Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon megcsal? A parom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? A parom

Figyelt kérdés
Felek hogy a parom megcsal tobszor megutot ha ideges volt de az utobibidobe meg hozam se szok ram se nez es ez agaszt enegem talan megcsal vagy mire vejem eszt a viselkedest

2016. ápr. 25. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a heljess irásoddra
2016. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bem tudom mi a bajod de en megakartam masoktol a velemeney kerdezni es szerintem most nem a hejesiras a dontos senki nem tud mindent perfektul
2016. ápr. 25. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fér a fejembe, hogy miért is vagy vele azóta amióta pofozgat?

Ezt te élvezed?

Beszéljétek meg a gondjaitokat, mert mi nem tudjuk helyettetek megoldani. Meg most itt találgathatunk napestig, hogy megcsal-e vagy sem, de te vagy vele, nem mi.

Ha nagyon rideg lett veled, akkor igen, megvan az esélye, hogy megcsal, de ezt biztosra nem lehet állítani.

2016. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem erdekel a velemenyed
2016. ápr. 25. 20:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a legutolsonak szokt a uzenet
2016. ápr. 25. 20:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Probaltam vele bezselni de hozam se szol nem tudom mi a baja es igen megis vele maratam azok utanis hogy megutot mert szeretem
2016. ápr. 25. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki megüt egy nőt, az nem szereti azt a nőt. És te azt hiszed kis naívan, hogy szeret?

Ő egy gyáva f--reg, nem ember!


Egyébként ennek az egésznek mi értelme van? Kapcsolatfüggő vagy, hogy képtelen vagy otthagyni? Erre az emberre nem alapozhatsz jövőt!

2016. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megcsalást nem lehet ebből tudni, csak azt, hogy rosszul bánik veled,és jobb lenne,ha szakítanál.
2016. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki megüt egy nőt, az eleve nem tiszteli, és innen már jönnek a következő fokozatok.

Azokat nem érdemes megvárni.

Ha kommunikálni sem tudsz vele, akkor hagyd ott a pi.csába, nem csak ő létezik a világon!

2016. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem, hogy ha kb rabszolgaként tart, kedve szerint üt-ver, akkor hogyhogy az foglalkoztat leginkább, hogy megcsal-e??? úristen :ooo


nincs mit megcsalnia, te nem vagy a párja! vedd észre! te egy ESZKÖZ vagy ebben a „kapcsolatban”, ahol a párod rajtad vezeti le a feszültséget (ha szüksége van rá). Nem szeret téged, csak ragaszkodik az ESZKÖZÉHEZ!

Döntsd el, hogy eszköz vagy-e...

2016. ápr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!