Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van egy férfi ismerősöd,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy férfi ismerősöd, akiről sejthető, hogy homoszexuális, jobban el tudod fogadni, többre becsülöd ha?

Figyelt kérdés

A: ... ha hetero módon viselkedik, öltözködik, minden tudatos feminim megnyilvánulást kerülve?

B: ... ha tudod róla, hogy a magánéletében sem éli meg a szexuális hajlamait?


Elsősorban nem liberális gondolkodású emberek, illetve melegek válaszát várnám, hanem azokét, akiknek gondjuk van a melegekkel, vagy mert konzervatív gondolkodásúak, vagy mert zavarja őket a másság, talán egyenesen homofóbok. Az ő véleményüket mennyiben befolyásolják a kérdésben megfogalmazott tényezők?



2012. okt. 27. 09:37
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Számomra az a boldogság, amikor a saját korlátaim között képes vagyok megtalálni a harmóniát, és értékteremtő, szerethető és és szeretni tudó embernek lenni. Ez jelenleg megvan az életemben. Hogy amikor időnként eszembe jutnak a korlátaim, az szomorúsággal tölt egy pillanatra? Kicsit olyan vagyok, mint valami kis állatka egy állatkerti pálmaházban. Tök jól érzem magam, hiszen egy kis oázis kellős közepén élek. Eszembe sem jut, hogy bármi hiányzik, csak mikor néha eljutok a pálmaház faláig. De aztán visszamászok a kis vadonomba, elfeledkezem a falról, és újra jól érzem magam. :)
2012. okt. 27. 12:40
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha Neked így jó, váljék egészségedre. De ne lepődj meg mondjuk, ha 20-30 év múlva máshogy fogod gondolni, és átkozni fogod magad, amiért nem használtad ki a lehetőségeidet.


Azzal sem vagyok kibékülve, hogy miért választottad ezt az életet. A negatív társadalmi hozzáállás miatt? A párkeresés kudarcai miatt? Ezeken kb. minden meleg átesik. A többségünk nem adja fel.


Ami nem tetszik még, az a vagdalkozás, amivel az álláspontodat véded. "A média teledumálta az emberek fejét a szexualitással" - hát, ha a média alatt az emberiség kultúrájának egészét érted, akkor tényleg, agymosott zombik vagyunk, mert vágyunk a szerelemre és az azt beteljesítő szexualitásra. (És igen, tudom, hogy sokan csak a szexualitást hajszolják, de vedd észre, hogy előbb-utóbb ők is párt találnak, megállapodnak majd, és életük végén általában boldogan gondolnak vissza mindkét időszakra).


Az emberiség egésze ezzel van elfoglalva, amióta világ a világ. Ha Te ki akarsz maradni ebből, lelked rajta, de ne állítsd bármiféle piedesztálra magad. Az emberek általában jobban tisztelik azt, aki küzd valamiért és eléri, mint azt, aki feladja és inkább mással foglalkozik.


Külön ironikusnak találom, hogy abban reménykedsz, hogy a konzervatívok meg a homofóbok többre becsülnek majd, ha nem lesz párod egész életedben, miközben az aszexuálisok is panaszkodnak, hogy az emberek (heterók és melegek egyaránt) nem fogadják el őket. Tehát hiába reménykedsz, hogy így majd elfogadásra találsz, nem fog megtörténni, sajnálom.

