Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen rossz vagy idegesítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz vagy idegesítő szokásai, tulajdonságai vannak a barátodnak, társadnak, párodnak, ami zavar, de mivel szereted, elnézed neki?

Figyelt kérdés
szept. 8. 05:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó ideje nincs párom,de mikor volt,akkor egy probléma volt ilyen. Az eltérő bioritmus. Én pacsirta vagyok, ő bagoly volt. Sokszor hajnalig nézett filmeket, én pedig korán aludtam már. Viszont reggel hamar ébredtem, bevásároltam, tettem vettem és amikor ő 10, fél 11 felé előjött, addigra bőséges kajával fogadtam.

Egy idő múlva külön szobában aludtunk, hogy ne zavarjuk egymást.


Más nem volt szerencsére, ettől független szerettük egymást :)

szept. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Borotválja az arcát,lányként.
szept. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

#2 nem tudom mennyire tűnt fel de ez meleg kategória.



Az én exem folyamatosan játszott, igazán sosem figyelt rám, állandóan másokkal bragyizott, egyszóval nem volt csodás kapcsolat de én szerettem

Kérdező meselsz a sajátodról?

szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alváskor: Szájon át lélegzik, közben halálhörgéshangokat ad ki,mert fuldokol. Sokszor felébresztem mert ijesztő. Nem ismeri be hogy gond van. Ilyenkor oldalbacsapom őt és jobb esetben pozíciót vált. Ha hason alszik, amúgy nem olyan vészes, csak morog. Hiába mondom neki nem hiszi el. Miatta sokszor alszom szarul, mert felébreszt és nem tudok visszaaludni, mert üvöltve alszik sokszor meg féltem hogy megfullad. Van hogy munka után melóhelyen alszom 3 órát, hazamegyek, és valahogy még 3 órát aludni tudok este. Szokása velem aludni, mert szeret nagykifli lenni, viszont a fülembe szuszog és kb 200 fokkal melegebb a teste mint az enyém. Szó szerint leizzaszt és reggelre hónaljszagom van, mert ő nem használ deót, ami amúgy oké is 3 óráig zuhanyzás után, de a későbbiekben szaglik. Nem zavar, nem tehet róla. Ezek ellenére sose hagynám el. Ő az én mindenem. Ráadásul úgy főz mint a nagyim. Mindketten játszunk én pc vagyok, ő ps5. Szeretjük a kaprot.
szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3: Nekem sajnos már régóta nincs kapcsolatom, ezért is vagyok kíváncsi, hogy akinek összejött, van-e olyasmi, ami nem szerepel a filmeken. Én is olyasmire vágynék, mert ott ugye minden szép, de az életben sokszor nem éppen úgy megy.
szept. 8. 10:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom nagyon konnyen kiakad azon h esetlen vagyok. Valoban, sosem azert fizettek milyen vagyok a konyhaban. Plusz mas a neveles, engem anyam meg 30 evesen is a kisfianak tart, igaz mar 4-5 eve nem elunk egyutt. En alapvetoennaz elmenyeket keresem a hetvegen, szabadidomben. Parom ezzel szemben meg nem egy eljaros tipus. Ebbol amugy gyakran van konfliktus. Ja plusz az etkezes. Az a baj h mellette baromira meghiztam. Ő valahogy nem hizik gyorsan en meg igen. Estenkent meg az a program h fozni es mosogatni kell.
szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mindent újra akar hasznosítani. A "lomot, szemetet" is. Ami nekem egyértelműen kuka, szemétbe való, neki az még "jó lesz valamire". Állandóan ez a "Ne dobjuk ki, mert jó lesz az még valamire" típusú szemlélettel néz mindent. Hogy mit mire lehetne még felhasználni végleges kidobás előtt. Pl.: Üres befőttesüveg (mossuk ki, abba még lehet tenni valamit) (oké, de már kimostunk és megtartottunk 5-öt, azt se használjuk soha semmire. Minek még 22-t félrerakni?), használt nejlon zacskó, egyszerhasználatos ételrendelős műanyag doboz (pl. Teletálas doboz, mosogassuk el, jó lesz az még valamire, ültetünk bele virágot vagy virágcserép alá tesszük alátétnek), szakadt, lyukas, leselejtezett ruhák, pólók (ne dobjuk ki, jó lesz az még az ablak alá télen huzatfogónak vagy ősszel lábtörlőnek a sáros cipőkhöz, vagy ablaktisztításhoz rongynak, takarításhoz is fel tudjuk még használni törlőkendőnek), használt alufólia (kiveszi a hűtőből a kaját, leveszi róla az alufóliát, megeszi a kaját, az alufóliát nem dobja ki, csak ha zsíros. Ha nem koszos, nem zsíros, akkor nem dobja ki, jó lesz az még másik kajára vagy másik edény tetejére is, ne pazaroljunk, ne szennyezzük a Földet), műanyag PET palack (ne dobd ki, majd ha megyünk valahova, abban viszünk innivalót magunknak az útra) (jó, de már van 6 db félrerakva, minek még 15 ebből is?), papírhulladék, pl. A/4-es nyomtatványok, aminek csak az egyik oldala nyomtatott, a másik oldala üres (másik oldalát megtartja jegyzetpapírnak, jegyzetelésre jó lesz az még), félkilós vagy kilós nápolyis műanyag vödör is jó lesz még valamire stb. Mindig mindenben azt nézi, hogy mire lehet még felhasználni. Csak akkor dob ki bármit is, ha az már tényleg semmire sem jó. A kávézacc és a használt teafilter jó lesz még a kertbe a növényekre, a használt cipőt se dobja ki, leviszi a "hajléktalanoknak", nekik még jó lesz. (De olyan állapotú cipők, hogy azt már tényleg még ők se vennék fel. Fél óráig kell győzködnöm, hogy dobd már ki a kukába, mert azt a cipőt már tényleg ők sem vennék fel. Beázik, lyukas a talpa, kirepedt az oldala a hajlásnál, csúnya, dobd ki a fenébe.)

