Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik már hosszú ideje fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már hosszú ideje fent vagytok társkeresőn!Nem rossz ezt látni?

Figyelt kérdés
Amikor 10-20 éve fent vagy, és látod a profilokat, a sok ismerős arcot, hogy elment az idő. . .
szept. 16. 03:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan nem vagyok fent sehol,de éppen a múlt héten láttam itt Pesten,az utcán kéregetni egy férfit. Most kb negyvenes évei közepén lehet.

Még kb 2004 - 5 körül ismerkedtem vele az akkor még létező Pride.hu oldalról. Akkor egy jóképű,ápolt huszonéves srác volt, de valami elképesztően beképzelt,öntelt. Azt mondogatta,hogy sorban állnak érte, nem győzi a telefont felvenni - annak ellenére,hogy csakis komolyban akar lenni. Két találkozás,beszélgetés után elköszöntünk egymástól,mert nagyon nem egymást kerestük.

Szóval, a srác,aki férfi lett közben, ott kéregetett az utcán, a zebrák mellett. Ősz haj, alkoholtól püffedt arc, szakadt ruha, fűző nélküli kitaposott cipő, a járása ingadozó, bizonytalan, a szemei tekintet nélküliek voltak. Megismertem, mert a bal kézfején levő kis tetoválás azonosította. Lehet, másként nem jövök rá, ki is ő.


Rossz látni,hogy ide jutott és innen az út már egyenes és csak egyfelé visz. Nekem ez okoz szomorúságot,ha látom, hogy emberek hová jutnak.

Vagy az, ha látom és tudom, hogy ismerősök milyen kapcsolatokban élnek és ebben szépen felőrlődnek.

És a valamikori mosolygós arcokból keserű, unott és megfáradt emberek lesznek.

szept. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es ez szomoru. :-(

Amugy igazad van, en is megfigyeltem, hogy neha latok embereket, hogy megoregedtek, tonkrementek aztan eszembe jut h kb velem egykoruak vagy fiatalabbak. Szerencsesek vagyunk csak nem gondoljuk mennyire.

szept. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
En pont hogy nem latok ismeros arcokat, akiket latok, par evig fenn vannak, aztan sose latom oket tobbet
szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát én vagyok egy két oldalon. Bár mint biszex. Engem pont hogy óvatosságra int ha még valaki 3-4-5 éve is fent van az oldalon, aki ráadásul komoly partnert keres. Szerintem ott valami probléma van, hogy ennyi idő alatt nem talál komoly partnert magának.
szept. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban vagyok, de 3 évente egyszer beregelünk grindrre és romeora a kíváncsiság miatt. Én azt látom, hogy míg mi 10évet öregedtünk, rejtélyes módon jó pár ismerős pofa visszafiatalodott 25-30 évesre, holott 10 éve egykorúak voltunk. Amúgy meg körbe körbe ugyanazok a fazonok vannak az ilyen oldalakon, legtöbbször 10 éves fotókkal.
szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lattam olyat aki mar 5 éve 23 éves 🤣
szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagy szerelmemmel zöldfülű kezdőként, 21 éves koromban ismerkedtem meg a Romeón. Nagyon jóképű, férfias pasi volt, meg nem mondta volna róla senki, hogy nem a nők érdeklik. A kémia nagyon megvolt mindkét részről, viszont hamar kiderült, hogy esze ágában nincs párkapcsolatban lenni, az csak beetetés volt, hogy megismerkedhessünk, egyébként szimplán szexhavert akar, aki csettintésre átmegy hozzá és elrendezi. Akkor, 2013-ban 28 évesnek írta magát, valójában 31 volt. Ez még annyira nem gáz, viszont évekkel később, 2021-ben is belefutottam egyszer a Romeón, akkor 31 évesnek hirdette magát. De idén tavasszal is láttam egyszer a Tinderen, akkor már 36 volt. Tény, hogy nagyon fiatalos, vonzó pasi, de ő is kb ugyanazokkal a fotókkal nyomul, mint sok évvel korábban. Különben én is sok ismerős arcot láttam mindig, főleg Romeón, de inkább csak sajnálom őket, hogy még mindig ott kell lenniük. Nyilván ez általában nem öröm, legalábbis én nagyon utáltam. 3 hónapja ismerkedtem meg a párommal, azóta örülök, hogy eltűnhettem mindkét helyről.
szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron volt egy rövid megbicsaklás párommal, felmentem a Rómeóra és a Badoo-ra, ugyanazok a defektes emberek maradtak, a Badoo-n konkrétan nagyon kevesen is maradtak.
szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8+

Én 2011-2016 között folyamatosan fent voltam, sok emberrel megszívtam, sok kicseszés után sok ember megkapta tőlem a jussát, ahhoz viszonyítva mondom. Ugyanazok.

szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
#4: igazad van, részben. Én is már jopar éve fenn vagyok, de manapsag mar inkabb csak amiatt, hogy legalabb ennyi eselyt adok az ismerkedésnek. Nagyon sokretu, ki mi miatt van fenn. Szemelyes pelda: nyilvan en is válogatós vagyok, mint minden ember. Aztan sokan irnak, akik vagy joval fiatalabbak nalam, vagy joval idősebbek. (Én 31 vagyok). Aztán ott van, hogy ha veletlen tetszik a manus, a belso énje nem klappol levelezés alapján. Aztan ha a belso es a kulso is okes, akkor a tali nem jon össze, es elkopik a dolog. Aztan ha minden klappol, talalkozo is lesz, vagy en vagy ő érzi azt, hogy bocs mégse. Vegul minden kiraly, elso találkozó zsír, es utana ha a masik megkap egy adag maszatolast (annak ellenére, hogy elmondasa alapjan kapcsoltot keres), eltunik a naplementebe. Szóval krva sok a buktato, es megertem azt is, ha valaki defektesnek tunik, hogy meg mindig ott van "maradeknak", de lehet hogy csak szimplan szopo agon van 🤔
szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!