Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsal a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Hali! Úgy néz ki megcsal a párom.

Kb 1 éve vagyunk együtt. És azt kezdtem el tapasztalni, hogy az utóbbi időkben kb leszar engem...

Planetromeon csináltam egy kamu profilt, nézegettem a profilokat. ÉS láss csodát, ki írt rám. A párom. :/ Lényegében ennyi. Kicsit csalódott vagyok. Mert úgy érzem mindent megtettem hogy jól működjön a dolog... Én amikor megismertem, töröltem is magamat az oldalról...

Egyik ismerősöm tanácsára csináltam ezt a profilt, de úgy látszik bejött amire gondolt...


Megbeszélnétek? Vagy hagyjam a francba, szimplán hagyjam el...


Ti mit tennétek a helyemben?



2016. júl. 16. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
A kommunikáció hiánya öli meg a kapcsolatot leginkább. Én nekem is van barátom, mégis beszélgetek másokkal ott, bár ennek bonyolult oka van, amit itt nem fejtek ki.
2016. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nemhiába,ő is csak férfi!
2016. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Kb 1 éve vagytok együtt és már itt tart a kapcsolat? Nem vagyok róla meggyőződve, hogy van értelme küzdeni érte.


Bár megjegyzem, aki javasolta a kamu profilt, tök lazán létrehozhat egy kamuprofilt a barátod adataival, nem?


Én a helyedben beszélnék vele és felkészülnék lelkileg, hogy az utolsó alkalom, hogy párként beszéltek.

2016. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Biztosan külön megyünk. Nekem erre nincs szükségem. A haverom biztosan nem csinált az ő képeivel kamu profilt.


Igazából sejtettem a dolgot. Ma is beszéltünk telefonon. Minden úgy jött le mintha a lehető legjobb lenne. :D 10 perc múlva megint romeon volt. :D

Megbeszélem vele hogy hagyjuk a dolgot.

Kicsit csalódott vagyok, de így alakult...

2016. júl. 16. 12:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők sem megbízhatóak sőt...

Amúgy én ismerek meleg párokat (fiukat ).... és hát bármennyire is szerették egymást nem tudtak monogámok lenni...

ha rákattantak egy másik srácra semmi nem számitott. De cserébe nagyjából mindenki tudott a másik dolgairól.

2016. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el,egyértelmű.
2016. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj! Szerintem ez a kapcsolat már korábban véget ért. Beszélj vele őszintén és ne legyetek durvák a másikkal. Erőt és kitartást kívánok Neked!
2016. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Úgy néz ki megcsal a párom.

Kicsit csalódott vagyok...

---

Ha neked is mindössze ennyit jelent ez az egész, akkor nem kéne csodálkozni, ha keresgél.

2016. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hali! Úgy néz ki megcsal a párom.

Kicsit csalódott vagyok...

---

Ha neked is mindössze ennyit jelent ez az egész, akkor nem kéne csodálkozni, ha keresgél.


_______________________________________________________________________

Mert mit kellene tennem itt a gyk-n? Oktass már ki drámából, nem tudom itt hogyan kell csinálni... Most vagyok itt először.


Szerinted nem eléggé bánt a dolog? Háth de, kur vára. Az este mondjuk ennek ellenére én is úgy csináltam mintha minden rendben lenne és megba sztam mint az állat. Az egyértelmű amúgy is hogy ott kell hagynom a francba... Ennyi. :D

Az meg hülyeség, hogy "férfiak vagyunk aztán akkor lehet megcsalmni a másikat, mert úgysem megy a monogom kapcsolat" De, megy. Csak egy bizonyos intelligencia kell hozzá, meg önkontroll.

Én sose kerestem senkit, pedig lett volna lehetőségem nekem is arra hogy másokkal szexeljek.... Ő meg fent van ilyen olyan profilokkal ki tudja mióta és szexre keres.

2016. júl. 17. 10:17
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Dugd meg párszor és dobd! Minél hamarabb!
2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!