2012. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legszomorúbb boldogság, amiről valaha is hallottam.
2012. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne a társadalom döntse el helyetted, mit érezz. Aki ok nélkül gyűlöl, az gyűlölni fog, bármit is csinálsz. Úgysem lehet mindenkinek megfelelni.
2012. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
66%
Er. kérdésre válaszolva ha csak sejtem hogy, meleg de nem tudom biztosan akkor nem vagyok olyan kapcsolatba vele hogy a B opciórol tudjak. De én kerülöm őket egyszerűen nem akaratlanul is elképzelek dolgokat, plussz nem tartom normálisnak. A lehetőséget választanám. Mondjátok hogy intoleráns vagyok, lehet de szerintem ez egy hiba, azt meg nem mutogatni kell hanem elrejteni, a szák környezettel nincs gond de ha hangoztatja valaki azzal sokat árt magának.
2012. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
87%

Nézd Kérdező, homofób létemre mondom, hogy nem terhes a társadalomra egy homszexuláis személy, ameddig:


- nem fogad örökbe gyerekeket, ezzel súlyos törést és személyiségzavart okozva nekik

- nem mutogatja és reklámozza magát

- nem viselkedik nőiesen


Szóval amíg csak egy férfinak látom a sok közül, nem érdekel a nemi identitása, maximum azt furcsállom, hogy nem fordul meg utánam, annak ellenére, hogy a legtöbb férfi meg szokott. :)


A felvonulós díszpintyeket viszont elképesztően utálom.


Az, hogy nem élsz nemi életet, a Te döntésed. Becsülendő, hogy az élet más területein szeretnél nagyot teljesíteni, de ha elhiszel nekem valamit: könnyebb úgy nagy dolgokat elérni és jól teljesíteni, hogy közben testi-lelki-szexuális harmóniában élsz. Ez ugyanis nem elveszi, hanem megsokszorozza az energiáid.


Amíg az ember hálószobatitkai a négy fal között maradnak, addig semmi gond. Amikor az utcára teszi, az hetero esetben sem normális.

2012. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Az utóbbi két Válaszolónak nagyon köszönöm, ilyen válaszokra várnék, amik tényszerűen a kérdésemre felelnek.


Mert nem az életvitele(saját magamra nézve) helyességében vagyok bizonytalan, csupán szeretném tudni, ezzel pozitívan változtathatok-e az emberek előítéletén magam felé.

2012. okt. 27. 21:37
 38/49 anonim válasza:
100%
Én őszintén sajnállak, nagyon nehéz lehet, de sok kitartást!(:
2012. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

OK, akkor itt egy hasznos válasz.

Ha igazán el akarod fogadtatni magad, fontos, hogy fennhangon hirdess homofób nézeteket. A szükséges lózungokat könnyen megtanulhatod ezen az oldalon is, bár a fontos kulcsszavakat (b*zi, k*csög, f*sszopó) sajnos nem lehet itt leírni, de kiindulópontnak jó lesz. Fontos még a heteroszexualitásod nyilvános demonstrálása, pl. melegfelvonulás idején a megfelelő csoportosulásokban a megfelelő jelszavak "mocskos b*zik" üvöltözése, netalán tojásdobálás, advanced szinten rendőrökkel való kötözködés is segít. Ezenkívül járj el küzdősport-edzésekre, és az ott tanultakat kamatoztasd pl. azáltal, hogy általad homoszexuális külsejűnek ítélt fiatalokat (fontos, hogy kisebbek legyenek nálad) versz össze a nyílt utcán.

Természetesen a megfelelő megjelenés is fontos, ajánlom a kopaszra nyírt hajat, tarkódra egy "88" tetoválást (akinek értenie kell, érteni fogja és el fog fogadni, többre fog becsülni érte), Harcos dzsekit, stb. stb, azt hiszem, kiindulásnak ennyi elég lesz.


Sajnálom, kérdező, de rosszul vagyok tőled.

2012. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Nem célom elítélni, megbélyegezni senkit. Tőlem a felvonulók is hirdethetik a melegek jogait. Nem ítélem el őket, annak ellenére, hogy nem szimpatizálok velük, és a magam fajta, beilleszkedni vágyó meleg embereknek nagyon sokat ártanak ezzel.


Nagyon indulatosan, és fekete-fehéren látod a világot, ezért nem hiszem, hogy tanácsot tudnál adni nekem.

2012. okt. 28. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!