Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kaptam egy üzenetet, mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy üzenetet, mely szerint a párom megcsal. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Valaki egy kamu facebookról írt nekem egy üzenetet. Mondjam el a páromnak vagy inkább ne is foglalkozzak vele?

2016. jún. 14. 12:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Megmutatom szerintem. És az jó ötlet ha úgymond "elpoénkodom"? Hogy lássa azért nem hiszek el mindent csak úgy..:D
2016. jún. 14. 12:53
 12/30 anonim ***** válasza:
* új kapcsolatban
2016. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Annyit Írt, hogy el akarom mondani, hogy a párod megcsal. Nagyon sajnállak, hogy elhittél mindent.
2016. jún. 14. 12:57
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy kamu profilról?

Én mindenesetre maximális fenntartásokkal, anélkül, hogy hagynám, hogy kétségeket támasszon bennem, elkezdenék levelezni vele. Kíváncsibb vagyok annál, mintsemhogy annyiban hagyjam, de nem a féltékenység vezetne, hanem az, hogy megtudjam, milyen céllal és kitől kaptam az üzenetet. (Rosszindulatból-e, vagy más miatt.)

Ha nem válaszol, akkor elkönyvelném, hogy üres, rosszindulatú fröcsögés egy megkeseredett ember részéről.

Ha kamu magyarázkodással állna elé, jót röhögnék rajta.

Ha kiderülne, hogy valamit rám akar ezzel sózni (pl. felajánlja, hogy jó pénzért a rendelkezésemre bocsát infókat), akkor a feljelentésig is elvinném a dolgot.

És van egy nagyon minimális esély, hogy igazat mond, ez esetben nyilván konkrétumokkal tudná alátámasztani az állítását.

2016. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 szilvijoe válasza:
Bizonyíték?
2016. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Aznap hozta létre a profilt. Amúgy semmi képet nem küldött, csak ennyit írt. Nem válaszoltam rá.
2016. jún. 14. 13:07
 17/30 anonim ***** válasza:
Ez eléggé kamugyanús.
2016. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
névtelen bejelentőkkel nem kell foglalkozni akármilyen komolyak is
2016. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát, akármi lehet, te ismered a párodat. Lehet alapja?


Mesélek egy szituációt, ismerek egy párocskát, a nő egy időben nagyon nyíltan flörtölgetett valaki mással, nem sok kellett volna hozzá, hogy több is történjen, természetesen a párja háta mögött. De kétlem, hogy a párja hitt volna bárkinek.

2016. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%

Az ördög soha nem alszik. Mi van, ha azért ír kamu néven, mert pl munkatársa és nem akar vele baljét, de téged sajnál?


Figyu!

Kérj konkrétumokat, addig ne mond el a párodnak.

2016. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!