Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon magányos vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magamat. Egyszerűn azt érzem, hogy szükségem van egy olyan emberre, akivel megoszthatom az érzéseimet, meghallgat, megkérdezem tőle milyen napja volt, aztán sétálunk egyet vagy valami, megnevettetjük egymást, odabújhatnék hozzá, ő szorosan átkarol, együtt alszunk, reggel mellette ébrednék stb. Annyira rossz, hogy alig van ilyen, aki vágyik ezekre a romantikus dolgokra, mindenkinek csak a szex. Nem is merek lassan ismerkedni, mert félek, tudom hogy rengeteg olyan van aki mondja hogy persze én is ugyanezekre vágyom és utána meg rögtön a fenekemet vagy a farkamat akarja látni, tényleg ez lenne a legfontosabb? Nem az hogy van egy olyan ember akire mindig számíthattok egymásra, vele vagy, őrülten szeretitek egymást, a többiek meg had irigykedjenek, hogy milyen boldogak vagytok együtt. Olyan rossz hogy más nem így gondolja. Hol próbálkozhatnék? 21 f

2016. jan. 20. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Kétlem hogy van olyan hely, ahol más lenne a helyzet. A legtöbb melegnek egyszerűbb csak egy laza szexkapcsolatot kialakítania. Olyan hely nincs, ahova csak komoly szándékú embereket engednek be, nehéz is lenne megvalósítani. Én is próbálkozok egy ideje megint, kitartónak kell lenni, előbb utóbb csak összejön valami. :) 22/f
2016. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudok meleg társkeresőket, de ha találsz mindenképpen írd ki részletesen hogy mire vágysz, milyen életkorral, milyen külsővel és fogsz találni ne aggódj!

Én romantikus, szerelmes típus vagyok, és mi őrülten szeretjük egymást már évek óta. :)

2016. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

anniszor latok ilyen kerdeseket itt es biztos vagyok benne hogy rengeteg ilyen meleg srac van akinek nem a szex az elso es bar igen sokan eztmondjak es ra ketpercre mar arra kivancsiak hogy mi van a bugyidba ezektol en is irtozzok


18\f

2016. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

4-es vagyok, a bugyi nem a lányok privilégiuma?

Én alsógatyát hordok :)))

De egyébként nem szeretem ha bárki rám próbál cuppanni miközben kihangsúlyozom hogy pasim van évek óta.

2016. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Joo en is azt hordok de ez igy jobban hangzik :D

5os vagyok

2016. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

:D, ja a magyar nyelv fura, az alsógatya meg vén trottyosan hangzik.

Szóval kéne rá egy jó szó hogy mit is hordunk.

Én rövidke boxert vagy mi, én olyan faszkihangsúlyózó - fecske- gatyát fel nem veszek meg a pasim sem.

Igaz, tangája van :DD

2016. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is ugyan ez a tapasztalatom, nem vagy egyedül ;)
2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyenekre vágyom :)

26/f

2016. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Rafeszulos boxer ez igy jo :D
2016. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

YES!!!

Olyat hordok, én vagyok a passzív.

Pasim időnként tangát...;)

2016. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!