Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelt kérdés

Hárman bérlünk egy kisebb házat már több,mint 2 éve.Barátnőm,Én és a lakótársam.Mind a hárman jól ismertük egymást az összeköltözést előtt is,a lakótársammal is jól megvoltunk,mindig ha szabadnaposok voltunk elmentünk inni,és mindig csináltunk valamit,de az utóbbi egy évben nagyon rosszra fordult minden.Kb. egy évvel ezelőtt összehaverkodott egy pasas aki enyhén szólva b*zinak néz ki.Ez mg annyira nem lenne baj,ha nem lógnának egymáson szószerint minden áldott nap.Naponta hallom,hogy telefonálnak,és nem úgy beszélnek,mint 2 haver,hanem mint egy pár.Velem,és a körülötte lévőkkel egyáltalán nem beszél.A régi haverjait akiket ismer óvodás kora óta letörölte Facebookról is.Olyanokat csinálnak,hogy pl. van amikor átjön a pasas hozzánk,és itt alszik,de semmi beszélgetés nincs előtte,vagy valami.Én pl,ha áthívnék egy havert nem a szobába zárkóznék be,hanem inkább kiülnénk a konyhába,és innánk egy sört,vagy valami.Átjön,bemegy a haver szobájába,villany lekapcs és ennyi.Hozzátenném még azt,hogy a lakótársam még nem volt nővel. (23 éves)

A baj az,hogy ezt nem csak én gondolom így,hanem majdnem mindenki.


Vélemény?



2015. júl. 12. 12:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
89%

ezt már nem mosod tisztára- homofób vagy, és sajnálom a szerencsétlen lakótársadat.


Az a probléma, hogy minden meleg ismeri ezt a klasszikus "van egy meleg haverom" húzást a heteróktól.

Senki nem kajálja be, mert pontosan tudjuk, hogy csak kiállítási darabnak kellünk, hogy alkalomadtán lehessen mutogatni, hogy lám nem homofób a Jani, hát ott van neki a meleg haverja.


Az hogy a "haver" mennyire őszintén barát az meg kitérdekel. A kiszólásaid, az összes mikromimikád pontosan elárulja, hogy mit gondolsz. A melegek hozzá vannak szokva a gyűlöletteli légkörhöz, szóval elég jól tudnak pókerarcot vágni hozzá



Az végképp röhej, hogy benézted heterónak. Maradjunk annyiban, hogy te azt hitted nézi a csajokat. A férfiak nőkkel való érintkezését az emberek 95%a szexuálisan motiváltnak érzi, akkor is, ha erről szó sincs.

Az hogy valaki végigmér valakit, még semmit nem jelent.

2015. júl. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt most az a baj, hogy a melegségét okolod annak, hogy elfordult tőled. Ebbe kb annyi az igazság, hogy tudja hogyan állsz a dologhoz ,és most, hogy már van valakije nem igen tudja tovább tolerálni . Azért abba gondolj bele, hogy akárhányszor szidtad a melegeket őt is megsertetted.

Lehet, hogy ő is úgy adta elő, hogy veled ért egyet, de amint már írták előttem is ennek is megvan az oka.

Most, hogy van valakije biztos belegondolt, hogy akár mennyire jó barátok vagytok nem fogod sose elfogadni.

Azért gondolj bele, most is itt szidod.

Még ha ő se kezeli jól a dolgokat őt nincs sok jogod hibáztatni.

Akármennyire is bánt a dolog lehet hosszú távon jobb lesz mindkettőnknek ha megbeszelitek NORMÁLISAN (nem buzyzva meg letamadva), és ha nincs más megoldás külön költöztök.

Ha tényleg olyan fontos barátnak tartanád, eleve így kezdted volna.

Ezzel nem szidni meg megbantani akarlak ,akár mennyire is ellenszenvesnek tűnsz, én úgy veszem le, hogy akár mennyire is zavar téged, hogy meleg, mégis csak ott van benned, hogy barátodnak tartod, szóval én remélem ,hogy tudjátok tisztázni a dolgot, még ha az is lesz a megoldás, hogy elkoltozik...

2015. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Majd leírhatnád, hogy mi lett végül.
2015. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!