Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kaptam egy üzenetet, mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy üzenetet, mely szerint a párom megcsal. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Valaki egy kamu facebookról írt nekem egy üzenetet. Mondjam el a páromnak vagy inkább ne is foglalkozzak vele?

2016. jún. 14. 12:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
és van okod gyanakodni?
2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki és figyelném a reakcióját.
2016. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mutatnám meg neki. Leültetném és annyit mondanék "Elmondták, hogy megcsalsz" nagyon komoly arccal. Aztán figyelném, hogy reagál. Ha semmi gyanúsat nem látnék rajta, akkor folytatnám, mintha valami vicces kihallgatás lenne és aztán megmutatnám neki az üzenetet. Persze a kihallgatás végén büntetés jár a "megcsalásért" és elővenném a bilincset. Így nyersz a legtöbbet. A ki mondta? kérdés egyértelműen megcsalásra utal, ott várnám, hogy kiadja a részleteket, de nem mondanám meg, hogy csak kamufacebook profilról írtak.


Szerintem így nyersz a legtöbbet. Nem égsz be azzal, hogy elhitted, de komolyan is fog venni, ha esetleg igaz.

2016. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg...
2016. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A 23-asé a legjobb válasz! Szerintem is ezt csináld.
2016. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

nézd meg, hogyan reagál a párod arra, amikor megmutatod neki. az nagyon sok mindent el tud árulni.


valamint visszakérdeznék az ismeretlentől, hogy mégis milyen bizonyítékot tud felmutatni (még mielőtt megmutatnám a barátomnak)

2016. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%

Hát figyelj. Vélemény egy beköpőtől: pont ugyanezt csináltam pár napja, először biztos is voltam, hogy te vagy a nő. De én más szöveget írtam. Egy barátnőmnek, aki most végzett középsulival, volt a bankettja, és ott egy osztálytársnőjét megrakta egy tanár/orvos. A palinak van felesége és 2 éves kisbabája. Facebookon is kint a borítókép a kettőről, stb. Mikor megláttam, a hányinger kapott el. Nincs közöm se a férjhez, se a feleséghez, de attól függetlenül csináltam egy kamuprofilt és megírtam a nőnek mi a helyzet. 5 percbe telik egy kamuprofilt csinálni, akkor miért ne? Rettenetesen undorítónak és felháborítónak találtam a férj viselkedését, és én is örülnék ha valaki tudatna ilyesmit velem.

21/L

2016. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Majd azert ird meg, h mi lett
2016. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nos, végül megmutattam a barátomnak. Először azt mondtam, hogy tudom, hogy megcsaltál. Ekkor nevetett és azt mondta megőrültem és hogy nem csalt meg sosem és nem is akar. Aztán megmutattam az üzenetet. Nem tudjuk ki lehetett az, de ő az exére gyanakszik. :)
2016. jún. 15. 14:02
 30/30 anonim ***** válasza:

En nem mutattam volna meg. A nevetes a zavar jele. Az en volt pasim is nevetgelt ilyenkor. Aztan lenyomoztam az osszes szeretojet. Volt nagy pofara esesem.


A helyedben foleg, ha az exet nem te utotted ki a nyeregbol es mar regi a tortenetuk, kicsit jobban figyelnek. Persze ha nincs semmi gyanus, akkor utana meg lehet nyugodni. De aki mar ir kamu fb profilrol, az tud valamit vagy nagyon akar valamit. Ha az elobbi, akkor vagy a szereto vagy egy joakarod. Ha ez utobbi, akkor a te rosszakarod vagy a parode, de akkor valamelyikotok nagyon rosszat tehetett neki.

2016. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!