Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a meleg hallgatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a meleg hallgatók helyzete az ELTE-n vagy a többi egyetemen, és a Budapesten élőknek (nem hallgatóknak)?

Figyelt kérdés

Van LGBT szövezkezet vagy valami hasonló?

Olvastam valami listákról? Tudja valaki, hogy az mi volt? Hogyan jött létre, mi történt, és a következményeiről? És hogy lehet-e valami következménye ha nyíltan vállalod? (=nem titkolod)


Tudom, hogy legálisan nem lehetne belőle semmi, de tekintettel az aktuális politikai..helyzetre, mennyire érzed magad biztonságban?

Szerinted feleslegesen vagyok paranoiás?? Ki tudja, hogy még mi lesz jövőre...de valamiért nem számítok sok jóra. :(

Vélemények?



2013. jún. 27. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Ööm, miért jó az neked, ha nyíltan vállalod, vagy ez mit takar? Odaállsz a suli ajtajába, és kiabálod, hogy "meleg vagyok"? Gondolom pár közelálló emberen kívül senkinek semmi köze hozzá, napközben meg nem olyan nehéz 'normális' emberként viselkedni. Egyébként nem vagyok pesti, nem tudom mennyi nagymagyar és hasonló gyülekezeti tag van eloszolva az utcákon, de nem hiszem, hogy jó ötlet, hogy jól láthatóan melegnek öltözz. De nem vagyok homi, lehet csak én nem érthetem, miért kéne ezt 'felvállalni':D

17/f

2013. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Az meg a te bajod, hogy értelmileg a nulla szintjén vagy. Azt különben sosem értettem ilyenek miért olvassák ezeket a témákat, ha nem is érdekli őket. -_-
2013. jún. 27. 19:33
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 lazydog117 Ööö, mert ez én vagyok? És nekem akarok kínosan magyarászkodni az ismerőseimnek, ha megkérdezik van-e valakim vagy ki az aki tetszik, vagy hogy mi a típusom, stb.

Az hogy vállalom, nem azt jelenti, hogy kiállok az utcára kiabálni.

És még normális is vagyok. Azt nem kell megjátszanom.;)


"nem hiszem, hogy jó ötlet, hogy jól láthatóan melegnek öltözz" :D Ez pontosan mit jelent?? O.o Ugye tudod, hogy a ruhák alapján nem lehet megmondani, hogy ki az aki meleg?

2013. jún. 27. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Bocs ha rosszízű lett, nem szándékos:D Én sztem elintézném egy semmi közöddel. Normális úgy is értelmezhető mint, megszokott, átlagos, erre céloztam az aposztrófokkal.

A ruha meg, láttam már olyat, akinek a testbeszédéből és a ruházatából nem lehetett nem kitalálni az identitását, de nyilván ez szélsőséges eset, csak kiemeltem.

2013. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
ELTE-s vagy már? ELTE-s vagyok, BTK-s, több meleg évfolyamtársam is volt. Az egyiknek most már a pasija is ide jár. Nem nagyon feltűnőek, de szoktak együtt ülni itt-ott, akik ismerik őket, tudják, hogy járnak, de azért nem annyira nyílt a dolog. Vannak nálunk meleg tanárok is. Egyetemista lettél végül? Mi a véleményed így a dologról? Én heteró nő vagyok, és látom, hogy régebbi a kérdés, de mivel alig kaptál normális választ, gondoltam, hátha jó, ha írok.
2017. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!