Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Húsz éves egyetemi hallgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éves egyetemi hallgató vagyok. Beleszerettem egy 15 és fél éves fiúba. A szülei tudják hogy meleg, azonban engem az erkolcsi vonzata zaavar, és a barátaim pedofilnak neveznek. Mit tegyek? A fiú is szeret, már 2 éve ismerem.

Figyelt kérdés
játék fórumon ismertem meg. nagyon aranyos. és nagyon érett gondolkodásu! a szülei mindenről tudnak, és igazából az anyukája marha jó fej. engem is nagyon kedvel. azonban mégis valamiértlelkiismeret furdalásom van, rá-adásul azon kevés barátom akik tudják rólam mi a helyzet, kiakadtak, és szinte keátkoztak. az egyik szerint nem vagyok meleg hanem egy beteg pedofil. és ez egyre mérgesedik, mivel ez a tag folamatosan tesz alám a többi barátomnál. mit tegyek?
2015. okt. 5. 01:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%

Anya azt is tudja,hogy nem szűz a fia?

Te is beengeded őt?

2015. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyaltalan nincs ezzel baj:)szeressetek egymast. A barataidnak fogalmuk sincs mi az a pedofilia.
2015. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Énn lány vagyok, nem meleg, de hátha segít ez.

Férjemnek van egy 14 éves húga, aki összejött egy 20 éves sráccal. Kiakadtunk, nem gyengén... A srác mondjuk egy magábafordult látens szociopata, vagdosta magát, amire férjem húga is elkezdte a csuklóját kaszabolni. De a csajszi a korának köszönhetően eléggé befolyásolható még, éretlen... Csak a szülei nem törődnek vele.

Lehet le leszek pontozva, talán túl élem, de ha ennyire bizonytalan vagy, azt a fél évet várd ki, ha 16 lesz akkor, talán nem lesz szájhúzás. Bár, aki homofób, annak sose lesz elég idős a srác, meg te se leszel elég jó... Ezekkel ne foglalkozz :)

Hallgass a szívedre. Ha a szülei nem ellenkeznek, akkor ártani már nem árthatsz. Tudom, a mi példánk nem egy kalap alá vehető a tiéddel, csak a korkülönbség miatt írtam..

Ha a szerelmed érettebb ennél, akkor legyetek boldogok, és aki áskálódik ellened, az sose volt a barátod!!

2015. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

A válaszolók közt pedofilózók figyelmébe ajánlanám:

2012. évi C. törvény

XIX. FEJEZET

196.§ 197.§ 198.§

A beleegyezési korhatár a betöltött 14. életév ha a másik fél betöltötte a 18. életévét.


SŐT! Ha egyik fél 14-et betöltötte, de a 18-at még nem, akkor akár már egy 12. életévét betöltöttel is szexelhet, ha az akarja és beleegyezik.


A pedofília egyrészt nemtől független, bár szeretik a kisfiúkat zaklató férfiakra ráhúzni, pedig annál tágabb fogalom.

Másrészt a szakirodalom ami nem 100%-ig egyezik a törvénnyel, az a 13. életévét be nem töltött gyerekre vonatkoztatja, de szakszerűbben azokra igaz akik a szexuálisan fejletlen gyermekkel szemben éreznek szexuális vonzalmat, azaz érthetőbben az izgatja, hogy egy mentálisan és testileg fejletlen, fiú vagy lány izgatja, velük létesítene szexuális kapcsolatot.

Kérdező kérdése alapján ilyenről szó nincs, és a törvény értelmében sem követ el egyikőjük sem bűncselekményt ha szexuális aktus jönne létre a két fél beleegyezésével (mivel a 15 éves srácról feltételezem, hogy ő is benne lenne).


Kérdező, röviden szólva, ne legyen bűntudatod, haverjaidat meg oltsd le a g..ibe, mert simán hülyék, vagy irigyek. Pont.

2015. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
6 barom válasz után kellett rájönni .hogy a hasonló válaszok,tudatlanságra utalnak?
2015. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Sunshinedoll ***** válasza:
18%
Ez elég gáz, ő még csak 15 éves, és az az 5 év nagyon sok még ilyenkor. A szexualitástól függően ez az öt év ebben a korban még sok, mivel az egyikőtök kiskorú.
2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Nézz utána, hogy mit jelent a pedofil, és hogy mennyi a beleegyezési korhatár. Majd pedig vond le a következtetést.
2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

#16: A 14. életévét be nem töltött személy minősül kiskorúnak. A 14. életévét betöltött de a 18. évét még be nem töltött személy a fiatalkorú, és a 18. évét betöltött vagy annál idősebb a felnőtt jogilag.

Meg pont előtted kettővel írtam le a vonatkozó törvényt. Jó hogy senki nem olvas, csak fossa magából a hülyeséget teljesen fogalmatlanul!

2015. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%
Figyu, szerintem ne aggódj, az én párom 22 én pedig 14 és baromi jól kijövünk egymással! Csak buzdítani tudlak, hajrá!!
2015. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Mesélek egy vicces estet ami velem történt meg:

Most leszek 30 éves, ez a történet még 21 éves koromban esett meg velem.

Azt elöljáróban tudni kell rólam hogy a koromat mindenki nagyon alálövi, szóval nem nézek ki annyi évesnek amennyi vagyok, szóval gondolhatja mindenki hogy 21 évesen kinézhettem egy jó 16 évesnek.

Na a lényeg megismerkedtem egy Debreceni fiúval aki 19 és fél éves volt de ő meg korához képest koravén kinézettel rendelkezik azóta is.

Bemutatott engem a baráti körének, volt is nézelődés meg sugdosódás, szájhúzogatás stb.

Mikor megmondtam a koromat akkor még azt hitték hogy hazudok is. Ennyi is elég az embereknek hogy elizéljenek.

Nem tudjuk te hogy nézel ki nem tudjuk a srác hogy nézz ki, nem tudunk szinte semmit, az pedig hogy pedofilnak gondolnak vagy mondanak az meg legyen az ő bajuk, én szerintem sem sok az a pár év korkülönbség ami köztetek van.

Nekem az vágja ki a biztosítékot amikor 16 17 18 éves kis csitrik lógnak 30 és 45 közötti pasikkal. Meg gondolom te nem akarod őt majd lecserélni ha betölti a 18 éves kort....

Az anyuka meg megitélésem szerint nem úgy fogalmaznék hogy örül de ha ismer téged akkor látja milyen ember is vagy és lehet megnyugvás neki egy ilyen embert a fia mellett tudni.... biztos lehet benne hogy nem valami 2 3 gyerekes apuka fogja kiélni rajta magát akivel chat en vagy randi oldalon ismerkedett meg.

Lehetne ezt ragozni hosszasan is, de felesleges...

Viszont nekem is van egy kérdésem, 2 éve ismered, mikor megismerted tudtad a korát és azt hogy meleg vagy ez folyamatosan alakult ki és a beszélgetés során nem tudtad belőni a kort és megszeretted az alapján amiket mondott vagy kérdezett tőled?

29/f/m

2015. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!