Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, zavarna titeket ha a párotok elmenne 10 napra a szüleivel utazni?

Figyelt kérdés

Párom 26, én 31 vagyok. Voltam vele is a nyáron utazni, most apámmal megyek majd 10 napra. A párom szülei sajnos nem tehetősek, plusz párom és köztük sincs jó viszony. Apám tudja rólam, hogy meleg vagyok, de picit fura lenne ha ott lenne párom is.


Na de lényeg, titket zavarna ez?



ma 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Most már a párod a családod, vele utazgass.


Őt megkérdezted, hogy mi a véleménye? Ha én lennék a párod, lehet elgondolkodnék a kapcsolatunk hosszútávú jövőjéről.

ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utaztam meg utazok majd vele is. Közöltem vele, elfogadta, mi mást tehet.
ma 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Ti mit össze nem kínlódtok :)

Legalább a tizedik kérdés már a kapcsolatod miatt.


Egyébként a társ az első ,mindenki más utána jön. Még a szülő is. Én így voltam mindig kapcsolatban és másnál is ezt látom.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez most kicsit önző, de sajna párom nem nagyon tud kifizetni egy utazást, meg mikor mentem, akkor is én álltam. Szerintem kell, hogy a szülőkkel is legyünk, ha amúgy jó a viszony, ki tudja meddig lesznek még. Persze emellett tervezek majd a párommal is valamit novemberre-decemberre, csak nehezen tudja megoldani a szabadnapokat.
ma 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Mikor unod meg végre ezeket a kérdéseket?

Mint az összes eddigi kérdésednél, itt is az mindenki véleménye, hogy ez nem egészséges párkapcsolat.a szüleiddel is időt tölteni, azért nem tíz nap távollétet jelent. És az se egy pozitív gondolat, hogy neked furcsa, ha a pároddal és az apáddal közösen töltöd az időt.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja a párodat akkor vidd el mekizni, elég utazás lesz az neki ha úgy áll anyagilag
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!