Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan oldhatnám a feszültségét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám a feszültségét?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki meleg. És olyan 3-4 nap múlva elég hosszú ideig fizikailag közel leszünk egymáshoz (lakótársak leszünk). Ez engem abszolút nem zavar. Mondjuk fogalmam sincs, mit érzek a srác iránt, de ez nem is lényeg. xD

Egyszer ugyanis "bunyóztunk" (persze nem volt komoly, baromkodtunk), és mikor rám ült, mielőtt kitekerte volna a kezemet (küzdősportot is beleviszünk), a tudattól, hogy ott ül az ágyékomnál, úgy felállt, mint a cövek. :D

Szóval számomra ez a közelség abszolút nem jelent problémát. Egyrészt szükségmegoldás, másrészt meg olyan komprumisszumkész embert, mint ő, nem ismertem soha.

Szóval biztosan nem lesz probléma. Ő viszont fél tőlem. Mármint szó szerint, kimondva. :D

Ez persze nem esik túl jól. Párszor összezördültünk persze, és sikerült egymást megbántanunk, de nem ilyen értelemben fél. Testileg. Pedig... És ezt ki is mondtam, hogy egyrészt, mivel harcművészetben nagyon profi, abban a percben, hogy a kezemet megemelném, valószínűleg halott is lennék, másrészt előbb vágnám le a kezem láncfűrésszel, minthogy úgy érjek hozzá bármilyen módon, hogy ő azt nem akarja. Megvallom őszintén, nagyon jól esne megcirógatni az arcát, megpuszilni a hasát, de amíg nem akarja, addig nem. Heterónak hittem magam, de láthatólag nem vagyok az, és ellentétben a többséggel, abszolút nem zavar ez, nyíltan állok hozzá. Szóval hogy oldhatnám picit a félelmét?

Valóban, sokkal erősebb vagyok nála, ő viszont olyan gyors, mint a villám, és nem lenne lehetőségem sem megütni, mert mire megmozdulok, ő már orrbavágott. :D

De hogy juthat ilyen eszébe, hogy bántanám???

Másik... Ő tud erről az esetről "bunyó" közben, és olyan nyíltsággal fogadta, hogy attól meg én ijedtem meg. :D

Az együttéléssel semmi probléma, viszont ezen ki kellett volna akadnia. Hogy mi barátok vagyunk, hogy érezhetek én ilyet. De nem. Mosolyogva végighallgatott, aztán azt mondta, hogy ezt majd eldönti a jövő, és nem zárkózik el semmilyen érzés elől.

Amikor ott ült az ágyékomon, a kezem mintha megbolondult volna, megérintettem a fenekét. Na azon mondjuk kicsit kikerekedett a szeme, hogy mi is volt ez. :DDD

Nagyon sok mindent tudunk egymásról, sőt, olyan részletességgel, hogy egy-két kaját milyen fűszerekkel szeretünk inkább, mi a kedvenc virágunk, egymás egészségügyi gondjait kívülről fújjuk. Nekem vese, neki meg volt egy akut szkizofreniform zavara, amivel pszichiátriára került, én vittem el pszichiáterhez vele. Most affektív problémája van, de ennyi elég is, sajnos a mentális zavarairól hosszú listát lehetne írni.

Tehát látjátok, tényleg olyan mélyen ismerjük egymást, hogy az hihetetlen és nagyon ritka, de mégis... Valami van. Engem megijeszt az, hogy fél tőlem. Miért fél? Soha egyetlen ujjal nem értem hozzá. Elég feminin, és pár idióta verte már meg, ezért is kezdett harcművészetet tanulni, így is ismerkedtünk meg. Minden áldott nap munka után elmegyünk kajálni.

Ebben kérnék tanácsot. Ő fél, valamilyen szinten én is.

25/f


2016. aug. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy megegyszerűsítsem az életed, te totál oda és vissza bele vagy esve a srácba. :D Egy jó tanács, legközelebb ha kettesben vagytok, lépj oda hozzá és határozottan de mégis érzékien csókold szájon.
2016. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
De rég olvastam ilyen cuki szerelmes történetet.
2016. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%

Ez ollyan cuki h belehaloooook 😍😋 olyan jó ilyeneket olvasni!:)

Amit én látok ebből az az, hogy odáig vagy érte:D én nem rögtön csókkal meg smárolással kezdenék, az túl nagy sokk lenne elsőre.. Én azt tenném, h alkalom adtán öleld meg. Esetleg még hátulról is, pl ha épp mosogat vagy zöldséget pucol vagy mittudomén. :D DE ha ezek megvannak, akkor már jöhet a csók is, legalább fiúval is kiprobalod (hidd el jobb mint csajjal :D) :)

Ja, és bár nem érdeked, de olyan jó lenne ha írnál a fejleményekről, mondjuk privibe, de ide is jó lenne. :) sok szerencsét 😈😋 20/f

2016. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez jó ötlet! Zöldségpucolásos hátulról megöleléses sztorira gondoltam. Ő most továbbmegy matematikusképzésre, kutatni szeretne. És a szendvics, amit minden reggel készít reggelire... :D Hát abban szerintem valamilyen módon a levegő is közvetlen felhasználásra kerül. xD

Legalább 5-6 féle zöldség, valamilyen húsáru, többféle sajt, teljes kiörlésű magokkal fűszerezett cuccosban. :D

Úgy pörög tőle mint a duracell. :DDDD

A reggele tehát a gyógyszereivel, a multivitaminjával meg a szenyójával kezdődik, és mindig pucol zöldséget hozzá. :D

Köszi! :)

Ez remek ötlet. :D

2016. aug. 22. 21:07
 15/57 A kérdező kommentje:
Azért lényeges, hogy még továbbtanul, mert úgy vág tőle az esze, hogy az hihetetlen. :D
2016. aug. 22. 21:08
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezni fogod a duracell pörgést :P
2016. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Juj ez cuki. *.*

Már annyi ilyen fanfictiont olvastam, hogy van a szegény fiúcska, aki fél, de végül megnyílik és örömmel fogadja az érintést. *.*

2016. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos :)

Szerintem te odáig vagy a srácért és ő sem közömbös irántad :)

Szóval nagy eséllyel össze fogtok jönni :)

2016. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok.

Amikor írtam a kommentet, elfelejtettem írni, h néha pajkosabbra is veheted a dolgot, pl arra gondoltam h egyszer amikor pont olyan jól elvagytok, elbeszélgettek, belecsiphetnél egyet a fenekébe, csak úgy enyhén :D bár ezzel is várnék az első hátulról-öleléssel :D

Most érzem h már lehet h egyenesen túlgondolom a dolgokat, csak annyira jó érzés átgondolni a helyzeteket, beleélni magam és tanácsot adni :DD írhatsz bármikor:)

2016. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legcélravezetőbb ha bevallod neki az érzéseidet és biztosítod arról, hogy tőled egy fikarcnyit sem kell félnie, sőt ha kell az bármi áron megvéded.


Ui: ez csak az én véleményem, viszont azért jobb ez mert ha kacérkodsz vele nem tudhatod, hogy fogja azt feldolgozni. Az is lehet, hogy azt fogja gondolni, hogy bántani akarod vagy akár szexuálisan molesztálni.


19/Feminib/Passzív

2016. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!