDDDDDDDD

Teljesen beszámítható amúgy, ennél durvább csak egyszer volt, és az ehhez hasonlók is egyre ritkábbak.

Egy sima, könnyed sütit ettünk közös megegyezés alapján, aztán nagyon sokat sétáltunk. Visszafelé már kézenfogva. Volt egy három hölgyből álló társaság, ahol alkalma volt kamatoztatni, amit a Trónok harcában tanult. Nekiálltak ugye csesztetni minket, ő meg a nagy szószólónak azt mondta, hogy: "Jajj, fogja már be, nem kíváncsi senki a hülyeségeire. Ön sem hiszem, hogy részt akar venni egy ilyen értelmetlen beszélgetésben. És ön akar valamit mondani (ő meg se szólalt addig, levegőt vett, hogy beszélni kezdjen)? Nem, nem akar mondani semmit. Köszönöm megértésüket, további szép estét." xDDDDDDDDD

Néztem nagyot, mert így még soha nem hallottam beszélni, csak mikor beteg volt, ő meg mosolygott, és: "Trónok harca... Megérte néznem. Ilyen dumát se sokan sütnek el egy randin." :DDDDD

Azért a pszichoterapeutája meg a mestere (egyénileg edzi lassan 5 éve, az a nemhivatalos megállapodás, hogy addig, míg 5-ször le nem tudja győzni, ebből megvan eddig 3) adott neki egy tartást, meg kell hagyni.

Annak is nagyon örültem, hogy nem volt valószínű, hogy valami homofób állat nekünk ugrik. Mert én izomagynak nézek ki, de elég gyáva vagyok. Ha meg mégis próbálkoznának, ő elég gyorsan véget tudna neki vetni. :D

Ő picit sem tűnik izomagynak, sőt. xD

157 centis, vékony, szőke, cuki kék szemekkel, három méteres szempillákkal, szájfénnyel.:DDDDDD

A park az egy kb. egyórás dolog volt. Egy mindennapi beszélgetéssel indult, aztán fokozatosan terelődött a dolog az érzelmi témakörre.

Aztán ültünk egy padon, fel akart állni, mert elzsibbadtak a lábai (nem szeret sokáig ülni, ez körülbelül 10 perc volt xDDD), de megfogtam a kezét, mert egy 48 centis szintkülönbséget nehéz állva áthidalni, felemelni meg nem tudtam volna, mert borzalmasan fáj a karom. xD

Aztán megsimiztem az arcát, na attól már zavarba jött. :D

Az oldalamra tette a kezét, és megtörtént. :'')))))))

Aztán abban állapodtunk meg, hogy mivel nekem ez új, úgy haladunk előre, hogy ne legyen gyors nekem.

A tempóra picit zavarban megkérdeztem, hogy "Akkor... Ma szexelünk?"

Ezen nevetett egy hatalmasat, aztán izgatóan szemtelenül "Persze!" :DDDDD

Aztán megöleltük egymást és volt még egy csók.:D

Együtt is zuahnyoztunk, úristen, milyen szép teste van. :')

A szexről... Ugye azt tudtam, hogy nem tolhatom be neki rögtön, mert sajnos borzalmas vastaggal vagyok megáldva, aminek nem örülök, mert sok nehézséget okoz. Nála nem volt semmi probléma. Nagyon élvezte. :D

Aztán kiszabadult belőlünk a vadállat. :DDDD

Brutális volt, mert ahogy egyre durvább voltam, egyre jobban élvezkedett, és a hangja olyan szinten beindított, hogy hú... :DDDDD

Mikor végeztünk, nagyon lihegett. :DDD

"Te... Én k**aszottul irigylem a barátnőidet. Ilyet akarok még." :DDDDDD

Szóval jól meeent! :3333

Holnap ugye átcuccolok, mert a dolog áll továbbra is, csak nem a vendégszobába, hanem hozzá. :333 :)))

Köszi a segítséget, srácok! :D

Tisztára mint egy filmben. :DDD El sem hiszem. :D

2016. aug. 24. 18:46
 40/57 A kérdező kommentje:

A szó szerinti idézések tényleg szószerintiek, nagyon jó memóriám van. :D

Úgy ment az egyetem is, mint a sicc, és jahj, de jó volt, hogy soha nem szenvedtem semmivel ilyen téren. xD

2016. aug. 24. 18:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!