Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már akinek társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már akinek társkeresőn szinte azonnal összejött egy hosszú kapcsolat és nem hetekig keresgélt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Felraktam egy képet, ahogy mini farmer szoknyában ülök a kanapén, lábaim kicsit szétrakva, bugyi persze takart mindent, előrehajolva, hajam is a lábam közé lógott kicsit.

Estére 100 levél volt.

Másnap már randi az álompasival.

Étterem, wellnesz, kirándulgatások.

Egy év múlva esküvő.

26L

180cm

2020. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
kamu.
2020. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Frusztrált fiúka álmodozik.
2020. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Nőknél ez sima ügy.
2020. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alessandro10 ***** válasza:
82%

Egy kapcsolat úgy nagyon könnyen összejön.

Majd azt is írd ide, meddig tartott! :)

2020. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Átlagos lányt ismertem, szakított, majd másnap regisztráció társkeresőre, rögtön elkezdett valakivel levelezni, majd telefonon beszélgetni, már első találka előtt elkezdte hirdetni a lány: "társkeresőről megismert pasit már sokkal jobban ismerem mint volt párom akivel tíz évig éltem együtt", találka előtt pasi hazudott önmagáról ezt-azt.

Ment ezerrel az egymásra zúdulás, a "jajj szia picinyem megetted a tízórait" és hasonló nyálas telefonon történő beszélgetések, összeházasodtak -e végül vagy nem, azt nem tudom, a tempó mindenkinek gyors volt ahogy egymásba estek, a lány időnként hangoztatta: "neki kompromisszumkésznek kell lennie de megéri, mert..." stb-blablabla.

2020. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Egy szakítás után rögtön regisztráltam. Tudom, hogy röhejes, de meg akartam mutatni exnek, hogy találok nála jobbat és cseppet sem zavar, hogy már nem érdeklem. Sikerült is, egy-két nap chat után tali, második randin szex, pár hét alatt össze is cuccoltunk. Ennek már 5 éve, két éve házasok vagyunk és van egy 10 hónapos kisfiúnk 🥰

Ex, aki munkatárs is volt, mikor megtudta, hogy kapcsolatban vagyok, bepöccent és megpróbált állandóan alám ásni, került, ahogy csak tudott, amikor nem lehetett, akkor minden szarból veszekedést generált, a kollégák már röhögtek rajta.

2020. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!