Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, ti hogyan élitek az életeteket?

Figyelt kérdés

Most ez egy nagyon depresszív kérdés a részemről, de most múltam 30, párkapcsolatban vagyok, ugyanakkor félek, hogy ez se tart örökké, párom amúgy is cukorbeteg, ki tudja meddig lehet velem. A másik dolog, hogy szüleim se lesznek fiatalok, mindketten 60 felettiek, mindkettejüknek van betegsége. Barátaim is kb lekoptak mind. Így tényleg nagyon félek, hogy mi lesz majd melegként mondjuk 20 év múlva.


Meséltek melegek, hogy ti hogyan tengetitek az életeteket?



ma 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek ezek a vélemények és elgondolkodtatóak.De sokban elszomorítóak is. Nagyon sok fiatal is van akik magányosak, kínlódnak, egyedül vagy kapcsolatban is. Utóbbi a legszomorúbb.

Most lesz hét éve ,hogy ismét szingli lettem,de sosem éreztem azt, hogy tengődnék. Ez nálam olyan hányattatást jelent, beletörődve dobálva az élet által.Még akkor sem voltam ilyen, amikor szakítottak velem.

Egyébként pedig nyilván nem az igazi volt egyik párom sem,hiszen akkor nem léptek volna le.Nem hibáztatom őket, szíve joga mindenkinek, de vissza már nem engedtem volna őket.

Mióta pedig egyedül vagyok, sok új dolgot kipróbáltam,amit addig nem.És olyat, amit egyedül is meg tudok tenni, jó a lelkemnek, jó az életem alakulásának . Nagyon sok minden szépet és jót ad az élet, elmondhatom, nap mint nap. Idegen, vagy látásból ismerős emberekkel ha beszélek, akkor ez is öröm, jókat nevetünk, vagy sztorizunk. Egy dologgal nem foglalkozom, a politikával.

Nagyon sokat gyaloglok, kirándulok, imádom a természetet.Sok mindenre megtanít, felüdít és ha kell,vigasztal is. Mert ugye, ki nem szomorú néha. De a sors ilyen, nem élhet mindenki kapcsolatban,a szerelem sem mindig adatik meg az életben mindenkinek. Lényeg azt kell nézni, ami van és ami jó az életben. Ha azt néznénk,ami nincs, abba talán bele is lehetne zakkanni.

Szóval nem érzem rossznak, üresnek az életem, főleg nem úgy hogy tengetem napjaimat :)


55/F

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak szaporodjon, neki ez az élet lényege. Mintha minden gyerekes pár élete végéig együtt maradna.. Sajnos az emberek nagy részénél nem működik a holtodiglan, nem kellene ezt a melegekre kivetíteni.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még kapcsolatom sincs, barátaim sem, csak a szűk család és mentális betegségem is van.


Így 20 év múlva már nem hiszem, hogy, itt leszek.


Hiába nézek ki jól, betegként nem fogadna el senki.

Mert nincs stabil megélhetésem.


Annyi, hogy az öcsém hasonló helyzetben van, neki se lesz senkije, meg nem is akar, így egymásnak itt leszünk, amíg tart.


36/f

ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én jövőre leszek 40, a szüleimmel élek, ők is már az idősebb korosztály, 60+, 70+. Barátaim nem nagyon vannak, nem járok szórakozni, de nem mondanám üresnek az életemet. Vidéken élek, mindig van mit csinálni, van mit megtanulni, és élvezem. Aztán hogy később mi lesz, ha magamra maradok, azt még nem tudom, de most nem érzem rosszul magam.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Az ingatlan legalább csak a tied lesz?

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el baratokat keresni stb és ha öreg leszel majd lesz valaki aki segit ;)
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyedül, de boldogan. Három éve nem élek nemi életet, nem is hiányzik. Nincs szükségem senkire. Introvertált vagyok és belefáradtam a mások igényeihez igazodáshoz. 27/F
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mondd 17-es, hol vagy te idősebb, te bikfic ?

Még korai belefáradni, hidd el egy tényleg idősebbnek :)

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#15, ha a tesómat kifizetem :D
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!