Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg lenne a lakótársam?

Figyelt kérdés

Hárman bérlünk egy kisebb házat már több,mint 2 éve.Barátnőm,Én és a lakótársam.Mind a hárman jól ismertük egymást az összeköltözést előtt is,a lakótársammal is jól megvoltunk,mindig ha szabadnaposok voltunk elmentünk inni,és mindig csináltunk valamit,de az utóbbi egy évben nagyon rosszra fordult minden.Kb. egy évvel ezelőtt összehaverkodott egy pasas aki enyhén szólva b*zinak néz ki.Ez mg annyira nem lenne baj,ha nem lógnának egymáson szószerint minden áldott nap.Naponta hallom,hogy telefonálnak,és nem úgy beszélnek,mint 2 haver,hanem mint egy pár.Velem,és a körülötte lévőkkel egyáltalán nem beszél.A régi haverjait akiket ismer óvodás kora óta letörölte Facebookról is.Olyanokat csinálnak,hogy pl. van amikor átjön a pasas hozzánk,és itt alszik,de semmi beszélgetés nincs előtte,vagy valami.Én pl,ha áthívnék egy havert nem a szobába zárkóznék be,hanem inkább kiülnénk a konyhába,és innánk egy sört,vagy valami.Átjön,bemegy a haver szobájába,villany lekapcs és ennyi.Hozzátenném még azt,hogy a lakótársam még nem volt nővel. (23 éves)

A baj az,hogy ezt nem csak én gondolom így,hanem majdnem mindenki.


Vélemény?



2015. júl. 12. 12:02
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Igen,zavar.Nem azért mert féltékeny vagyok,mert nem vagyok b*zi.Szimplán az a dolog,hogy leszar mindenkit maga körül,és senkivel nem foglalkozik,holott ő soha nem ilyen volt
2015. júl. 12. 13:14
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Ha elmondod, hogy téged nem zavar az sem, hogy meleg, meg az sem, ha a pasiját is felviszi, csak az, ha nem áll veletek szóba barátokkal.
2015. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs szád, nem tudsz beszélni? Ülj le vele, és mondd el neki, hogy nem tetszik, hogy leszar mindenkit, és szeretnél vele többet lógni, vagy mittomén mit akarsz tőle. Ha meg nem, akkor hagyd békén!
2015. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%
Én a kommunikáció híve vagyok. :) Nyilván nagy esélyel meleg, de ezt szerintem érdemes megbeszélni, tisztázni. Ha képes voltál ezt leírni, akkor érdekel annyira, hogy előbb utóbb megmérgezze a kapcsolatotok.
2015. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerelmes. És pluszban nem tudja hogyan tálalja nektek azt, hogy nem csajba szerelmes.

Gondolom attól fél, hogy valami ilyesmi lenne a reakciód, mint itt most nekünk.

Elmondhatnád neki, hogy nem az zavar, hogy az az illető a pasija, hanem hogy el van zárkózva tőletek és szeretnétek ha "vissza jönne". És ha meleg, hát egészségére, de nem mindig az éjszaka közepén állítson be a pasija. Esetleg ti is szeretnétek megismerni.

2015. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Úgymond ismerni ismerjük,mert beszéltem már vele pár szót,tehát nincs rejtegetve előlünk a kiléte,mert tudom,hogy ki ő.
2015. júl. 12. 20:37
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
nyilván tudja, hogy szeretsz bu zizni, ezért inkább nem mondja el, hogy is ugyanúgy a barátjával alszik, mint te a baratnoddel.
2015. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
92%

Emellé a hozzáállás mellé nem is csodálom hogy nem beszél veled. Szerintem a lakótársad se hülye, tudja hogy hogy állsz hozzá ezekhez a dolgokhoz, és úgy van vele, hogy jobb kerülni mindenfajta konfliktust.

Ha homofóbokkal vagyok körülvéve, én is befordulok.


Egyáltalán nem fair az a kettős mérce, hogy neked ott lakik a barátnőd, gondolom nyíltan úgy is viselkedtek mint egy pár, de ő meg ne hozzon föl senkit.

Viselkedj természetesen, ismerd meg mindkettőjüket kicsit jobban.

Lakáskeresésnél nem véletlen van kitéve kérdésként hogy ki a meleg és ki nem. Ha már ez kimaradt, akkor ne most csapd ki a hisztit.

2015. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj vele! Kiderül mit mond:)
2015. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Az egészben az a legnagyobb poén,hogy akkor ő is ugyanúgy bu*izott valakit,ha az illető úgy nézett ki.Az meg hogy a barátnőm(élettársam 8 éve)itt van az azért van,mert együtt jöttünk ki ide külföldre,és mi ketten vagyunk a főbérlők.Továbbá én sosem tettem meg rá előtte b*zis megjegyzéseket,tehát azt sem lehet mondani,hogy azért nem mondja el,mert olyan a modorom.És igenis zavar,hogy az egyik legjobb haverom nem egy nőt hoz fel a lakásra,hanem egy férfit.
2015. júl. 12. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!