Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfit azért utasít el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit azért utasít el minden nő, mert a szüleivel él, a költözést követően könnyen fel is tud majd szedni valakit?

Figyelt kérdés
2023. dec. 2. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy minden nő azért utasítana el.

Nekem most ért véget egy komoly kapcsolatom, amiben már a közös életet terveztük, csak sajnos történtek olyan dolgok, amiket már nem bírt ki a kapcsolatunk. De semmi problémát nem okozott, hogy mindketten még a szülői házban éltünk. Nyilván az volt a célunk, hogy közös albérletbe költözzünk, de most ameddig egyedül van az ember, és ha normális a viszonya a szülőkkel, meg megvan a saját kis zavartalan élettere, akkor tök felesleges 150 ezret kiadni havonta csak azért, hogy elmondhasd, hogy te külön élsz.

Lakást meg ha nincs szerencsés csillagzatod, nem könnyű venni.

2023. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy tudtam csak csajozni, hogy nem vallottam be, azt mondtam lakótársakkal lakom. Olyan nőt kerestem, aki egyedül lakik és hozzá lehetett menni. Ha nem kamuzom, még ma is szűz lennék.


Egy "mamahoteles" 30-as férfi

2023. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
#1 Kis naív, azt hiszed nem amiatt futott zátonyra a kapcsolat, mert mamival laksz.
2023. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjad az aranyásókat!

Az olyanok vannak a legnagyobb elvárással s közben majdnem semmilye nincsen csupán az ego az insta tanácsokkal együtt.

2023. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

A nők ilyenek.


Ha élsz a 400 négyzetméteres házadban, és anyádnak kialakítottál egy lakrészt hogy ne egyedül haljon meg, akkor legalja lúzer vagy. bezzeg ha egy egyszobás garzont albérelsz valami szar környéken, egyből te vagy az élet császára. :D :D :D

2023. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Azok akarnak minden luxust akik garzonban vagy még abban sem vannak.

Általában ezek a ribizli kinézetű csajok..kik es ruhák pepco,lagogo kiegészítőkkel.

Van a facen egy viccesen kép, hogy a csajt 19 évesen "nem engedheted meg magadnak" aztán 24 évesen pedig a multinál a kasszánál kéri tőled a pontgyűjtő kártyát.

Szóval csak ne vedd őket komolyan.

2023. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a képet keresd már elő légyszi! :D :D :D
2023. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2023. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Köszi! :)
2023. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem azert utasítanak vissza. Hanem mert nem kellesz nekik mint férfi
2023. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!