Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azért utasítanak el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért utasítanak el egy férfit a nők, mert 30 évesen a szüleivel él, akkor költözés után szinte rögtön fel tud majd szedni valakit?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Sikeresebb nem leszel. Csak ha osszejon valami, így kevesebben lépnek le.
2023. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem

Kizárólag ezért nem fog elutasítani szinte senki ha amúgy lefeküdne veled :D

2023. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Velem tudomásom szerint pont ezért nem jön össze senki.
2023. máj. 11. 22:16
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel csak max feljössz a minuszból a nullára.
2023. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
A rossz hír bro' hogy valószínűleg nem ezért utasítanak el... diákkorában elég keveseknek volt saját lakása mégis elég sok ember életében volt már szex. Attól hogy saját pecud van még nem fognak maguktól tapadni a nők. Ugyanúgy szimpátia, kisugárzás, stílus és személyiség alapján teszik.
2023. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól nézel ki, akkor kb a híd alatt is lakhatsz, mert minden sarkon lefog szopni egy ribizli ingyen. Nem ezen múlik.
2023. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Ìgy csak a kb màsodik isnerkedős kérdés utàn offol majd ki
2023. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

32/F vagyok, volt nemrég egy fiatal bnőm, aki 22 évesen szüleivel élt. Én speciel nem szerettem náluk - nála lenni, mert le kellett tudni a kötelező kört mindig a szülőkkel, dumálgatás, jópofizás.


Szerintem inkább ezt nem szeretik az emberek, nem az zavarja, hogy éppen kivel lakik.

2023. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért utasítanak el, hanem azért mert béna vagy. Én az anyámtól 30 centire (a fal másik oldalán persze) dugtam meg vagy 10 csajt. Jó, 30 még nem voltam, de 20-on X biztos. Szóval, ha csak az elköltözés számít, akkor 0 plusz csajt fogsz tudni felszedni. Ez van.
2023. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
#9 Hààt kérdés milyen lànyok voltak azok. Alkalmiba még lehet ilyet de ha valamelyik kicsit is komolyan gondolja azt zavarni fogja hogy anyàd épp a szonszéd szobàban kötöget amég ti épp csattogósan oroszlànüvöltve töcsköltök minden alkalommal mikor ott van .
2023. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!