Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan oldhatnám a feszültségét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám a feszültségét?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki meleg. És olyan 3-4 nap múlva elég hosszú ideig fizikailag közel leszünk egymáshoz (lakótársak leszünk). Ez engem abszolút nem zavar. Mondjuk fogalmam sincs, mit érzek a srác iránt, de ez nem is lényeg. xD

Egyszer ugyanis "bunyóztunk" (persze nem volt komoly, baromkodtunk), és mikor rám ült, mielőtt kitekerte volna a kezemet (küzdősportot is beleviszünk), a tudattól, hogy ott ül az ágyékomnál, úgy felállt, mint a cövek. :D

Szóval számomra ez a közelség abszolút nem jelent problémát. Egyrészt szükségmegoldás, másrészt meg olyan komprumisszumkész embert, mint ő, nem ismertem soha.

Szóval biztosan nem lesz probléma. Ő viszont fél tőlem. Mármint szó szerint, kimondva. :D

Ez persze nem esik túl jól. Párszor összezördültünk persze, és sikerült egymást megbántanunk, de nem ilyen értelemben fél. Testileg. Pedig... És ezt ki is mondtam, hogy egyrészt, mivel harcművészetben nagyon profi, abban a percben, hogy a kezemet megemelném, valószínűleg halott is lennék, másrészt előbb vágnám le a kezem láncfűrésszel, minthogy úgy érjek hozzá bármilyen módon, hogy ő azt nem akarja. Megvallom őszintén, nagyon jól esne megcirógatni az arcát, megpuszilni a hasát, de amíg nem akarja, addig nem. Heterónak hittem magam, de láthatólag nem vagyok az, és ellentétben a többséggel, abszolút nem zavar ez, nyíltan állok hozzá. Szóval hogy oldhatnám picit a félelmét?

Valóban, sokkal erősebb vagyok nála, ő viszont olyan gyors, mint a villám, és nem lenne lehetőségem sem megütni, mert mire megmozdulok, ő már orrbavágott. :D

De hogy juthat ilyen eszébe, hogy bántanám???

Másik... Ő tud erről az esetről "bunyó" közben, és olyan nyíltsággal fogadta, hogy attól meg én ijedtem meg. :D

Az együttéléssel semmi probléma, viszont ezen ki kellett volna akadnia. Hogy mi barátok vagyunk, hogy érezhetek én ilyet. De nem. Mosolyogva végighallgatott, aztán azt mondta, hogy ezt majd eldönti a jövő, és nem zárkózik el semmilyen érzés elől.

Amikor ott ült az ágyékomon, a kezem mintha megbolondult volna, megérintettem a fenekét. Na azon mondjuk kicsit kikerekedett a szeme, hogy mi is volt ez. :DDD

Nagyon sok mindent tudunk egymásról, sőt, olyan részletességgel, hogy egy-két kaját milyen fűszerekkel szeretünk inkább, mi a kedvenc virágunk, egymás egészségügyi gondjait kívülről fújjuk. Nekem vese, neki meg volt egy akut szkizofreniform zavara, amivel pszichiátriára került, én vittem el pszichiáterhez vele. Most affektív problémája van, de ennyi elég is, sajnos a mentális zavarairól hosszú listát lehetne írni.

Tehát látjátok, tényleg olyan mélyen ismerjük egymást, hogy az hihetetlen és nagyon ritka, de mégis... Valami van. Engem megijeszt az, hogy fél tőlem. Miért fél? Soha egyetlen ujjal nem értem hozzá. Elég feminin, és pár idióta verte már meg, ezért is kezdett harcművészetet tanulni, így is ismerkedtünk meg. Minden áldott nap munka után elmegyünk kajálni.

Ebben kérnék tanácsot. Ő fél, valamilyen szinten én is.

25/f


2016. aug. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Jaaa, igen... Tehát azért az ő feszültségét, mert ha nyugodt lenne, én sem kapnék frászt és megnyugodnék végre. :DDD
2016. aug. 22. 14:47
 2/57 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű. állon vágjátok egymást, aztán a béke jelére dugtok egyet.
2016. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Első válaszolót jelentettem.

