Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon magányos meleg srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos meleg srácok, Ti hogyan próbáljátok tartalmassá tenni az életeteket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Elég depresszív kérdés...


De a véleményem, hogy az nevezi magát magányosnak, aki lusta tenni az ellenkezőjéért. Vagy itt te mire gondolsz magányos alatt? Se barátok, se család, se semmi, vagy csakhogy nincs párkapcsolat? Mert ha az utóbbi, akkor azt pótolom az előbbikkel, ha pedig arra gondoltál, hogy teljesen egyedül vagy, akkor pedig ajánlani tudom, hogy igenis tegyél ezellen!

2016. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy próbálom tartalmassá tenni, hogy azon vagyok, hogy ne legyek magányos. Értem ezalatt az olyan dolgokat, amik előrevisznek abban(Tanulok, dolgozok, pénzt gyüjtök stb.), hogy végre olyan élethelyzetbe kerüljek, ahol nem érzem majd magam annak. Mert hiába van családom vagy barátaim, hiszen ha nem lehetek őszinte velük minden téren(gondolok itt a melegségemre, ami azért egy elég nagy rész belőlem), akkor valamilyen szinten magányos maradok...
2016. jún. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemista vagyok, sok baratom van, az elet porog, neha jobban is, mint kellene. Sztem ez nem orientaciotol fugg, hanem hozzaallastol :)
2016. jún. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én, amíg középiskolás voltam rengeteg mindenben vettem részt... iskolai programok/szakkörök, egyéb különórák...

Az szinte teljesen lekötötte a figyelmem és nem volt lehetőségem (meg nem is akartam) azon sopánkodni, hogy mennyire egyedül vagyok...

Most hogy egyetemista vagyok, jobb a helyzet... most már tudok ismerkedni, ismerkedem is...

2016. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy teszek a magány ellen, hogy magammal foglalkozom. pl önfejlesztés(rajzolás, festés stb.); felfedezem magam, a stílusom(most befestettem a hajamat...); próbálok barátkozni és megnyílni(ami rohadt nehéz); kerülöm a "komfortzónát", mert rájöttem, hogy az volt az, ami miatt annyira magamba zuhantam, mert eleinte az mentett meg, majd a végén az volt az ami tönkretett...Valamint eldöntöttem, hogy elkezdek vlogolni(videó blog), de a csavar az, hogy angolul. :D

Szerintem sportolhatnál is valamit. Én nem sportolok, nem is vagyok oda értük, de majd ha lesz egy kis érdeklődésem és időt is tudok rá szánni, akkor elkezdek futni/kocogni. Hosszútávon boldogabb és kiegyensúlyozottabb leszel tőle...na meg persze egészséges.

A lényeg az, hogy ne fordulj magadba, ne kezdj bele az önsajnálatba, mint én tettem anno, hanem csinálj valamit...akármit. Ha valamire koncentrál az ember, akkor boldogabbnak érzi magát és lesz egy kis sikerélménye is, mert csinált valamit aznap. ;)

19/f

2016. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom elterelni a figyelmem a srácról akibe bele vagyok teljesen zúgva és valószínű hogy heteró, és inkább fókuszálok a barátaimra, és arra, hogy minnél szórakoztatóbbá tegyem a nyarat. Nagyon jó például szerintem egy hobbi felvétele, esetleg egy stílusváltás, vagy gyakori kimozdulás otthonról. Ezek a dolgok nem csak segítenek az önbizalom és jókedv helyreállításában, de segítenek is valamilyen szinten a magány megszűntetésében.
2016. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy főként dr. Csernus Imre hatására rájöttem, hogy nem kell félni attól, hogy magányos leszek, és jelen helyzetben pedig nem kell ezen nyivákolni. Teljesen nyugodt és békés az életem. Élem a világom, hazamegyek, takarítok egyet, aztán amihez kedvem szottyan. :D

Mindemellett persze próbálok megtenni ellene mindent, mert nem fog változni semmi, ha csak ülök a popsimon, de nem fogom még rosszabbá tenni a helyzetemet azon, hogy ezen szomorkodom. Javaslom ezt a hozzáállást mindenkinek. :)

2016. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nálad a pont! Teljesen igazad van. Köszönöm a válaszodat.
2016. jún. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!