Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van aki kinézetileg rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki kinézetileg rossz pasiból jó pasi lett?

Figyelt kérdés
Mi történt? Változtattál valamin? Sportolni kezdtél? A kor tett szexibbé?
tegnap 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként kifejezetten csúnyácska voltam ,mindenki az öcsémtől esett hasra,hogy milyen szép!

Serdülőkor környékén megfordult a kocka, kifejezetten jóképű lettem a tesóm pedig tök átlagos

tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lettem adonisz, de elsőhöz hasonlóan tinikoromig nagyon előnytelen voltam és ráadásul dagi is voltam. Tinikoromban már megnyúltam, a szőrzettel előnyösebb lettem, és még kétszer lefogytam az életben. Nem vagyok 10/10, de helyes lettem.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyerekként sokszor nem tudták, hogy fiú vagyok vagy lány annak ellenére, hogy rövid hajam volt.

Már kisfiúként is a fiúkat néztem majd tinédzserként teljesen biztos voltam benne, hogy kikhez is vonzódom. Mivel akkoriban nem volt internet, s az LMBTQ téma sem volt felkapva, így valahol úgy éreztem mintha lánynak kellett volna születnem. Meg is növesztettem a hajam, ami még rátett eggyel az ellenem folyó utálatnak. Ezt a viselkedésformát szerencsére kinőttem, így az ahogy befejeztem a középiskolát rövidre vágattam a hajam, s egyre inkább vonzott nem csak máson, hanem magamon is a borosta, arcszőrzet.


Nem lettem 10/10 álom pasi, de átlagostól kicsit eltérek pozitív irányba. Sokan megdicsértek milyen helyes lettem. Bár tény, hogy ha nem számolom a rövid hajat és a borostát akkor a többi csak genetika nem az én érdemem.

tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A borosta sokat dob egy férfi kinézetén.sokan nem is tudják ,hogy mennyire megváltoztatná a kinézetüket egy ápolt borosta.
ma 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tiniként csúnyának tartottam magam, vékony voltam, és azt gondoltam, hogy feminim vagyok, de sok csajnak tetszettem, meg folyton Robert Pattinsonhoz hasonlítottak, aki sztem csúnya, de mivel mindenki odáig volt érte, ezért azt gondoltam, hogy ez talán bók.

Késöbb elkezdtem sportolni, meg elkezdtem a férfiasabb, rövidebb hajat preferálni, és akkor voltam sztem a topon. Aztán jött a covide, és feljött rám jó pár kg, meg évek óta pasim is van, kicsit elfogyott a motiváció sajnos, hogy odafigyeljek magamra...

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!