Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bele kellett volna mennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele kellett volna mennem azokba a kapcsolatokba? Tényleg túl magasra helyezem a lécet?

Figyelt kérdés
Lassan már az összes barátomnak van valakije csak nekem nincs. Nagyon jól nézek ki, kedves vagyok az emberekhez és rengeteg jó tulajdonságom van de azért egy egoista bunkó sem vagyok mert azért tudom hogy vannak hibáim is. Azt mondják, hogy melegként nehezebb találni valakit és túl magasra helyezem a lécet mert már lehetett volna lehetőségem több kapcsolatra is de valahogy soha sem éreztem azt, hogy az a valaki, aki éppen próbálkozott, kellene még ha nem is volt csúnya. Most sikerült már bemagyarázni magamnak hogy nincs is szükségem kapcsolatra mert még eleve fiatal is vagyok meg éppen más országba költözöm és ki tudja mennyi ideig... Csak mégis annyira rámjön a magány néha... Szerintetek bele kellett volna mennem azokba a kapcsolatokba? Túl magasra tettem a lécet?

2015. júl. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem!

én is kb ilyen vagyok mint te

és úgy gondolkoztam, hogy ha felmerül bennem az elutasítás már az elején, akkor az eleve halva született kapcsolat lett volna, szerintem ne bánkódj ezen, jól döntöttél.

2015. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis készülök külföldre,tehát az itteni embereket jegelem amennyire lehet. Már nem keresek új barátokat sem,és csak szexre keresek embert. Ha nem ide tervezed a jövő ne nagyon gondolkodj már hosszabb dolgokban,mert csak a másik illetővel szúrsz ki....
2015. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, jó döntés volt.


Szerintem senkinek nem kellene az alamizsna kapcsolat. Ha már vagy valakivel, azt gondold komolyan, láss benne lehetőséget, legyél benne szívvel-lékekkel.


Kompromisszum kapcsolatot ilyen alapon találhatnál nővel is, mer hát kedves is, szép is, szexi is, bár igaz neked (gondolom) nem jön be.

Pont ugyanolyan nyomasztó, kényszeredett helyzet lenne.


Majd lesz olyan is, akire magadtól ugrasz rá, és tényleg akarod is.

2015. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
100%

Ha valakiben nem érzed azt, hogy megvan a kémia, akkor nem érdemes összejönni vele. A másik, hogy sok fiatalnál tapasztalom, hogy van egy álompasi kép és csak azt keresik, aki persze nem létezik, de az igényekből nem engednek. Idővel vagy rájössz, hogy kompromisszumokat kell kötni vagy eltelnek az évek és azt veszed észre, hogy már nem vagy fiatal és már te nem kellesz másoknak.

Hangsúlyozom, nem kell bárkivel összejönni csakhogy legyen valakid, de néha át kell gondolni az elvárásokat.

2015. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a megérzéseidre! Jól teszed, hogy igényes vagy. Biztosan megtalálod a hozzád illő párt ;)
2015. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, jó döntés! :))

Olyan kapcsolatba belekezdeni, amibe alapvetően nem is akarsz valamilyen okból kifolyólag, az nem jó. Nem éreznéd jól magad benne, és ha így van a másik érzéseivel sem szabad játszani, mert ő lehet biztos benne hogy te vagy az "embere" :)

2015. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A te életed. Neked kell tudnod! Amúgy szerintem sokan vannak ezzel így, hogy magasan tartják a lécet. TÖKÉLETES NINCS! Mindig lesz vagy van hiba. Csak éppen az ember úgy szereti meg a másikat. :) Szerintem.
2015. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!