Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldhatnám a feszültsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám a feszültséget egy randin?

Figyelt kérdés
Találkozok egy sráccal, akivel eddig csak facebookon beszélgettem. Sosem voltam még randizni, nem tudom hogy hogy megy, inkább csak találkozunk, minthogy hivatalos randi, de biztos vagyok benne, hogy zavarban leszek. Viszont nem szeretném, hogy a találka arról szóljon, hogy ülünk/sétálunk egymás mellett, és beáll a kínos csend...
2013. okt. 23. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L (a srác most lesz 16, egy suliba járunk)
2013. okt. 23. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Kérdezz tőle, de lehetőleg ne eldöntendő kérdés legyen. Ha van egy kis esze, akkor ő is ezt fogja tenni, így aztán megismeritek egymás dolgait. Érdeklődj, hogy mivel tölti a szabadidejét, milyen zenéket hallgat, hol szokott bulizni, kikkel stb.
2013. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dejó, hogy egy ilyen kérdést lánytól látok:))

Amikor én randiztam először, én is rohadtul izgultam..előre kitaláltam hogy miről fogunk dumálni..de amikor beszélgetésre került volna a sor, a csaj tök közömbös volt..nem is akart beszélgetni...:SS


Szóval elégszar 1. randi volt..:S (azt leszámítva hogy már az 1. és egyben utolsó randi végén smároltunk)

2013. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pityupocse ***** válasza:
hidrogén-klorid-al, vízzel vegyítve a legtöbb dolgot feloldja, gondolom a feszültségre is jótékony hatást fejt ki.
2013. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!