Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van a párotoknak olyan tulajdo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párotoknak olyan tulajdonsága, ami idegesítő? (horkolás, fogcsikorgatás stb)

Figyelt kérdés

Mondjuk az én párom horkol, megbökdösöm, abbahagyja, de mielőtt vissza tudnék aludni újra rákezd xD


Nálatok mi a helyzet? :D

(Úgyis anonim tehát senki párja nem fog megsértődni)



2021. márc. 1. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, az enyém is, és én is ezt szoktam 😉 Szegénykémnek el volt törve az orra, ferdén forrt össze, nem tehet róla.


Hajlamos kicsit rendetlenebbnek lenni mint én, de rá szoktam szólni, hogy na de mostmáraztán...

Pl széthagyja a ruháit, elfelejt elmosogatni, ilyesmik. De jól van ez így, mert én meg nagyon szorongós, perfekcionista típus vagyok, szóval kiegyensúlyozzuk egymást.

2021. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges elkezd dúdolászni, egyszer megölöm érte :D
2021. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Elég rendetlen tud lenni, aztán lassú (szerintem) sokmindenben, és persze makacs.

De igyekszik változni, csak nehéz a berögződésekkel.

2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Jelentem a másodikban és a harmadikban soha a büdös életben nem fogok megváltozni ;) so megszoksz vagy megszöksz hihi
2021. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy soha nem képes normálisan kezet mosni. Ez mondjuk nem is egy tulajdonság, hanem inkább egy szokás, de annál őrjítőbb...


Illetve az is, hogy nem elég figyelmes, nem hajt végre ilyen "világmegváltó", romantikus, lovagias tetteket.

2021. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegesít, amikor meg van beszélve, hogy mit fogunk csinálni, és hirtelen mást dönt. Én szeretem megtervezni a napom, ő meg hirtelen találja ki, hogy mit akar csinálni, és persze ebben nekem is részt kell vennem, mert " legalább akkor legyünk együtt, amikor nem dolgozunk."
2021. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ropogtatja a csontjait, a világból ki tud kergetni vele.

Illetve néha túlzásba viszi a pontosságot, 20 perccel előbb ott kell már lennünk a vonatnál, nehogy lekéssük.

2021. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szétszórja a holmiját, otthagyja ahol leesik róla, a mosatlant az asztalon hagyja. Egyszer megölöm! (Előnye, hogy mindig lehajtva hagyja a WC deszkát.) L30 és L25
2021. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Horkol, nincs hangja, de sokat énekel (valahol imádom, mert cuki, de néha kifolyik a fülem)

Van pár apróság ezeken kívűl, egyik se olyan vészes.

Remélem, hogy ő nem találja meg a kérdést, mert többet sorolna. :D

2021. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!