Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Húsz éves egyetemi hallgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éves egyetemi hallgató vagyok. Beleszerettem egy 15 és fél éves fiúba. A szülei tudják hogy meleg, azonban engem az erkolcsi vonzata zaavar, és a barátaim pedofilnak neveznek. Mit tegyek? A fiú is szeret, már 2 éve ismerem.

Figyelt kérdés
játék fórumon ismertem meg. nagyon aranyos. és nagyon érett gondolkodásu! a szülei mindenről tudnak, és igazából az anyukája marha jó fej. engem is nagyon kedvel. azonban mégis valamiértlelkiismeret furdalásom van, rá-adásul azon kevés barátom akik tudják rólam mi a helyzet, kiakadtak, és szinte keátkoztak. az egyik szerint nem vagyok meleg hanem egy beteg pedofil. és ez egyre mérgesedik, mivel ez a tag folamatosan tesz alám a többi barátomnál. mit tegyek?
2015. okt. 5. 01:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
bocsi a félregépelésért, kicsit fáradt vagyok. nameg nem is nyelvtan tanárnak készülök hanem mérnöknek :)
2015. okt. 5. 02:00
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Az nem zavar, hogy egy 15 éves kisfiút rontanál meg, csak az, hogy a haverjaid pedofilnak néznének, na jó :DDD Erkölcsi vonzat, mesélj még...
2015. okt. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
NEM kisfiú. NEM megrontás. Olvass BTK-t. Mellesleg imádom őt. és vele akarok lenni örökre.
2015. okt. 5. 02:04
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
valld be simán csak tetszik a 15 éves kis szűk segge, de pont ettől leszel te pedo =)
2015. okt. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem a kis szűk segge tetszik. oké az is szép, de az a szép szeme, az a kis kedvessége. nem olyan mint a többi bunkó tini. én őt szeretem nem pedig az ánuszát.... ha nem lehetne soha tobbé betenni én akkor is szeretném és vele maradnék.
2015. okt. 5. 02:29
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

2 Szó.

Orvos látott ?

2015. okt. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Lehet nem hasznos a válaszom de szerettem volna ha normálisabb vélemény is van itt, nem csak azoké az idiótáké. Ne hallgass azokra akik eddig írtak, sajnos sokan vannak, főleg ezen az oldalon akik szeretnek itélkezni, mert akkor többnek, jobbnak érezhetik magukat másnál. Ráadásul homofóbnak tűnnek, de akkor nem tudom minek írnak ebbe a témába, ha lány lenne a szerelmed biztos nem zavarná őket ennyire.


De abszolút semmi baj nincs azzal ha 15 éves a párod, ez egyáltalán nem nagy korkülönbség. Ezzel nem ártasz senkinek semmit, a fiúnak sem. Még az anyukája is örül a kapcsolatotoknak és ő azért jobban tudja mi a jó a fiának mint pár gyűlölködő idióta. Csak az a fontos hogy ne figyelj az olyan gyűlölködőkre, még lehet a kapcsolatot is meg kéne szakítanod azzal aki áskálódik ellened, aki ennyire nem ért meg az nem a barátod. Lelkiismeretfurdalásod is csak miattuk van, de nem kell hogy legyen, semmi rosszat nem teszel. Egyedül az ilyen gyűlölködők állhatnak közétek, de azt ne engedd.


Csak szerettem volna ha ilyen véleményt is látsz, szerintem aki normális és nem csak vakon itélkezik elavult dogmák alapján az így gondolja mint én. Sok boldogságot nektek :)

2015. okt. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Olyan jó lenne, ha a pedofillal és hasonló szavakkal való dobálózás előtt utánanéznénk a hatályos jogszabályoknak. :) 14 éves kortól azzal szexel az ember, akivel akar. Szóval, ha egy 14 éves fiút egy 60 éves férfi kúrogat, jogilag nem követ el semmi rosszat. Aki nem hiszi keressen rá erre: beleegyezési korhatár Magyarország
2015. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 kovpet ***** válasza:
88%

Ha te szereted őt és ő meg téged és még a család is elfogad, sőt, még jogilag is rendben, akkor mit számít más véleménye?


A pedofília egy orvosi fogalom amúgy (tehát nem jogi) és felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük rajta. Egy 15 évesről nem lehet elmondani, hogy nemileg éretlen lenne.

2015. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
A tóra leírja h nem bűn ha egy felnőtt férfi egy 10 éves lánnyal szeretkezik ha azt a lány szülei engedték...attól ez még bűn a normális emberi erlkölcsben! Az,h a fiú anyja "örül" a kapcsolatnak az semmit nem bizonyít mert lehet ugyan olyan aberált mint te! És lehet itt a jogokra meg a btk ra hivatkozni...most őszintén úgy gondoljátok,h jelenleg a Magyar törvények úgy ahogy vannak jók...ugyan már...nyugtatgassátok magatokat amivek csak akarjátok és dobálózzatok a "homofób" kifejezésetekkel amennyit csak akartok,attól még undorító az identitásotok amit túlnyomó részetek pusztán divatból "vállalfel" és pláne undorító amit a kérdező művel....
2015. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!