Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik már hosszú ideje fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már hosszú ideje fent vagytok társkeresőn!Nem rossz ezt látni?

Figyelt kérdés
Amikor 10-20 éve fent vagy, és látod a profilokat, a sok ismerős arcot, hogy elment az idő. . .
szept. 16. 03:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-6 éve fent vagyok 20 éves korom óta, akiket anno látásból ismertem a legtöbbjük rosszul öregedett, igénytelenek lettek vagy meghíztak. Van aki még mindig ugyanazokkal a képekkel van fent, meg a koruk se változott érdekes módon. 1-2 ember van csak akire azt mondanám hogy jó irányba változott külsőleg.
szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Azért a 29 éves 30-asok védelmére szóljon, hogy sokan 30 felett úgy gondolják már gáz a pasi. Ha viszont picit csal a korával van esélye. Márha nem az van, hogy már 29 évesen is 40-nek nézett ki.


Én nyitott kapcsolatban vagyok jópár éve. Így nézelődök. Én sajnálom, hogy más nem boldog, mert mindenkinek járna a boldogság. Persze majd mindjárt jön pár szakértő, hogy a nyitott kapcsolat se boldogság akkor. Erre most csak annyit mondok, hogy nem ők élnek benne és nem ők tudják mi a boldog vagy mi nem másnak ;)


Szóval én sajnálom akinek nem jut, de szurkolok mindenkinek, de sokan aránytalan elvárásokkal van.

szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#10

Jó azért a legtöbb ilyen ember azért van még mindig fent mert ezzel hosszú távú kamu dumával azt hiszi könnyebben talál alkalmi kapcsolatot aki kocsiban gyorsan leápolja.

Illetve a legtöbb mind olyan hogy az adatlapokat elnézve persze hogy ott van még.

Szia, ismerkedjünk, szexet keresek, stb stb egy szavas bemutatkozó szövegek nem igazán vonzóak, sem pedig a vécé csésze felett készült farok képek. Ezekre gondoltam jórészt. Kivétel mindig van

szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj a melegek 90%-a nyitott kapcsolatba él

Ez aztán a szerelem

Ja nem

szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Bevallom egy ideig én is ezt csináltam, már 27 évesen is 23-ra állítottam be, mert már akkor öregnek éreztem magam, pedig fiatalabbnak néztek mindig is.


A képeket folyamatosan frissítettem.


Aztán egyszer csak letojtam, beállítottam a valós koromat.

Kevesebben írnak, mert kezdek kiesni a bűvös számból (35 ez úgy vettem észre) és a fotót már nem is nézik, eleve a szűrőt beállítják és kész:)


Amikor 23 voltam, akkor regeltem romeora, akkor nem értettem miért csinálják ezt az idősebbek, most 36 évesen már értem.


Amúgy azt is rossz látni, aki egykor milyen helyes volt, de pár év alatt megöregedett, meghízott.

Ki tudja min mentek keresztül. . .

szept. 16. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok csalódáson amivel az a hányadék élet jár
szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!