Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is rossz érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rossz érzés az amikor a kinézete miatt offolnak ki mások?

Figyelt kérdés

jún. 25. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen! Szerintem ez mindenkire igaz, legyen az jóképű vagy csúnya. Persze egy jóképű ritkábban jár így, de még ök is belefuthatank olyanba akinek nem jönnek be.

De természetesen a csunyák (hozzá teszem kinek mi a csúnya, ember válogatja) többször kapják meg ezt indokként, így természetesen jobban megviseli őket.

Egyébként szerintem sokszor nem kellene sok ahhoz hogy egy "csúnya" srác is valamivel jobban nézzen ki. Csak sajnos sokan beletörődnek a dologba és még jobban elhanyagolják magukat, mondván úgy is mindegy. Tisztelet a kivételnek!

Sokan a csalodás és az elekseredés miatt nem azon gondolkodnak hogy mitől nézhetnének ki jobban, hanem csak azt nézik hogy miért csúnyák.

De ez csak az én véleményem.

jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó nálam annyi a Rossz tényező hogy nagy az orrom, vastag szám van. Szóval ezen nem lehet változtatni
jún. 25. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Pont ez nem lenn egyáltalán kizáró ok, amit írtál, kérdező! Nálam nem.

Ami kizáró, az az ápolatlanság testi és lelki téren ! más semmi.

jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként a csúnya, az relatív, kinek mit jelent ez. A nagyon szépek között rengeteg beképzelt, sőt primitív és modortalan van. A nem szuperek között pedig sok értelmes, kulturált és szeretni tudó !
jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy ezeken nem lehet változtatni (a plasztikai műtét témába most ne menjünk bele). Viszont szerintem lehet ellensúlyozni a dolgot. Csak meg kell találni a hozzád illő öltözködési stílust, frizurát, arc szörzetet.

Amúgy nekem is relatíve nagy orrom van, nem durván de lehetne kissebb. Viszont van hogy sikerül a hajam ugy levágni, illetve olyan ruha kombót összeállitani, hogy amikor belenézek a tükörbe akkor azt mondom, na most teccem magamnak. 😄 És ezt mindenféle beképzeltség nélkül mondom. Mert amúgy elég önbizalom hiányos vagyok én is. Viszont ilyenkor valahogy jobban érzem magam a bőrömben és ezt mások is észre veszik.

Sokszor elég a pozitív kisugárzás.

És persze ahogy elöttem irták, az hogy kinek mi a csúnya az elég relatív dolog. Mindenkinek más az ízlése.

jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Áááá, nem, mindenki szereti, ha alázzák 🙄
jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös választ nagy örömmel olvastam,végre pozitív önkép és értelem !


#3

jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a pozitív önkép elég távol áll tölem, de igyekszem. És köszönöm! 😄

1-es/5-ös voltam

jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Amíg vannak pasik, akiket megkapok (és vannak bőven), addig kit érdekel.
jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!