Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon magányos vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magamat. Egyszerűn azt érzem, hogy szükségem van egy olyan emberre, akivel megoszthatom az érzéseimet, meghallgat, megkérdezem tőle milyen napja volt, aztán sétálunk egyet vagy valami, megnevettetjük egymást, odabújhatnék hozzá, ő szorosan átkarol, együtt alszunk, reggel mellette ébrednék stb. Annyira rossz, hogy alig van ilyen, aki vágyik ezekre a romantikus dolgokra, mindenkinek csak a szex. Nem is merek lassan ismerkedni, mert félek, tudom hogy rengeteg olyan van aki mondja hogy persze én is ugyanezekre vágyom és utána meg rögtön a fenekemet vagy a farkamat akarja látni, tényleg ez lenne a legfontosabb? Nem az hogy van egy olyan ember akire mindig számíthattok egymásra, vele vagy, őrülten szeretitek egymást, a többiek meg had irigykedjenek, hogy milyen boldogak vagytok együtt. Olyan rossz hogy más nem így gondolja. Hol próbálkozhatnék? 21 f

2016. jan. 20. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad ítélkezni. Akik szexet akarnak azok is lehet, hogy magányosak, csak éppen akkor a farkuk hajtja őket. Én pl szívesen ismerkednék, dumálnék, stb. Azonban a kapcsolat sok lenne. Csak szex, simi, ölelés érdekel. Ettől még nem vagyok rossz ember csak tudom, hogy többet nem akarok. Jó érzés persze simizni, bújni, stb. De nem akarom,hogy kapcsoalt legyen.
2016. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már több, mint egy éve ilyen srácot keresek. Eddig még mindenki csak megdugni akart. :// Pedig én ettől többre vágyom. 20f (meleg, passzív)
2016. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokan komolyra vágynak,sokan alkalmira de biztos találni vkit elobb- utobb
2021. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!