Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, ti hogyan élitek az életeteket?

Figyelt kérdés

Most ez egy nagyon depresszív kérdés a részemről, de most múltam 30, párkapcsolatban vagyok, ugyanakkor félek, hogy ez se tart örökké, párom amúgy is cukorbeteg, ki tudja meddig lehet velem. A másik dolog, hogy szüleim se lesznek fiatalok, mindketten 60 felettiek, mindkettejüknek van betegsége. Barátaim is kb lekoptak mind. Így tényleg nagyon félek, hogy mi lesz majd melegként mondjuk 20 év múlva.


Meséltek melegek, hogy ti hogyan tengetitek az életeteket?



ma 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk én fiatal vagyok, de az élettársam 50 plusszos. Tulajdonképpen már csak én vagyok neki. Szemét módon ki is használom, de nem szakít velem. 22/f
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az én párom is fiatalabb, és "sajnos" én vagyok az, akinek több pénze van. Volt hogy ki is használta a jóindulatomat, mert neki nincs támogató családi háttere. Ott rólam nem is tudnak. De rettegek, hogy mi lenne nélküle, meg hogy akkor az együtt töltött 2 év mehetne a kukába
ma 14:39
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező mindenkinek depresszív életet élni 40felett.sok fiatal meleg is magánYosággal küzdd.Azt,hogy valaki elmagányosodik nagy részben saját magának köszönheti.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem más 30 évesen kezdi élni az életét olyan értelemben, hogy fel meri vállalni magát, sokkal érettebb, mint fiatalabban, mellesleg most is fiatal vagy, 10 év múlva is az leszel. Nekem az idősebb 50 körül kezdődik. Amilyen problémákat írtál szerintem nem szexuális orientáció függő.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező a fiatal popsinak ára van. Keress 60 éves szottyadtat.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én par nap mulva leszek 32, de nem tartom magam idosnek (annak ellenere, hogy itt mar sokaknak matuzsalem lennek).

Korabban nagyon arra fokuszaltam, hogy másoknak megfeleljek, igy tuti nagyobb eséllyel talal ram az igazi. Hat nem. Igy tavaly ev vegen, mikor a 15 ev ota legjobb barátom elkopott mellolem, egy durva mélypont utan felalltam es felszivtam magam. Eldöntöttem, hogy magam miatt fogok jol kinezni, utazgatni stb. Korábban mindig masokhoz akartam igazodni, utazaskor barathoz, oltozkodesben pl kiszemeltnek vajon mibe tettszenek stb. Na ezeket vegkep elengedtem, es lass csodát, nem lett szarabb az életem. Nem talatam meg az igazit, de a magam utjat jarom. Summa summarum, nem aggodok előre az oreg koron meg, egy kriteriumom van: ha visszatekintek majd, azt lassam, hogy egyedül is megalltam a labamon, nem masoktol függött a sorsom.

ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hatos, szimpatikus vagy nem is értem azokat, akik 30 évesen bőgnek. hogy már nem fiatalok. Szerintem ekkor érnek be, innentől férfiak. Nem értettem sose azokat, akiknek a tini femboyok jönnek be.


"Kérdező a fiatal popsinak ára van. Keress 60 éves szottyadtat."


Ki vagy te, gyerek, kisbaba? Nekik van popsijuk. Max segged lehet. Az évtizedek gyorsabban telnek, mint gondolod, hamarosan te is ott tartasz, hogy megöregedtél, ha 30 évesen valaki öreg szerinted.

ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%

Ezért nem természetes a homoszexualitás, két pasi nem tud egy életen át együtt élni.


Szerezz egy nőt, vedd el, csinálj gyerekeket.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

" két pasi nem tud egy életen át együtt élni."


Honnan tudod?

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért nem természetes a homoszexualitás, két pasi nem tud egy életen át együtt élni.



Szerezz egy nőt, vedd el, csinálj gyerekeket."



És verjük át. Hazudjunk neki, tegyük tönkre az életét. Te aztán nem vagy százas! Mondd, mégis hogy éreznéd magad ha veled is ugyanez megtörténne fordítva?

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!