Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nemsokára karácsony. Magányos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára karácsony. Magányos, pár nélküli, meleg srácok! Bennetek ilyenkor nem erősödik fel még jobban a magány, egyedüllét érzése? Ti hogyan élitek meg? 20/f

Figyelt kérdés
Szeretem a karácsonyt, de nálam ilyenkor jobban előjönnek az érzelmek, érzések és hajlamos vagyok néha pityeregni, vagy olykor könnybe lábad a szemem. Ilyenkor érzékenyebb vagyok. Ettől függetlenül várom a karácsonyt. Kort is írjatok!

2015. nov. 15. 10:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Mindig depresszios leszek karacsonykor 18
2015. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Én is így vagyok ezzel, pont nemrég kezdtem el belegondolni, hogy idén már nincs barátom akivel együtt tölthetném a karácsonyt. Elég lehangoló, és már valószínűleg addig nem is találok senkit. 21/f
2015. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Még egy hónapotok van, legyetek bizakodóak :) Amúgy meg kérdező, miért nem írsz a 3-asnak? Megismerkedhetnétek :)
2015. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem depizzunk egyutt karacsonykor 😔 2-es voltam
2015. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ősszel a legrosszabb, mert az egy nagy álmom hogy egyszer a hulló levelek között sétálhassak majd valakivel...

20/f

2015. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Ez a depizzünk együtt ötlet hatalmas... :D

Én is egyedül vagyok, de a karácsonyt családdal töltöm, így annyira nem rossz...

Viszont a szilveszterem még szabad ;)

20/f

2015. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem erősödik fel bennem, sőt sosem vagyok magányos, mert van családom, vannak barátaim és egy cseppet sem érdekel, hogy nincs párom. Én kifejezetten egyedül szeretek lenni, szabadnak. 21/f

Nem is nagyon foglalkoztat az élet ezen vonala.

2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam rosszabbul, csak mint általában. :D
2015. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
De picit, főleg pont karácsony körül szakítottunk a volt barátommal akin azóta sem vagyok túl..19
2015. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz fog jönni, ilyen rövid időn belül. Nem vagyok depressziós, az túlzás lenne. :D Csupán érzékenyebb vagyok ebben az időszakban, mint általában, és többet is gondolkodom ezeken a dolgokon.
2015. nov. 15. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!