Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van egy férfi ismerősöd,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy férfi ismerősöd, akiről sejthető, hogy homoszexuális, jobban el tudod fogadni, többre becsülöd ha?

Figyelt kérdés

A: ... ha hetero módon viselkedik, öltözködik, minden tudatos feminim megnyilvánulást kerülve?

B: ... ha tudod róla, hogy a magánéletében sem éli meg a szexuális hajlamait?


Elsősorban nem liberális gondolkodású emberek, illetve melegek válaszát várnám, hanem azokét, akiknek gondjuk van a melegekkel, vagy mert konzervatív gondolkodásúak, vagy mert zavarja őket a másság, talán egyenesen homofóbok. Az ő véleményüket mennyiben befolyásolják a kérdésben megfogalmazott tényezők?



2012. okt. 27. 09:37
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%
ha hivö vagy akkor tudod mit szánt neketek a biblia:)?
2012. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
65%
Nem tartom magam teljesen homofóbnak, de volt már, hogy egy ismerősömről kiderült, hogy meleg, és utána tartottam tőle a kellő távolságot. Nem mintha annyira megvetném a melegeket, az ő dolguk, de én akkor sem vagyok szívesen a közelükben. De amúgy rendesen, hetero módra viselkedett, és talán senki nem mondta meg volna róla, hogy meleg. És szerintem ez a helyes hozzáállás. Én sem írom ki a fejemre, hogy milyen lányok jönnek be, nem hirdetem a nemiségem, akkor egy homoszexuálistól is elvárható, hogy viselkedjen normálisan, és a magánéletét hagyja meg a magánszférában.
2012. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Elnézést, előbb kimaradt egy "z". (De azért tudok helyesen írni! ;))


Biztosíthatlak, rossz érzés szexuálisan defektesnek lenni. Mikor belenézek a tükörbe, és egy huszonéves, viszonylag helyes srác néz vissza rám, de tudom, ez a srác úgy fog megöregedni, hogy soha nem érezhette, hogy fiatal volt és vonzó. Rossz érzés, hogy nem nézhetsz szabadon meg valakit, aki tetszik neked, és rossz érzés, hogy téged sem néz meg senki magának. Rossz érzés, hogy nem lehet családom, gyerekem, csak hazugság, és esetleg másoknak fájdalmat okozó próbálkozások árán, pedig szeretnék. És rossz érzés, hogy olyasvalami miatt bélyegeznek meg az emberek, amiről nem tehetek, és amivel nem azonosulok valójában én sem.

2012. okt. 27. 11:01
 14/49 A kérdező kommentje:

Heteroként nyilván nem értheted, de ha valaki meleg, azzal együtt jár sokszor, hogy minden felvett attitűd vagy tudatosság nélkül, eredendően nőiesek (de legalábbis nem elég férfiasak) némely megnyilvánulásai, például a hanglejtése, a mozgása, az arcmimikája. Így akkor is rá van írva a dolog, ha ő maga legkevésbé sem szeretné, és ráadásul nem is él meg szexuális életet.

Ezt kemény munka átformálni, férfiassá válni, „eltüntetni a feliratot

2012. okt. 27. 11:07
 15/49 anonim ***** válasza:
0%
mivel örömet okozol nekem a szenvedéseddel kivételesen kérdeznék valamit bár homárokkal nem szoktam kommunikálni..nö szeretnél lenni?nönek érzed magad?a válaszaid cizellált finom és intelligens szerkesztéséböl bárkinek lejön hogy meleg vagy
2012. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
96%

Jajj bakker ismerek ilyet párat, az ilyen vallásosakból meg önmegtartóztatókból meg "inkább engedek a társadalmi nyomásnak, és feleségem lesz meg gyerekeim"-ből lesznek azok, akik 40 évesen megkattannak, rájönnek, hogy mennyi mindent hagytak ki, és hogy az addigi életük hazugságra épült, és semmi nem igaz belőle, és akkor kezdenek el 16-18 éves srácokat hajkurászni. Mennyi ilyen van bakker pedig gusztustalan dolog! Te is jó úton jársz efelé.


