Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Húsz éves egyetemi hallgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éves egyetemi hallgató vagyok. Beleszerettem egy 15 és fél éves fiúba. A szülei tudják hogy meleg, azonban engem az erkolcsi vonzata zaavar, és a barátaim pedofilnak neveznek. Mit tegyek? A fiú is szeret, már 2 éve ismerem.

Figyelt kérdés
játék fórumon ismertem meg. nagyon aranyos. és nagyon érett gondolkodásu! a szülei mindenről tudnak, és igazából az anyukája marha jó fej. engem is nagyon kedvel. azonban mégis valamiértlelkiismeret furdalásom van, rá-adásul azon kevés barátom akik tudják rólam mi a helyzet, kiakadtak, és szinte keátkoztak. az egyik szerint nem vagyok meleg hanem egy beteg pedofil. és ez egyre mérgesedik, mivel ez a tag folamatosan tesz alám a többi barátomnál. mit tegyek?
2015. okt. 5. 01:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

Szeressétek egymást,ne álljon semmi utatokba.

"Falat építeni" és senki mást beengedni oda.

Legyetek boldogok.

2015. okt. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%
Nos! Az itt kommentelők többségének egyszerűen fogalma sincs egy 14-16 éves kamasz lelki, szexuális, mentális állapotáról! az emberek nagy része ekkorra már egy szexuálisan fejlett ember. Az egyénfüggő, hogy mentálisan és lelkileg eléggé fejlett -e(én úgy tapasztalom, hogy az ilyen korúak nagy része már fejlett ezen szempontokban is). Azért hagyjuk már! Egy gimnazista(márpedig egy 15 éves nagy valószínűséggel az) nem egy 6 éves óvodás! Ha ez a 15 éves srác úgy dönt, hogy ő ebben a 3 szempontban megfelelően fejlett és van igénye egy ilyen kapcsolatra, akkor önszántából döntött. És újra ugyan már! Ne mondjátok már, hogy 5 év korkülönbség olyan sok! Valahol ez fiú-lány kapcsolatban 8-10 év és nem tartjátok ekkora problémának! Ha 10-15-20 év lenne a korkülönbség, azt mondanám, ok, de így a pedofília egy korombeli vagy egy kicsit tájékozottabb embernek nevetségesen hangzik. Másrészt meg egy 20 éves sem annyira önálló és felnőttes, mint mondjuk 50-60 évvel ezelőtt, bár ebben is vannak különbségek. Szóval sok boldogságot! 15, f, m
2015. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
81%
Ja! és el kell keserítenelek titeket, hogy a mai fiatalok többsége 14-16 évesen veszti el a szüzességét. na ennyit erről
2015. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
37%

Magán életed ennyire nyitott könyv?


Megdugsz egy fiút és minden haverod tudja?:DDDDDD

2015. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!