Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik melegbarát országban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik melegbarát országban, városban szeretnél élni, tervezed-e a kiköltözést, vagy ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
ma 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Már gondolkoztam a kiköltözésen de még nem tartok ott, hogy megtegyem. Még nem tudom biztosan, hogy melyikben élnék, csak az a biztos, hogy innen nyugatabra. Talán Németországban vagy Ausztriában.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Mi számít melegbarátnak?

Amúgy én inkább a hideg vagy nyirkos időt szeretem, szóval valahol északon lenne ideális.

Az álom valami Antarktisz közeli sziget, de az soha nem fog összejönni, szóval marad az északi félteke.

Egy ideig még gondolkodtam Asztrálián és Új-Zéland, de ott túl nagyra nőnek a pókok és soklábúak az én ízlésemnek.

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Budapest, Magyarország. Ne foglalkozz a politikával.


Európa szerte növekszik a melegek elleni támadások száma és nem csak verbálisan.

ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Mexikó, vagy 'Murica.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi Berlinből költöztünk 10 év után haza..Ott konkrétan életveszélyben van már a meleg közösség..Magyarország a béke szigete ahhoz képest..Amúgy Írországon gondolkodunk még.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
5) Te miről beszélsz??
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. amit a pártközpontból diktálnak neki :)
ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 6! 10 évet éltem a párommal Berlinben,s hidd el 2018-19 után a bevándorlók miatt életveszély este együtt közlekedni..Magyarországon,Budapesten ilyennel nem találkoztunk.Ha az agyhalott 7-esnek nem esett le nem vagyok Fideszes,tervezünk is Írországba továbbköltözni,de addig is hazajöttünk mert 2x is úgy megverte 2 afgán a párom,hogy csoda hogy életben maradt..Nézd ha nem hiszed el költözz ki Németországba..Én kint éltem...Megéltem a Wilkommenskultur baromságot..Amerikába,Írországba is mennek bevándorlók,de nem a homofób iszlamisták..Sétálj este a meleg pároddal a Check Point Charlienál,ahol 2014-ben még simán lehetett..Nehogy már liberális melegként még nekem keljen magyarázkodnom miért lett élhetetlen Berlin..Budapest gazdaságilag élhetetlen,hála a kolostormalacnak,de biztonságos..Itt azok pofáznak hogy Németbe költöznének akik a büdös életben nem voltak még kint..
ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki sose volt külföldön az nem fogja látni hogy milyen a helyzet, felesleges lepontozni a 8-ast xd
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felőlem lepontozhatnak..Éltem Németben..Itthon sem arany az élet azért megyünk tovább de biztonságosabb..Azok pontoznak le akik vagy képeslapon látták Berlint vagy turistaként vagy barátjuk barátjának a távoli haverja mesélte..Mi éltünk kint..Melegnek ennyi iszlam bevándorló mellett életveszély..
ma 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!