Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsal a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Hali! Úgy néz ki megcsal a párom.

Kb 1 éve vagyunk együtt. És azt kezdtem el tapasztalni, hogy az utóbbi időkben kb leszar engem...

Planetromeon csináltam egy kamu profilt, nézegettem a profilokat. ÉS láss csodát, ki írt rám. A párom. :/ Lényegében ennyi. Kicsit csalódott vagyok. Mert úgy érzem mindent megtettem hogy jól működjön a dolog... Én amikor megismertem, töröltem is magamat az oldalról...

Egyik ismerősöm tanácsára csináltam ezt a profilt, de úgy látszik bejött amire gondolt...


Megbeszélnétek? Vagy hagyjam a francba, szimplán hagyjam el...


Ti mit tennétek a helyemben?



2016. júl. 16. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Az intelligenciáról beszélsz, aztán megbszod mint az állat... Lehet ő is így gondolja rólad, és olyat keres aki nem csak megbszni akarja mint az állat.
2016. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megbeszéltem volna egy talit vele a kamuprofillal és jól pofára ejtettem volna.
2016. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen érthető az aggodalmad, lehet, hogy szakítani kéne, 11#-es miért baj az, hogy még igy is rendesen kielégitette a kérdező a barátját? Meg mi az, hogy akkor biztos csak megdugni akarja? Ha képes a kérdező a monogámiára akkor nem hinném, hogy ez csak a szexről szól és akkor az se zavarná, hogy megcsalja, mert akkor a kérdező is keres valaki mást azt dugja azt is meg a barátját is, szóval nem hiszem, hogy rosz ember a kérdező. Sőt ezzel kicsit lehet a sok feszkót is kiadta magából, a szex jó sressz oldó stb :D
2016. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg basszus ha jó vele a szex akkor isten bocsá miért ne? Előző voltam ;)
2016. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

"Az meg hülyeség, hogy "férfiak vagyunk aztán akkor lehet megcsalmni a másikat, mert úgysem megy a monogom kapcsolat" De, megy. Csak egy bizonyos intelligencia kell hozzá, meg önkontroll.

Én sose kerestem senkit, pedig lett volna lehetőségem nekem is arra hogy másokkal szexeljek.... Ő meg fent van ilyen olyan profilokkal ki tudja mióta és szexre keres."

Rendben, kioktatlak drámából, ahogy "kérted".

Ott van a kutya elásva, hogy fiatal vagy és idealista. Ez így helyes, fiatalon én is az voltam. Később rájössz majd, hogy a hűség nem meg önkontroll hozománya. A hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Állapot, amit neked kell tudni fenntartani benne, mint ahogy ő is fenntartja benned. Hadd lombozzalak le! Nem azért vagy hozzá hűséges, mert olyan qrva nagy gerinctanulmány vagy, hanem azért, mert neked többet ér ez a kapcsolat, mint újra bedobni a kezdő tétet, újra átélni a párkeresés gyötrelmeit, a hazátlanság, gyökértelenség érzését. Ez fakadhat szerelemből, vagy kényelemből, meg abból, hogy Evolúció bácsi így rendezte be a világot. Szemmel látható azonban, hogy neki nem ér annyit ez a kapcsolat, mint neked. És hiba lenne azt hinned, hogy ez az ő gyengesége. Nem. Te vagy kevés neki valamilyen szinten. Lehet, hogy csak a szeretetnyelvetek nem egyezik, és ez "Kicsit csalódott vagyok..." azt éreztette vele, hogy nem fontos számodra. Márpedig senki sem szereti, ha nincs rá szükség. 57 évesen és több mint 50 kapcsolat után mondom ezt el neked. Pedig tudom, hogy felesleges. Mint mondtam, én is voltam fiatal. Voltam fiatal és én is mindent jobban tudtam, mint a "vén fäszok". Így van ez, mióta világ a világ. Ugyanazokat a köröket futja le mindenki, és csak saját hibájából tud tanulni az ember.

2016. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

*Később rájössz majd, hogy a hűség nem intelligencia, meg önkontroll hozománya.

**és ez a "Kicsit csalódott vagyok..."

2016. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Az intelligenciáról beszélsz, aztán megbszod mint az állat... Lehet ő is így gondolja rólad, és olyat keres aki nem csak megbszni akarja mint az állat."


"Igen érthető az aggodalmad, lehet, hogy szakítani kéne, 11#-es miért baj az, hogy még igy is rendesen kielégitette a kérdező a barátját? Meg mi az, hogy akkor biztos csak megdugni akarja? Ha képes a kérdező a monogámiára akkor nem hinném, hogy ez csak a szexről szól és akkor az se zavarná, hogy megcsalja, mert akkor a kérdező is keres valaki mást azt dugja azt is meg a barátját is, szóval nem hiszem, hogy rosz ember a kérdező. Sőt ezzel kicsit lehet a sok feszkót is kiadta magából, a szex jó sressz oldó stb :D"


"Meg basszus ha jó vele a szex akkor isten bocsá miért ne? Előző voltam ;)"



Az intelligenciát arra értem, hogy én az a típus vagyok aki mindig meg akar beszélni mindent. Legalábbis ha úgy látom gond van. Akkor vevő vagyok a probléma megoldására. Az az igazság, éreztem hogy valami gáz van. Csak nem vettem róla tudomást. Nagy készülődések. Találkozók lemondása. Az meg nem igaz, hogy nem jelentett számomra semmit. Én mondtam neki az elején is, amikor ismerkedtünk. Kérdeztem hogy mit szeretne. Azt mondta kapcsolatot, így én is ahhoz tartottam magam. Az az igazság nekem ő nagyon bejött már az elején. Szerelmes is lettem.

