Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van-e más is így ezzel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoftBoy kérdése:

Van-e más is így ezzel, passzívként vonzódsz-e a "nem jó" pasihoz?

Figyelt kérdés
Passzív 46/176/75 vagyok és nagyon vonzódok azokhoz az aktív érzéki férfiakhoz akik nem néznek ki jól: testes, pocakos, szőrös, szakállas, bajuszos, kopasz, de inkább erősen kopaszodó. Persze a leírtak valamelyikével lehet valaki jó pasi, de nekem azok kellenek akik a "futottak még kategória", esetlen kinézetű. Természetesen az ápoltság maximálisan feltétel.

jún. 11. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Sírsz, vagy partnert keresel? :)


"testes, pocakos, szőrös, szakállas, bajuszos, kopasz, de inkább erősen kopaszodó"


Leírtad a tökéletes férfit.

jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez erősen relatív! Épp ezért kérdezem! Amúgy nem sírok, de partner az mindig kell.
jún. 11. 13:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Konyhapszichológia: lehet, hogy egy jó pasi mellett kevésnek éreznéd magad, ezért keresed a nálad rondábbakat, akikkel nincs ez az érzés. Vagy túl empatikus vagy, sajnálod a rondákat, hogy nekik ritkán juthat jó pasi, ezért szexelsz velük, hogy legyen egy jó napjuk. :)
jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ebben valami, tetszik az okfejtésed! Egyszerűen izgat, hogy én vagyok a jobban kinéző és oda adhatom magamat, de viszont nem sajnálatból. Az se zavar ha alacsonyabb, de érezzem, hogy végre megkaphat egy nála sokkal jobbat és ettől beindul.
jún. 11. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Cseppet sem nézed le a másikat ugye ?

"Nála sokkal jobbat ", na ezen kiakadtam. De tényleg.

jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -remete- ***** válasza:
100%

Kedves utolsó lássuk be... a fent leírt férfi testek nem épp a jelenkorunk idealjai. Nekem pl nem tetszenek. Sőt.


Bár én a izmos kopasz kategoria vagyok. 190/95 test értékkel.

jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, tudod én azért írtam így a választ,mert nálam valami egész mást jelent a kérdező nézete,álláspontja. Konkrétan azt, hogy más legyen megtisztelve,mert leereszkedik hozzájuk és 46 éves létére megengedné nekik,hogy "élvezhessék".

Nálam ez akkor is lenézés,megalázás a másikkal szemben, ha fiatalról, izmosról, szuperpasiról szólna.

Minden olyat,amiben valaki lenézi, szóban vagy tettben megalázza a másikat, az én szememben érthetetlen és utálatos.

Írom ezt úgy, hogy középkorúként egyik sem vagyok a felsoroltakból.És lásd a meglepetést, sokszor megkaptam már, hogy mivel nem vagyok papás,kövér,kopasz, nem jövök be. Nehogy azt hidd,kedves 6-os, hogy akiket a kérdező leírt, azok valami szemétdombra való selejtek, futottak még kategória. Nagyon sok olyanról tudok,sőt ismerek párt is,ahol kevésbé előnyös idős, nagyon jó kinézetű fiatalabbal él már évek óta.Ja és nem anyagiak miatt.


Az 5 -ös voltam

jún. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy nem jó pasi vagyok 56 175 95 Dunaújváros.
jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván benn van az is, hogy már nem sokan fordulnak meg a 46 éves kérdező után.
jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"56 175 95"


Hívtalak, de nem vetted fel. :)

jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!