Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kaptam egy üzenetet, mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy üzenetet, mely szerint a párom megcsal. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Valaki egy kamu facebookról írt nekem egy üzenetet. Mondjam el a páromnak vagy inkább ne is foglalkozzak vele?

2016. jún. 14. 12:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
ne szólj neki róla, ezt most lehet egy olyan hogy egy csaj haragszik a párodra és kamuzik neked hogy bosszút álljon rajta...de ha ismeri a fb odat akkor lehet igaz is aki közel áll a párodhoz
2016. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben nem is olyan régen, de az sokkal bonyolultabb volt. Ne válaszolj az üzenetre, rögtön mutasd meg a párodnak.
2016. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem hisztizni akarok, csak nem tudom. Talán meg kellene mutatnom. De akkor meg félek azt fogja gondolni, hogy nem bízok benne és egy idegen szava többet ér.
2016. jún. 14. 12:49
 4/30 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki.. Fő az őszinteség.
2016. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki biztosra tud egy infót, az nem kamu facebookról ír, lehet csak rossz indulatú. Ha ismerne, meg tudna is valamit, személyesen mondaná el.
2016. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam hogy ne mutasd meg neki, ha megcsal akkor úgyis észre veszed hogy máshogy viselkedik.
2016. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, kérlek hallgass rám, mutasd meg neki, mert ha most nem teszed, később a fejedhez vághatja, hogy nem bíztál benne! Hónapokig tartó zaklatássorozat után írom ezt neked, úgyhogy hihetsz nekem.
2016. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Vajon ki lehet ez az ismeretlen "jóakaró"? Ha olyan valaki, aki a te érdekedet tartja szem előtt és ismer/ismered, miért nem a saját neve alatt szól? Ha olyan valaki, aki a párodat akarja bemártani, akkor ugyan mivel támasztja alá ezt a vádaskodást, mi oka lehet rá?

A párodat te ismered.

Ha én lennék a helyedben, az én páromról lenne szó, akkor nem is kérdés, hogy megbeszélném a párommal, hogy ki lehet ez a rosszakarója.

2016. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos megmutatnám a páromnak ahelyett, hogy bármilyen kombinálásba kezdenék.

Nem tudom, hogy tartalmazott-e konkrétumokat az üzenet, de én még azt is simán el tudom képzelni, hogy valami megkeseredett figura vadidegeneknek küldözget ilyen üzeneteket, minden alap nélkül. Simán lehet, hogy valaki tényleg bosszút akar állni, mondjuk egy ex, aki nem nézi jó szemmel, hogy a volt párja úgy kapcsolatban van.

Szóval a bizalmam minimálisan függene az üzenet tartalmától is, tehát ha konkrétumokat írnának benne, akkor esetleg elgondolkodnék rajta, de ha csak annyit, hogy "megcsal a párod", akkor azt kb. annyira venném komolyan, mint "nyertél százmilliót" típusú spameket.

2016. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ne gyanusisd meg. Egyszeruen csak mutasd meg neki h mit irt az a no es beszeljetek meg.
2016. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!