És amikor azt kezdtem el tapasztalni, hogy pl lemondja a közös vacsorát, később ér haza. Vagy a város olyan pontján futok vele össze véletlenségből, ahol tudom hogy neki alap esetben semmi dolga. Pár év alatt azért kiismeri az ember a másikat...


A szex pedig lényegében feszültséglevezetés is volt. De biztosan jó volt neki, mert pár óra múlva megint szexeltünk.


______________________________________


" Én tuti megbeszéltem volna egy talit vele a kamuprofillal és jól pofára ejtettem volna"



Ez nekem is járt a fejembe. De még erre ÉN nem állok készen.


_______________________________________


""Az meg hülyeség, hogy "férfiak vagyunk aztán akkor lehet megcsalmni a másikat, mert úgysem megy a monogom kapcsolat" De, megy. Csak egy bizonyos intelligencia kell hozzá, meg önkontroll.

Én sose kerestem senkit, pedig lett volna lehetőségem nekem is arra hogy másokkal szexeljek.... Ő meg fent van ilyen olyan profilokkal ki tudja mióta és szexre keres."

Rendben, kioktatlak drámából, ahogy "kérted".

Ott van a kutya elásva, hogy fiatal vagy és idealista. Ez így helyes, fiatalon én is az voltam. Később rájössz majd, hogy a hűség nem meg önkontroll hozománya. A hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Állapot, amit neked kell tudni fenntartani benne, mint ahogy ő is fenntartja benned. Hadd lombozzalak le! Nem azért vagy hozzá hűséges, mert olyan qrva nagy gerinctanulmány vagy, hanem azért, mert neked többet ér ez a kapcsolat, mint újra bedobni a kezdő tétet, újra átélni a párkeresés gyötrelmeit, a hazátlanság, gyökértelenség érzését. Ez fakadhat szerelemből, vagy kényelemből, meg abból, hogy Evolúció bácsi így rendezte be a világot. Szemmel látható azonban, hogy neki nem ér annyit ez a kapcsolat, mint neked. És hiba lenne azt hinned, hogy ez az ő gyengesége. Nem. Te vagy kevés neki valamilyen szinten. Lehet, hogy csak a szeretetnyelvetek nem egyezik, és ez "Kicsit csalódott vagyok..." azt éreztette vele, hogy nem fontos számodra. Márpedig senki sem szereti, ha nincs rá szükség. 57 évesen és több mint 50 kapcsolat után mondom ezt el neked. Pedig tudom, hogy felesleges. Mint mondtam, én is voltam fiatal. Voltam fiatal és én is mindent jobban tudtam, mint a "vén fäszok". Így van ez, mióta világ a világ. Ugyanazokat a köröket futja le mindenki, és csak saját hibájából tud tanulni az ember."


Nem mondom, van benne valami amit leírtál. Viszont az nem igaz, hogy kényelemből vagyok vele együtt. Hanem azért mert szerettem, sőt. Tudom hülye vagyok, de szeretem még mindig.Ezért is esik nehezemre a szakítás. Az meg hogy már nem vagyok neki elég jó, vagy esetleg már nem elégítem ki, vagy nem szeret úgy mint az elején. Azt is megértem. Én mindig azt mondom hogy az őszinteség a legfontosabb. Nem tudom, lehet idealista vagyok. Vagy még gyerek. Egyszerűen nem tudok olyan hü lye bu zi lenni mint a planetromeón lévő emberek 96%-a, baszik össze vissza. Aztán rinyál hogy egyedül van. Mindeki párt keres, de nem bízik senkiben. Mert tudja hogy ő is totálisan alkalmatlan, és megbízhatatlan egy "párkapcsolatra". Úgy gondolom, és én úgy is teszek hogy megmondom mi a véleményem, még akkor is, ha az fáj a másiknak. És ezt visszafele is elvárom. Tudom hogy ez ilyen bl-bla-bla szövegnek tűnik. De én tényleg ilyen vagyok. Én amikor észrevettem valami nem kerek. Akkor rákérdeztem hogy minden okés-e? Mondtam neki azt is, ha már nem akar tőlem kapcsolatot. Semmi gáz. Leszünk haverok. De nem mondott semmit, csendbe volt. Majd azt mondta minden okés. A régi exemel is tartom a kapcsolatot. És nem úgy tekintek rá, mint szexpartnerre. Hanem úgy mint egy haverra. De csak mint haver. Semmi több. Azt neki nem mondtam hogy csalódott vagyok. Ő a mai napig nem tud arról, hogy tudom mit csinál. Én most a munkahelyemen ülök, és írom ezt a szöveget. Mielőtt beléptem gyk-ra. Fenéztem romeóra. Ő is munkába van. De láttam fent van a profillal. Én azt mondom, hogy valamilyen szintű gerincesség kell, hogy bevallja az ember hogy ne haragudj. Részemről nem megy a dolog. Főleg ha a másik fél már érzi a problémát. És azt a tudtára is adja a máik félnek. Nekem szükségem van rá, így érzem. De nem anyagi, vagy egyébb okok miatt. Hanem azért, mert én tényleg szeretem őt. De azt viszont tudom, és be kell látnom. Ez így hosszú távon nem fog menni. Részemről legalábbis nem. Nem magamat akarom sajnáltatni, vagy magasztalni. Hogy maga vagyok a megtestesült őszinteség és bizalom. De én így gondolom ezt...

Én nem mondom hogy mindent jobban tudok, sőt.

2016. júl. 18. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!