Második: Köszi, a humort értékelem. :DDD Ment a zöld pacsi. :D

2016. aug. 22. 14:54
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem jött le úgy hogy a srác is szerelmes beléd valamilyen szinten.Gondolkozom mi lehet az oka, és valamiért kíváncsi lennék hogy reagálna ha megcsókolnád, bár nem mondhatom azt hogy ha szegény srác fél tőled, smacizd le. Milyen értelemben fél tőled? Kevesebbnek tartja magát, vagy (durva megfogalmazásban) te megtudnád őt erőszakolni ha akarnád, mert nem tudna megállítani? Gondolkozom mi rák lehet a félelmének oka, de nincs ötletem. Ámbár, ha így belegondolok, akkor boncoljuk fel a szavak jelentését. A pszichológia szerint a félelem a múlt negatív tapasztalatainak jövőre való kivetítése. Ennek tudatában attól félhet, hogy te erősebb vagy, de akkor meg erre mi a megoldás? Azt még se mondhatom hogy hagyd hogy domináljon feletted, ámbár az se elhanyagolható, hogy van köztetek feszültség (szexuális). Na még gondolkozok.
2016. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Dehogynem tudna megállítani. Sokkal erősebb vagyok nála, ez tény. De ő kihasználja azt, hogy gyenge. Tehát úgy mondhatnám, hogy nagyon gyorsan csinál mindent, és az ellenfele ellen fordítja a saját erejét. Nagyon g*nyó és durva módon csinálja. :D

Ha megpróbálnám megerőszakolni, kb. 10 másodperc után a földön lennék. És attól fél, hogy bántani fogom. Pedig tudja ő is, én is, hogy nem lenne szívem bántani, meg lehetetlen küldetés is. Ezért nem értem.

2016. aug. 22. 16:24
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Te ennek nagyon nincs értelme. :D Szerintem valami mást érez, amire azt hiszi hogy fél, vagy szándékosan mondja ezt, mert valamiért nem akarja mondani az igazat. Bakker, csókold meg hogy mit reagál :D
2016. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet az ok a félelmének, hogy már verték meg és nem dolgozta fel rendesen ezt a traumát.
2016. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egyértelmű hogy ez az oka (kivéve ha teljesen más van a háttérben) kérdés hogy attól aki megvédené, mért érzi magát veszélyben. Visszatérve a korábbi üzeneteimhez. Lehet hogy gyorsabb nálad, de a túlélési ösztönnek az a fontos hogy a fizikai erő főlény kinél van. Egyelőre nem jöttem rá hogy mivel lehetne elérni hogy biztonsággal asszociálna, és lehet hogy az segítene (mint privátban is írtam) ha elmesélnéd a történetét annak amikor megverték (ez nem tiszta számomra, ha nektek ilyen téren volt e tényleges balhétok, vagy csak szórakozás). Egyébként furcsa, mint ha 2 oldalú érzelmek lennének, van fizikai kontaktus mindkettő részéről (lásd a baromkódásótok) neked egyértelműen szexuális és mint később közölted érzelmi kötödésed is van felé, de az ahogy lereagálta azt hogy az öledben ülve "nekifeszültél", nekem azt jelenti hogy valahogy biztos hogy ő is kötődik feléd. Bár azt mondom inkább érzelmileg mint szexuálisan abból ítélve, hogy lazán lereagálta azt ami történt, és nem zavartatva magát ott maradt az öledben, de meglepődőt amikor letapiztad a popsiját.
2016. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

A megverése az sajnos elég gyakori volt. Legtöbbször az volt a sztori, hogy ment haza (akkor a gimiből még), és az iskolatársak elkapták útközben.

Egyik ilyentől védtem én meg, mikor orvostól jöttem haza, és láttam, mit akarnak vele csinálni. Erőmnél fogva tőlem eléggé tartottak, és ismertem meg. Rohadt nagy iskola volt, csak látásból ismertem előtte.

Az összezördüléseink leginkább a pszichiáterhez vitelét megelőző pár napra korlátozódtak. Akkor azért egy-kettő kiabálásig fajult, de beteg volt, az teljesen más. Utána csak véleménykülönbségeink voltak, amivel semmi gond nincs, hisz elég uncsi lenne, ha pontosan ugyanolyanok lennénk. A véleménykülönbség meg nem is veszekedés, még csak vita sem, csak más a véleményünk pár dologban.:)

2016. aug. 22. 19:18
 10/57 A kérdező kommentje:

A fizikai kontaktus... :D

Hát... :D Az ő részéről az érdekes, mert öltöztem már át előtte, és úgy nézett, mint egy kiscica, ami éppen vadászik, és lesben áll, ugrani készül. A pupillái akkorák voltak, mint két traktor. :DDD

Néhány alkalommal ő is előttem, és én is érdekesen nézhetek ki olyankor, mert a hasa az valami rémcuki. *-* :D

Egész nap elcsókolgatnám és simizném, nagyon tetszik. :D

Aztán igen, a feneke, huh... :D

Amikor először láttam, akkor asszem, ahogy végiggondolom, nem indultam még be úgy nőre soha. És ezért mondom, hogy emberként, pláne diplomás emberként hülyeség magam abba a tévihitbe ringatni, hogy nem dugnék vele és heteró vagyok. Édes istenem, dehogy vagyok. xD

2016. aug. 22. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!