Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy magányos meleg esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos meleg esélye?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, meleg. Amióta sejtettem, hogy meleg vagyok, minden nap reménykedtem benne, hogy ez csak átmeneti, holnap majd minden megváltozik. Körülbelül ez év februárjában sikerült elfogadnom magam. Ugyan elfogadtam, de valahányszor a jövőmre gondolok elfog az érzés, hogy inkább ne is lenne.


Az évek során nem tudtam nyitni az emberek felé. Nincsenek barátaim, csupán 'ismerőseim'. Tavaly testvéremen keresztül megismerkedtem egy lánnyal, online játék közbe sokat beszélgettünk szinte mindennap. Egy idő után elkezdtem álmodozni, milyen jó is lenne, hanem lennék meleg hanem legalább bi, összejönnénk és még ki is alakulhatna valami. Ez rossz ötlet volt, rá kellett eszmélnem, hogy megváltozni nem tudok, hiába akarnék, és még ráadásul csalódnom is kellett benne, szóval kettős pofon ért.


Valahányszor meglátok egy meleg párat valami videóban vagy filmben elfog a depis érzés. Rengeteget álmodozom arról, hogy milyen csodás is lenne, ha nem lennék ennyire egyedül. Aztán a nap végén általában rájövök, hogy nagyon gyorsan le kell állnom, mert az álmodozással nem jutok sehova. Csak a baj az, hogy magamat ismervén nem is fogok előrébb jutni. Mégis mit tehetnék? Egy 7ezer fős kisvárosban élek, itt nincsenek meleg szórakozóhelyek, az ismerkedés meg amúgy is nehezen megy, hát még ha melegekkel szeretnék találkozni. Pestre készülök egyetemre, ott vajon jobban labdába tudnék rúgni? Vagy a túl nagy környezetváltozás miatt még rosszabb lenne? Egyszerűen csak el kellene fogadnom a jelenlegi helyzetet és kész?


Elnézést ha esetleg hosszú lett, és tudom, megint egy siránkozós topic, de nagyon jó érzés volt végre leírni ezeket. Remélem valaki járt hasonló cipőben és eltud látni egy-két jó tanáccsal.



2016. júl. 3. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Estedbe ne jusson elfogadni ezt a helyzetet.

Meg kell tanulnod nyitottabbnak lenni. Kezdj el ismerkedni. Pesten meg majd tessék eljárni meleg szórakozóhelyekre. Regisztrálj társkeresőkre.

2016. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Basszus kérdező, ez félelmetes, mintha én irtam volna a kérdést, csak te szerencsésebb vagy, menj ne gondolkozz lágyszives, csináld és ne agyalj semmin, biztosan jobb lesz talán Pesten, fogadd el magad, nehéz lesz, magamból kiindulva én tanácsolom neked, hogy iparkodj összekapni magad, ne félj képet felrakni társkeresőre, mert találkozni! 21/m/p fú vagyok aki pont ugyan így van mint te, de látod én még 3 évig nem reagáltam, nem ment vagy megy, úgyhogy szerintem igenis próbáld meg, magad miatt
2016. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a helyesírásért, előző vagyok
2016. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne fantáziálgass. Feltehetően némileg befelé forduló (introvertált) személyiség vagy, aki nehezen köt emberi kapcsolatokat. A fantáziálgatásod pedig csupán erotikus és nem szexuális jellegű, a kettő nem tévesztendő össze.
2016. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket, jól esett hogy valakik válaszoltak :)

Most valóban csak az egyetemi éveim alatti változásokra számíthatok, csak ettől is félek. Úgy 16 éves korom óta várom a jobb holnapot. Várok még 1 évig mire elkerülök, aztán megint ki tudja mi nem fog összejönni és várnom kell még. Aztán végül úgy járok mint a kedves 2. hozzászóló, hogy valami visszatart. Tudom, túl sokat aggódom...

Társkeresőkkel kapcsolatba meg van egy kis belső félelmem. Ahogy olvasgattam mások véleményeit ott általában a kinézet az első mérvadó szempont, és hát nagyon nem vagyok magammal megelégedve.

2016. júl. 3. 21:23
 6/12 kovpet ***** válasza:
100%

"Úgy 16 éves korom óta várom a jobb holnapot"


Az két éve volt. Van még 60-70 éved. Nem vagy lemaradva semmiről ám :)

2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a történetem, de 19 vagyok, de depresszió miatt két évet buktam...szóval ja, ez van, de már tudom, hogy hülyeség a múltban élni...

Nekem sincsenek barátaim, nem járok el sehova, nagyon sokat álmodozom(day dreaming), de tudom, hogy ez nem vezet semmire. Rajtam ami segített, hogy eldöntöttem, amint észreveszek egy hibát a hozzáállásommal vagy úgy általában a személyiségemmel, azt próbálom kijavítani.

Én kb 6000 fősben élek.

Szerintem Pesten lenne valamennyi esélyed, de tudnod kell, hogy Pest se valami nyitott, nyugati ország...Én Magyarországban nem is látok ilyen szempontból esélyt, bár szerintem köze van ehhez a rebellis hozzáállásomnak is(pl jól esne néha kézen fogva sétálni a jövőbeli párommal). :D Majd ha BP-re megyek fősulira vagy egyetemre, azért én is gondolkoztam, hogy azért ott majd próbálkoznék. A probléma viszont az, hogy pont a rejtőzködés miatt sokan az egy éjszakás összejöveteleket keresik...

2016. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te egy külömbséggel, hogy én budapest közelében élek. (10 percre) Ha introvertált vagy nagy valószínűséggel Bp nem fog annyit dobni a magán életeden, mint ahogy gondolod. Hiába mész az alteregoba introvertáltként, ha utálod a hangos zenét és a bulikat. Ja és nefeledjük, hogy ezekbe a bárokba olyan emberek járnak akik egy éjszakás kalandra vágynak. Ezt nem azért mondom, hogy megijedj, mert vannak más módok is, ahogy ismerkedhetsz más melegekkel, de még így is nagyon nehéz.
2016. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Budapest nagy, de barátok nélkül ugyanolyan magányos, mint egy 6000 fős kisváros. A te helyzeted nem különleges, csak ha ezeket a kommenteket nézed látod, hogy az összes hosszútávú kapcsolatot kereső meleg ugyanabban reménykedik, mint te. Ha nem Budapesten akkor próbálj meg a gyakori kérdésekről barátokat keresni.
2016. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 moskow ***** válasza:
100%
aki ismerkedni szerrtne,csak irjo privibe! en nyitott vagyok miendenre! es szivesen ismerkedek!
2016. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!