Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkednétek 30-as pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek 30-as pasival, aki a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?

Ez már "red flag"?


jan. 16. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen
jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen. Az a fontos, ki milyen ember, nem az,hogy milyen módon lakik!
jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen ismerkednék.
jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem, a 30-as azt jelenti, hogy 30+ már bőven, annyi idősen meg már azért nem kéne otthon élni a szülőkkel, én 28 vagyok és egyedül élek albérletben, nem érezném férfinak a párom ha nem ütné meg azt a szinten, hogy legalább egy szobát tudjon magának bérelni.
jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként ez a heteróknál olvasható,hogy a nő nem áll szóba olyannal,aki otthon él.

Már ezek szerint a melegek között is terjed ez a megalázó és cinikus hozzáállás. Eddig a párjaim otthon laktak, mikor komoly lett a kapcsolat,akkor bútoroztak hozzám. Eszembe nem jutott,hogy azért mert otthon lakik valaki,az számomra red flag lett volna, vagy lenne.

Persze érthető, mert a szex a tengely már mindenhol,innen indul az egész. De összeköltözésig,az udvarlás alatt is megoldható.

jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Jani Belucci ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy miért. Ha azért lakik otthon, mert nem akar semmit sem kezdeni az életével, vagy képtelen leválni róluk, akkor red flag. Ha megszorult anyagilag, vagy beteg szülőt ápol, akkor tök okés.
jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

#6, igazad van alapból, de mi a helyzet a több lakásos házzal?


(3 lakás, szülő, testvér, én)

jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Olyannal aki a szüleivel él max 23 éves korig ismerkednék, afelett már gáznak tartom, és nem mennék bele semmmibe.
jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

4-es, inkább kifizeted egy élet alatt két ingatlan árát albérletre, mint hogy egyetem után spórolj, maradj 35 éves korodig és meglegyen az önerő.


Persze ha fizud engedi egyszerre a kettőt akkor nem szóltam. De nem az az átlag. Legtöbb embernek vagy albérlet vagy félre önerőre.

jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Számomra meg pont szimpatikusabb lenne az olyan embertípus, aki a családi "hasziendán", műhelyben, stb. viszi tovább az apa, nagyapa, dédapa hagyományait, műveltségét, örökségét, mint az, aki 18 évesen és másnaposan rácsapta a lakásajtót az elviselhetetlen, összeférhetetlen, buta, primitív szüleire, kiszaladt üres fejjel az éjjel-nappal világba, és most rohadt büszke a nagy önállóságára...

És pont az ilyen, régi öregektől semmit nem tanult embertípusnak köszönhetjük, hogy minden évszázadban újból és újból bele fogunk sodródni valami fasiszta világháborúba, mert ilyen buta nemzedéket még nem hordott a hátán Kelet-Európa.

jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!