Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen rigolyáid vannak?

Milyen rigolyáid vannak?

Figyelt kérdés

aug. 11. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nincsenek rigolyáim. Vagy ha vannak is, én nem így hívom őket😄
aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Az ébresztőm mindig legalább 5x szól, nem lehet velem vásárolni és nyaralni menni, mert annyira nem szeretem ezt, hogy a hangulatom át ragad mindenkire, ha meleg van az a bajom, a hideget sem szeretem.

Szóval nem irigylem a barátaimat és a családomat sem.

aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tűrök el magam mellett senkit, ezért hosszútávon párkapcsolatra alkalmatlan vagyok.
aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem bírom az evési zajokat, legyen szó rágásról, csámcsogásról, szürcsölésről, így, ha tehetem, egyedül eszem.
aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

- Kussban evés. Nem pofázik, nem szürcsög, nem csámcsog, nem fogazza az evőeszközt, hanem csendben marad.

- Szintúgy kuss van ha a másik épp beszél. Nem érdekel, hogy milyen fontos mondandód van, megvárod míg befejezem, aztán majd én maradok csendben amíg te beszélsz.

- Ne. Állj. A. K i b a s z o t t. Út. Közepére. Soha. Gondolok itt az ajtóba álló utasokra a villamoson, a járda közepén, keresztbe megálló dumagépekre, meg hasonlókra.


Csak az szomorít el, hogy ezek nem alap dolgok az embereknél.

aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

1. Tizenhatos számrendszerben adom meg a telefonszámomat.

2. Matekos pólókat hordok.

3. Mindig bal lábbal veszem fel a cipőmet.

aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Sok van sajnos.

Nem bírom az okoskodókat, a munkájukra igénytelen helyi seriffeket, az erőszakos, kivagyi embereket.

Szeretem a békét, a nyugalmat, a stabilitást.

Nem is érzem magam a fentiek miatt jól Magyarországon.

aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utalom ha csenddel veresrol beszelnek. Utalom a hulye embereket.
aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Az összes szokásom jó, azért vannak mert praktikusak valami miatt. Ezen kívül semmi problémát nem okoz változtatni őket ha valami miatt az nekem vagy az új helyzetnek úgy jobb. De mondjuk senki kedvéért nem fogom az ő berögzött rigolyái miatt felrúgni az egészséges normális szokásokat.
aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az evési hangok engem is. Van egy munkatársam, akit imádok mert amúgy hatalmas forma, jó a humora és mindig mindenkinek szívesen segít, de kikészülök attól, hogy nyitott szájjal rág, akkor is, ha megkérem, hogy csukja be a száját. Vagy más időben megyek enni, vagy ha pont egyszerre van szünetünk, akkor addig zenét hallgatok fülhallgatóval.

Akiknek nincs self awareness-ük. Felszáll a buszra, megörül magának, hogy ő már fenn van, és MEGÁLL AZ ÚT KELLŐS KÖZEPÉN. Ugyanez pepitában aki nem hagy leszállni járműről, mert ő arra koncentrál, hogy fel akar szállni (aztán megharagszik, ha le lesz vállazva), amelyik a bevsárlókocsit félretolva nézelődik a boltban, hogy nehogy el lehessen férni tőle, járdán lassan sétáló csoport, amelyik elfoglalja a járdát teljes szélességében, illetve mikor valaki leül mellém a tömegközlekedésen, és rámterpeszkedik. És most nem arra gondolok, mikor valaki kövér, mert az is kellemetlen, főleg most, hogy nem viselünk annyi ruhát a melegben, és a meztelen bőrünk érintkezik, hanem mikor egy teljesen átlagos testalkatú ember, aki amúgy kényelmesen elférne egy ülésben, akkorát terpeszt, meg úgy elengedi magát, hogy a keze-lába mindene átlóg az én felemre. Nagyon elkeserítő, mikor ennyire semmibe vesznek.

aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!