Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van egy férfi ismerősöd,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy férfi ismerősöd, akiről sejthető, hogy homoszexuális, jobban el tudod fogadni, többre becsülöd ha?

Figyelt kérdés

A: ... ha hetero módon viselkedik, öltözködik, minden tudatos feminim megnyilvánulást kerülve?

B: ... ha tudod róla, hogy a magánéletében sem éli meg a szexuális hajlamait?


Elsősorban nem liberális gondolkodású emberek, illetve melegek válaszát várnám, hanem azokét, akiknek gondjuk van a melegekkel, vagy mert konzervatív gondolkodásúak, vagy mert zavarja őket a másság, talán egyenesen homofóbok. Az ő véleményüket mennyiben befolyásolják a kérdésben megfogalmazott tényezők?



2012. okt. 27. 09:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
8%
a homosexualitás beteges sexuális abberáció akárcsak a különbözö fetisek ,urofilia,sado-mazo,pedofilia stb ezek az emberek a természet rendje ellen tesznek a biblia egyenesen halálra itéli öket,a meleg büszkeség bp felvonúlás stb peddig a passziv szemlélöt is inkább a negativan itélkezök közé sorolja ne legyenek már büszkék...
2012. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
És amit a kérdésben megfogalmaztam, (A és B) változtat Nálad valamit egy egyén megítéltésén?
2012. okt. 27. 10:06
 3/49 anonim ***** válasza:
8%
kizárt hogy bármilyen formában toleráljam vagy becsüljem onnantól kezdve hogy 100%ig biztos ill saját maga elismeri a tényt hogy homokos egy kavics vagy fa iránt többet érzek mint iránta megszünik számomra mint ember..ezek tudom radikális gondolatok de öszinték
2012. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

Mi ez a hülyeség?


"ha tudod róla, hogy a magánéletében sem éli meg a szexuális hajlamait?"


Ha tényleg homoszexuális,akkor biztos hogy van férfiakkal szexuális élete.

Egy egészséges meleg férfinak szerintem szüksége van a szexre.


Amúgy nekem tök mindegy hogy hogyan viselkedik,nem vagyok meleg gyűlölő,de a 3 lépés távolságot betartom.

2012. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%
Ezt tegnap is feltetted nem?
2012. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

De feltettem. Azonban leginkább liberális gondolkodású, illetve meleg emberektől kaptam válaszokat. Az ő nézőpontjukat pedig kívülről fújom, és nem értek vele egyet.


Előző válaszra: De, egy egészséges homoszexuális férfinak is szüksége lenne a szexre. De lehet úgy dönteni, hogy az ember önmegtartóztató életet él a lelki tisztasága megőrzése végett. Én 25 leszek, és még nem volt szexuális kapcsolatom, talán soha nem is lesz.

Nőkkel nem tudnék lenni, mert homoszexuálisnak SZÜLETTEM (nem választottam, nem akartam az lenni!)és se magamat, se a lányokat nem akarom becsapni és sérülést okozni a próbálkozással.

Férfiakkal pedig, bár biztos együtt tudnék lenni, ha akarnék, nem akarok, mert az ösztöneim kivédhetetlen sugallata az egy dolog, de amit a tudtao

tos értékrendem, a lelkiismeretem diktál, az fontosabb!


A 21. században ennyire avítt fogalom lenne az önmegtartóztatás??

2012. okt. 27. 10:32
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Vallásos vagy?
2012. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
0%
a testi vágyaid nem tudod kordában tartani mivel a legmélyebb genetikai kód az életben maradás ill a szaporodás (esetedben ez kizárt mivel homár vagy)felülirja az elméd parancsait lehet nem ma vagy holnap de eljön az idö..amúgy mi vagy apuci anyuci?milyen tudni hogy egy sexuálisan defektes vagy?ebben az elb.szott világban a metroszexuálisok világában ?
2012. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Elnézést, "tudatos".


Igen, vallásos vagyok, de nem a Isten haragjától való,vakbuzgó és egyszeri vallásos félelem vezet. Tájékozott ember vagyok, tudom, hogy a homoszexualitás nem fekete-fehér dolog, és a teremtett világ része, és az állatvilágban például túlszaporodást gátló mechanizmusként szerepe van. Viszont azok az erkölcsi, gondolati alapok, amik meghatározzák az életemet, arra vezetnek, hogy emberként legyek úrrá ezeken a hajlamokon, és próbáljak a hátrányból előnyt kovácsolni, azáltal, hogy az életemet más területeken teljesítem ki, a többi ember számára hasznos módon, és a saját lelki békémet megőrizve.

2012. okt. 27. 10:47
 10/49 anonim ***** válasza:
92%

Ezek szerint agymosott is vagy


Úristen ez a szöveg!


Nem bántásból,de a testi megvonás nem vezet semmi jóra,és már nem a középkorban élünk.



Vagy kamu,vagy készülhetsz a depresszióra,és a boldogtalan életre.

Hatvan évesen is egyedül akarsz majd élni.


Amúgy akkor is el fognak ítélni,ha ez lenne a konkrét kérdés,ha nem élsz szexuális életet,elég ha annyit mondasz,hogy meleg vagy.

2012. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!