Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már félresikerült kalando...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már félresikerült kalandotok?

Figyelt kérdés
Mikor valami iegncsak rosszul sült el? Volt olyan, aki nagyon erőszakos, vagy túlságosan domináns volt? Esetleg más rossz tapasztalat?

febr. 10. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem nevezném kalandnak inkább ismerkedésnek.

A férfivel hosszabb ideig leveleztem, majd találkoztam vele. Semmi probléma nem volt. Tiszta volt, képeknek megfelelő valóság testileg emellett pedig férfias megjelenés, viselkedés. Elmentem hozzá, jót beszélgettünk, majd jött a meghitt kézfogás, arcsimogatás, csók. Majd hamar az ágy felé vettük az irányt. Én aktív vagyok, de ennek ellenére dominánsként viselkedett. Én azt gondoltam viccel, s ezért elengedtem azt a mondatot, hogy legyünk óvatosak, nehogy eldurvuljanak a dolgok. Ekkor felnevetett majd beletúrt a hajamba és teljes erőből megrángatta a fejemet, s megkérdezte, hogy idézzem: Mi van, így szereted?" Ledöbbentem. Felöltöztem, és eljöttem. Akkor voltam épp 29 éves. Hét éve történt ez.

febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt volt egy 28 éves srácról az első randin kiderult,hogy borderline és hisztit csinált a Széll Kálmán téren.

A másik pedig másnak a képét kuldte el,35 évesnek mondta magát.A találkozáson pedig egy 60 éves férfi jött el,melegítőnadrágban.Mikor megdöbbentem és hátra arc, utánam kiabálta,hogy nem tudom mit veszítek.

febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elofordult igen. Annyi volt, hogy abszolut nem az a szemely volt aki az altala kuldott fotokon latszott, sokkal idosebb es egyaltalan nem szimpatikus. Szerencsere nem volt eroszakos.
febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

#1 válaszoló

Azóta sikerült valami? :)

febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedeseim elejen volt egy vruz csavo. A tinderen egesz okesnak nezett ki, valosagban erdekes volt, annyira szimpi sem volt. Ket sor utan taxit hivott, kicsit befostam de mentem vele. Eleg erdekes volt a lakasa, hetek ota nem csinalt rendet. Majd bekapcsolta a tvt, neztuk egy ideig, gruz nepzeneket mutogatott, nagyon buszke volt ra. Majd mi tortent, megfogta a farkam en meg az ovet. Az enyém vegig kemeny volt, az ove nem,majd kozolte h gyogyszereket szed, de legkozelebb nem szedi be miattam. De addig is dorzsoljem a peniszem hozza, meg jatsszuk el, mintha megdugnam, de ne keruljon le a ruha.


Kellemetlen volt de vegul is ez volt az utolso randink is.

febr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!