Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelt kérdés

Hárman bérlünk egy kisebb házat már több,mint 2 éve.Barátnőm,Én és a lakótársam.Mind a hárman jól ismertük egymást az összeköltözést előtt is,a lakótársammal is jól megvoltunk,mindig ha szabadnaposok voltunk elmentünk inni,és mindig csináltunk valamit,de az utóbbi egy évben nagyon rosszra fordult minden.Kb. egy évvel ezelőtt összehaverkodott egy pasas aki enyhén szólva b*zinak néz ki.Ez mg annyira nem lenne baj,ha nem lógnának egymáson szószerint minden áldott nap.Naponta hallom,hogy telefonálnak,és nem úgy beszélnek,mint 2 haver,hanem mint egy pár.Velem,és a körülötte lévőkkel egyáltalán nem beszél.A régi haverjait akiket ismer óvodás kora óta letörölte Facebookról is.Olyanokat csinálnak,hogy pl. van amikor átjön a pasas hozzánk,és itt alszik,de semmi beszélgetés nincs előtte,vagy valami.Én pl,ha áthívnék egy havert nem a szobába zárkóznék be,hanem inkább kiülnénk a konyhába,és innánk egy sört,vagy valami.Átjön,bemegy a haver szobájába,villany lekapcs és ennyi.Hozzátenném még azt,hogy a lakótársam még nem volt nővel. (23 éves)

A baj az,hogy ezt nem csak én gondolom így,hanem majdnem mindenki.


Vélemény?



2015. júl. 12. 12:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%
Olvastam, de ha jól emlékszem olyanokat is írtál, hogy ő is hasonlóan beszélt a b*zikról veletek.Gondolom itt leszűrte, hogy mi a véleményed róluk, így valószínűleg róla is, és úgy látom, hogy igaza is van, mert elég észrevehetően gyűlölködve beszélsz róla. Az meg, hogy a többi barátjával miért nem beszél vagy azért van, mert úgy gondolkodnak, ahogy te, ezáltal belőlük sem kér, vagy pedig a kapcsolata miatt lesz*rja őket, nem egy heterót ismerek akik szintén ezt csinálják, szóval ez esetben nem azért van, mert a te szavaiddal élve "b*zi".
2015. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Mondj egy jó okot,hogy miért dicsérjek egy b*zit.Vagy gratulálni kéne neki,hogy ügyes volt.Persze,hogy így fogok beszélni róluk,és ha lesz gyerekem valaha,akkor neki is így fogok beszélni róluk.
2015. júl. 12. 23:16
 33/43 anonim ***** válasza:
95%
Akkor fogadd el, hogy már nem vagytok barátok és költözzetek külön!
2015. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,még nem szóltam hozzá.


1.Feltételezem,hogy Nyugat-Európába költöztetek külföldre. Na ott ne nagyon b**zizz,mert ott nagyon nem tolerálják a homofóbokat.


2. Ha tudom,hogy ilyen véleménnyel vagy a melegekről,akkor énis megszakítottam volna veled a kapcsolatot. Szerintem a srác azt várja,mikor tudja tőletek elhúzni a csíkot. Jól gondolkodik,én se szívesen laknék olyannal,aki legjobb barátjának tart,de közben homofób. Gondolkodj el,mi fontosabb neked. A barátságotok,vagy az,hogy gyűlölködhess.

2015. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
98%

Kedves kérdező !

A hozzád hasonló, mérhetetlen csőlátású idióta barmok miatt süllyedt odáig a világ, ahol tart. A helyedben inkább azzal foglalkoznék, hogy a barátnőmet ki kezelgeti, nem azzal, hogy lakótársamat! :D

2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

A barátnőmet senki nem kezelgeti,de szánalmasak a hozzád hasonló emberek akik képesek védeni a b*zikat.Biztos rengeteg haverod az.


Szegény b*zik.Ők semmiről nem tehetnek.Csak megkéne érteni őket,ugye?

2015. júl. 13. 16:10
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen a hozzáállásod a melegekhez, akkor nem csodálom, hogy nem kér belőled.

És még te nevezed magad a legjobb barátjának.

Hát gratulálok!

Szép kis barát az ilyen mondhatom!

2015. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Nem én fordultam el tőle.Nehogy már én esedezzek neki.De ha kicsit visszaolvasol akkor rájössz,hogy miről beszélek
2015. júl. 13. 16:27
 39/43 anonim ***** válasza:
97%
Te pedig ha visszaolvasod amit utoljára írtam rájössz, hogy egy szóval se mondtam, hogy esedezz neki
2015. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
97%
jajj bocs most látom, hogy nem nekem írtad a választ, de ettől függetlenül még mindig ez az egyetlen megoldás.
2015. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!