Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok mit...

Nagyon magányos vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eléggé magányos vagyok , nincsenek barátaim , szóval egyedül vagyok. A dolgozom és erről szólnak a napok. Pedig én olyan ember vagyok aki nem hagyja a másikat egyedül, és bármi van én ott vagyok, nem küldöm el a .. Ba ha éppen rossz kedvü, hanem próbálok segíteni, sajnos 4 éve megszakadt minden barátságom, egy lány miatt , mert amikor szakítottunk akkor meghülyültem. Annyira szeretnék legalább egy igaz barátot, aki szintén ott van ha baj van, és aki velem jó azzal énis, nagyon sok jóba beleviszem. Őszintén fél éve kapcsolatom sem volt, nehéz az egyedüllét, sokszor olyan vagyok mint egy lány, unalmamba elmegyek vásárolgatni ezt-azt, leginkább olyan dolgokat amire nincs is szükségem. De a lényeg hogy már mindent próbáltam , hogy lekössem magam. De semmi. Hiányzik a társaság, legalább 1 valaki aki meghalgat, akivel elmehetek valahova. túl fiatal vagyok hogy magányosan éljem le az életem, 19/f . És itt budapesten annyi lehetőség lenne elmenni ide-oda. Nem tudom mi tévő legyek. Elnézést ha valamit nem helyesen írtam le, csak telefonról nehéz, előre is koszonom a válaszokat

2014. nov. 8. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm. Nekem is csak munkatársaim vannak. Otthon meg a család. Csak azért írtam, hogy kicsit vigasztalódj. Nem csak Te vagy ebben a helyzetben.
2014. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nők csak a rosszat hozzánk a fejünkre!
2014. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled! 22 vagyok és lány :D, csak az a baj, hogy nem nagyon tudnánk elmenni sehová, mert kicsit messze lakok tőled :D.
2014. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Írtam neked kedves 22 éves lány :)
2014. nov. 9. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

külföld


magyarországon nincs élet mewrt mindenki gürizik hogy életbenmaradjon illetve az emberek túl ostobák bármilyen kapcsolat kialakítására - önvizsgálat is ajánlott

2014. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valóban sokan vannak ilyen helyzetben,köztük én is,csak én néhány évvel idősebb vagyok. De a megoldást sajna én sem tudom.
2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebbe nekem is segithetne valaki csak az a baj hogy nálam roszabb a helyzet.

szombathelyi F/22

2014. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!