Amúgy nem klasszikus gyűjtögető, mert pl. a túrórudis csomagolást, tojáshéjat, papírzsebkendőt meg ilyesmiket ő is kidob, meg amit már nem lehet másra hasznosítani, de amiben még lát egy kis fantáziát, hogy jó lesz az még valamire, azt állandóan meg akarja tartani. Pl. egy öblítős flakonon is képes fél órát gondolkodni, hogy mire lehetne azt még felhasználni, mert olyan jó illata van, kár lenne kidobni. Egyfolytában győzködni kell mindenről, hogy ez is szemét, az is szemét, dobd már ki, nem kell az már semmire, az csak csomagolóanyag, göngyöleg, kukába való, ne halmozd fel itthon a lomot, ne akarj már mindig mindent újra és újra felhasználni még valamire, meg szerencsére anyagilag se vagyunk rászorulva, hogy spórolnunk kellene ilyesmin, úgyhogy akkor meg minek tartogatod feleslegesen a hulladékot? Qrva idegesítő. :)

Az anyja pedagógus, 50 évig tanított még az előző rendszerben (is), tőle örökölte ezt a "nem pazarlunk, nem dobunk ki semmit, jó lesz az még valamire" típusú szemléletet. Anyósom ugyanezt csinálja.

szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: A faterom ugyanez, átérzem a helyzeted. Kitartást kívánok!
szept. 8. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, sokszor csak röhögök rajta, szóval nem szenvedek emiatt. :) Csak néha felb.sz, hogy még a szemetet se képes gondolkodás, agyalás nélkül kidobni. :)
szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem főz

Mindíg csak utazni akar

TV-telefon, nézése az élet

Világ összes pénze is kevés

szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!