Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkednétek 30-as pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek 30-as pasival, aki a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?

Ez már "red flag"?


jan. 16. 16:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a lényeg hol lakik, hanem milyen a srác.
jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
En keson koltoztem el, 26, es mivel kulfoldon elek, igy ha hazamentem pestre majd osszeismerkedtem valakivel, kotoltem, hogy amugy Pragaban van lakasok, itt a szuleimnel vagyok. Mondjuk ha otthon hosszabb tavon lehorgonyoznek, zavarna picit, ha otthon lakom.
jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Vannak helyzetek, amikor ez a legjobb lehetőség. Lehet, hogy pasizás, alkalmi szex szempontjából necces, de az ingatlan és albérlet árak mellett azért ekkora elvárások ne legyenek. Nem mindenki keres félmillió felett.
jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Jani Belucci ***** válasza:
100%
#7: Többlakásos háznál gyakorlatilag külön élésről beszélünk. Mindenkinek van külön lakása, lakrésze. Bárki bármikor fogadhat vendéget, és önálló életet élhet.
jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is merlegelni kell, hogy mi az oka. Olyat is ismerek, aki az exenel lakott, mert nem volt olyan penzugyi helyzetben, meg sajat lakasra sporolt. Most mar kulon is el. De ebben a helyzetben ha most szexrol, vagy kozosen eltoltott idorol van szo, akkor akinek van lakasa, ahhoz mentek. Ez ilyen egyszeru. Engem is szokott cse*tetni a baratom, mert mi meg tavkapcsolatban vagyunk, apam nem tudja, hogy mekeg vagyok, ha meg hazamegyek, akkor itt is meg ott is vagyok. Es ez nyilvan picit kellemrtlen, nem tudom meddig csinaljuk meg ezt. Most karacsonykor is tobbet voltam a szuleimnel, mint nala. De kulfoldon nekem is van lakasom. Szoval nem errol van szo, hogy szuleimen eloskodok, csak ha hazamentem :)
jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne. Kinek milyen az élethelyzete az mindegy, a lényeg az, hogy együtt mit tudtok kezdeni
jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Anyummal maradtam és párom ide költözött. Ennyike. Párom pedig 40 éves lesz, aki már egyedül élt.
jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13%
Kapásból red flag a legtöbb nőnek, kivéve a prostituáltakat.
jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Homoszexuális kategória. :-)
jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!