Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti egyet értetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti egyet értetek a feminizmussal? Mit fogadtok el belőle? Vagy alsóbbrendűnek tartjátok a nőket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Az egyenlőséggel, egyenlő esélyekkel maximálisan egyetértek. A feminizmussal nem, mert buta, fanatikus, kontraproduktív hülyeség.
2015. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem tudod, mi a feminizmus. Az ugyanis a nők és minden elnyomott egyenjogúságáért küzd. Többek között a melegek jogaiért és a családon belüli erőszak felszámolásáért. Amire ti azt hiszitek, hogy feminizmus, az a feminizmusnak mindössze egyetlen kis ága, de könnyebb ugye általánosítani és minden feministát egy kalap alá venni.
2015. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%

én abszolút nőgyülölő vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy ki nem állhatom őket általában, hanem azt, hogy ne legyen hozzájuk közöm, főleg az ilyen kurväsan öltözködőket nem szeretem

persze vannak lány ismerőseim, velük nincsen bajom, de látok olyanokat is akik kurväsan öltözködnek és azt hiszik, hogy ha valaki rájuk néz akkor bármit megkaphatnak (ezek a nők)


de persze támogatom hogy egyenrangúként kezeljék őket, sőt a politikában is nagyobb szerepet kaphatnának, és legyenek ugyanolyan joguk, mint a férfiaknak

sőt, ne legyenek a férfiak rabszolgái, ezt különösen rühellem ha egy nő házicselédként viselkedik.... és kinyalja az ura seggét....


most hirtelen enyit tudok mondani

2015. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
3-as, úgy tűnik nem tudod mi az hogy szeretni.
2015. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

#4-es


a szeretet nem egyenló azzal, hogy kinyalom a másik seggét

vannak dolgok amiket ő tesz meg nekem, vannak amiket én neki, de vannak olyan alapdolgok is, amelyeket nem kell megtennem a másiknak és neki sem nekem, pl: nem állok ott késő este és vasalom ki az ingét míg ő régen alszik, stb...

van két keze ő is meg tudja csinálni, stb..

ez nem a 19. század


de akkor te meg nem tudod, mi az, hogy fejlődni... semmi baj ;)

2015. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Melegek is elég sokat szívnak a patriarchális társadalom miatt.
2015. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Teljes mértékben támogatom a feminizmust, amíg tényleg az egyenlőségről szól.
2015. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
A feminizmus nem (Csak) a nôkrôl szól, a feminizmus Minden ember egyenjogúságát hírdeti. Szerintem ez szép dolog, én igenis büszkén vallom: Feminista vagyok
2015. jún. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tartom alsóbbrendűnek, csak ne kelljen lefeküdnöm nővel, ennyi!

Maximálisan támogatom a feminizmust, de szerintem rossz eszközökkel halad a jó irány felé: pl. azzal hogy a nők dolgozhatnak, nem szűntek meg feleségek és anyák lenni, viszont most már elvárás hogy mindhárom területen a maximumot nyújtsák. Ergo a jogi egyenlőség nem azonos a társadalmi egyenlőséggel és sajnos az utóbbi csak nagyon lassan alakulgat. Jogilag hiába egyenlők, ha ezzel többszörös elvárásokkal kerülnek szembe és magasabb lécet kell megugraniuk az érvényesüléshez mint eddig. :/

Szóval nők, lányok, hajrá!

2015. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a feminizmus. A nőkkel meg semmi bajom. Nem tartom alsóbbrendűeknek őket. Én intelligencia szerint osztályozom az embereket.
2015. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!