Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rossz élmények szeretkezéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz élmények szeretkezéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én sokat vártam rá, hogy valakivel lefeküdjek. 18 évesen eljött az alkalom, viszont szerintem el sem vesztettem a szüzességem… igazából kimondottan nagy volt a farok és “szép”is, viszont neki is az első alkalma volt, így annyi volt hogy nagy nehezen betette nekem, aztán 1-2 percig se volt bennem… (fájt, kellemetlen volt, szerintme neki is) ezt próbáltuk 2-3x (sikertelenül) az utolsónál éreztem, hogy lehet hogy nem fáj annyira durván, így gyorsan elélveztem, de ez sem volt több 4 percnél

Most 20 éves vagyok azóta nem voltam passzív szerepben, ezzel a sráccal is én vállaltam az aktív szerepet, és én kezdtem el dugni őt többször is… (pedig neki jóval nagyobb volt a farka, nekem 14-16 cm kb) kiderült, hogy én jobb “top” vagyok, mint ő… viszont ő jobb “bottom” mint én haha


Nos, én azóta sem próbáltam senkivel de mostanság a nagy magányomban újra kedvet kaptam rá, csak nem tudom, hogy kellene kicsit tapasztaltabb embert találni…

Illetve, hogy mondjam hogy ez lesz az első, vagy ezt hogy jelezzem hogy próbáltam de mégsem? 🥲



aug. 16. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

A szeretkezés az jóval több, mint random dugás. Lelkiség is van benne,nem is kevés.

Lényegtelen,hogy tapasztalt,vagy nem gyakorlott a partner.

aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzáteszem, nem mérettől függ, aktív vagy passzív leszel. Nekem 19 centi, így legtöbb partneremnél nagyobb van, mégis passzív vagyok.
aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddigi négy alkalom egyikét sem élveztem, mert nem volt meg a kölcsönös testi és lelki ráhangolódás.


32f

aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En passziv vagyok, nekem eleg kicsi farkam van, eleg sok partnerem volt mar de nem volt olyan ami nagyon rossz elmeny lett volna
aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!