Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelt kérdés

Hárman bérlünk egy kisebb házat már több,mint 2 éve.Barátnőm,Én és a lakótársam.Mind a hárman jól ismertük egymást az összeköltözést előtt is,a lakótársammal is jól megvoltunk,mindig ha szabadnaposok voltunk elmentünk inni,és mindig csináltunk valamit,de az utóbbi egy évben nagyon rosszra fordult minden.Kb. egy évvel ezelőtt összehaverkodott egy pasas aki enyhén szólva b*zinak néz ki.Ez mg annyira nem lenne baj,ha nem lógnának egymáson szószerint minden áldott nap.Naponta hallom,hogy telefonálnak,és nem úgy beszélnek,mint 2 haver,hanem mint egy pár.Velem,és a körülötte lévőkkel egyáltalán nem beszél.A régi haverjait akiket ismer óvodás kora óta letörölte Facebookról is.Olyanokat csinálnak,hogy pl. van amikor átjön a pasas hozzánk,és itt alszik,de semmi beszélgetés nincs előtte,vagy valami.Én pl,ha áthívnék egy havert nem a szobába zárkóznék be,hanem inkább kiülnénk a konyhába,és innánk egy sört,vagy valami.Átjön,bemegy a haver szobájába,villany lekapcs és ennyi.Hozzátenném még azt,hogy a lakótársam még nem volt nővel. (23 éves)

A baj az,hogy ezt nem csak én gondolom így,hanem majdnem mindenki.


Vélemény?



2015. júl. 12. 12:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%

Ha a legjobb haverod akkor ez ne zavarjon, hanem fogadd el és inkább támogasd, nem tehet róla hogy ilyen.

Remélem csak a méreg beszélt belőled ami felhalmozódott benned mert hanyagol mindenkit maga körül, vagy ha nem, és tényleg így gondolod, akkor szép kis legjobb barát vagy... :/

2015. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
El nem tudod képzelni,hogy milyen dühös vagyok rá.Neki többet ér egy féléve ismert személy,mint egy barát akit már évek óta ismer.Szószerint együtt járunk inni,bulizni vagy bármi más.Mindig nézte a csajokat,és erre amikor megismerte ezt a pasast,akkor minden megváltozott.Mintha soha nem érdekelték volna a nők.
2015. júl. 12. 21:16
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd hogy ne tagadja! Ez nem egy olyan dolog amire az ember büszke. És igen, általában ha egy ember szerelmes, akkor minden megszűnik létezni körülötte, kivéve 1 dolgot. Ne azon agyalj hogy akkor most meleg? Miért csinálja ezt? Fogadd el hogy az és szegezd neki a kérdést hogy miért nem mondta el hogy az! Egyértelmű hogy miért nem, mert miért kötötte volna az orrodra minden ok nélkül, de legalább elindul a beszélgetés. Onnantól kicsit nyitottabb lesz és több kérdésre is választ kapsz, mert jobban bízik benned, közelebbi lesz a barátságotok és talán ő is kiül inkább a konyhába a barátjával iszogatni veletek! Nem fog rádmászni, nem akar járni veled csak mert meleg és fiú vagy! Van barátja, aki talán tök szimpatikus lehet számodra.
2015. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
Addig az egyik legjobb barátod, amíg a nőket nézi, amint egy férfibe lesz szerelmes, már nem az, és csodálkozol, hogy nem beszél veled? Nem veszített veled sokat, és erre gondolom ő is rájött.Elárulnád, hogy mi közöd van egyrészt ahhoz, hogy ő kivel érzi magát boldognak, másrészt, hogy a saját szobájában (amiért ugyanúgy fizet, mint ti) kivel és mit csinál?(Segítek a válasz az, hogy semmi.) Gondolom azokat törölte ki amúgy, akik hasonlóan értelmes gondolkodásúak mint te. Amúgy már az is sokat elárul rólad, hogy ahelyett, hogy értelmes felnőttként leülnétek tisztázni ezt a helyzetet, és megkérdeznéd, hogy mégis miért hanyagol el az utóbbi időben, kiírod gyakorikérdésekre, hogy egy csapat vadidegennel megvitassátok a magánéletét kiteregetve, hogy az "egyik legjobb barátod" b*zi e. Csak gratulálni tudok.Elég rendesen magadba kéne nézned. Remélem szerencsétlennek lesz rá lehetősége, hogy minél előbb dobbantson onnan.
2015. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Itt is csak biztos csak én lehetek a hibás.A több 10 ember mind a szar g*ci,akikkel eddig jóban volt,mint pl velem is.Erre hirtelen megismer egy pasast és bu*i lesz.Szegény ő,és mi vagyunk csúnya rossz emberek akik ezt nem tudják elfogadni,holott ő is pont ilyen volt előtte.De te nyugodtan befogadhatod dédelgetni,és nyugtasd meg,hogy ez teljesen normális
2015. júl. 12. 22:17
 26/43 anonim ***** válasza:
93%
Ha a másik tíz ember is ilyen szépen, kifinomultan beszél, akkor igen.Egyébként nem értem a problémádat, most ha megutáltad, mert férfival van, akkor mégis miért zavar az, hogy nem beszél veled? Szerintem az lenne mindenkinek a legjobb ha megbeszélnétek, hogy költözzetek külön, mert ez hosszútávon így nem lesz jó senkinek.
2015. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem az a legnagyobb bajom,hogy b*zi,hanem,hogy semmibe vesz mindenkit amióta megismerte a pasast.De persze ez a mi hibánk,és mi provokáltuk ki egészet,hogy ezt az utat választotta.Tudom neki semmit se kell tennie,de mi nekünk dédelgetni kéne,mert ő ilyen.Gonoszok vagyunk.
2015. júl. 12. 22:29
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki se lenne szívesen olyanokkal, akik b*zinak hívják. Nem ő választotta ezt az utat, valószínűleg mindig is a pasik érdekelték, csak próbált beilleszkedni közétek, illetve nem tudta elfogadni magát.
2015. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
ja és akkor sem lesz heteró ha fejre állsz és forogsz, szóval vagy megbarátkozol ezzel a helyzettel, vagy külön költöztök és búcsút vesztek egymástól.
2015. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Ha kicsit feljebb olvasol,akkor már leírtam,hogy soha semmilyen körülmények közt nem bu*iztam le őt,és nem bántottam meg semmivel.De oké haragudjon rám,mert én nem fogadom el,hogy olyan amilyen.De miért nem beszél a barátnőmmel,vagy éppen az otthoni barátaival.Szószerint csak a pasival.Ezek szerint mindenki megbántotta volna?Nem hinném.Csak elfelejtette a barátait.De majd lesz idő,amikor nem lesz neki ez a pasas,és majd az eszébe jutnak az elfeledett barátok.
2015. júl. 12. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!