Mindegy amúgy én nem meggyőzni akarlak, szerencsére szabad világban élünk, mindenki a saját módszerivel b@szhatja el az életét. De azt elmondanám neked, hogy egy homofób embernek tökmindegy, hogy mit csinálsz, hogy szexelsz-e, hogy feminim vagy-e, onnantól kezdve, hogy megtudják valahonnan, hogy meleg vagy, el vagy ásva, a többi nem érdekli őket. Ezt alátámasztják az itteni pár válasz is, különösen a legelső, aki el se olvasta a kérdést, csak meglátta a "homoszexuális" szót, és mint kulcsingerre, reflexből idehányta az ilyenkor szokásos dumát. Igaz, semmi köze nincs a kérdéshez. Na ilyen egy igazi homofób! Onnantól kezdve, hogy megtudja, homoszexuális vagy, le fogja szarni te mit csinálsz, meg mit nem csinálsz.


Egyébként ha meg nem tudják meg, akkor is egy idő után fura lesz, hogy miért nincs csajod, miért nem beszélsz a csajokról, szexről, stb. és össze fognak súgni a hátad mögött.


Szóval a mai világban ez a felfogás már elavult. És az elavult nem azt jelenti, hogy működik, csak emberek számára fura, hanem azt, hogy nem működik. Hátrább vagy vele, mintha keresnél egy rendes kapcsolatot, aki közel áll hozzád, annak elmondanád, a többinek meg semmi köze hozzá!


Na mindegy nem meggyőzni akarlak én tényleg, valószínű úgyse tudlak, csak elmondtam a véleményem. Egyébként én is hiszek Istenben, de úgy látszik, mégse ugyanaz a mi Istenünk!

18 meleg F

2012. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Férfias férfi szeretnék lenni. Szeretném, ha a nők tetszenének, szeretném, ha barátnőm, feleségem, gyerekeim, unokáim lehetnének. Mindez nem adatott meg. Azon, hogy férfias férfivá váljak, folyamatosan, tudtaosan dolgozom. Tulajdonképpen 100% -osan hetero életet élek, csupán nincs viszonyom a nőkkel.

És nem mennék a meleg felvonulás közelébe sem, engem jobban zavar, mint Téged.

2012. okt. 27. 11:20
 18/49 anonim ***** válasza:
0%
várj egy picit ha kiegyezel egy csaj mellett,játszásiból,,akkor a sexuális aktusok alkalmávala férfi szerepet szeretnéd betölteni nem?nem értem mit keresel a férfiakban?vagy magad vagy lányos?
2012. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Én nem építem hazugságra az életemet. A családom és sok ismerősöm előtt felvállaltam, hogy a férfiakhoz vonzódom. (És elfogadnak!!!) De azt is felvállalom, hogy ezt megélni, belső indíttatásból, távol áll tőlem. Feleségem, családom valószínűleg sosem lesz, ha csak nem találkozom egyszer egy olyan nővel, akinek szex nélkül i házasélet kell egy meleg férfival. Mert hazudni, elhallgatni sohasem fogom.

Az istenhitet összeegyeztetni a meleg életvitellel sokak szerint lehetetlen. Szerintem ez badarság. Élhetsz hívő, jó emberként egy másik férfival Istent és az embereket szeretve. Valószínűleg Te is ezen az úton jársz, kívánom, szerencsével! De az én utam, amerre én találom meg a boldogulásomat, más felé vitt. És bár vannak nehéz pillanatok, sosem bántam meg.

2012. okt. 27. 11:30
 20/49 A kérdező kommentje:

Nem egyezek ki csaj mellett játszásiból. Az élet, a szexualitás, a párkapcsolat nem játék. A másik ember nem játékszer. Nem tudok nővel lenni, mert a férfiakhoz vonzódom. Nem akarok férfiakkal lenni, mert nem szeretnék melegként élni. Nem élek szexuális életet.

A férfiakban ugyanazt látom, amit egy heteroszexuális nő. Ösztönösen. Nem tudom nem látni, ha beleszakadok sem. És a nőkben nem látok semmit. Szintén ösztönösen. Nem tudok látni, ha beleszakadok sem. Ettől a két ténytől vagyok sajnos homoszexuális. Ösztönösen. Hogy ebből minek engedek teret az életemben, az már a tudatos rész, és azért vagyok igazán felelős.

2012. okt. 27. 11:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!