Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, kiköltöznétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, kiköltöznétek Londonba belátható időn belül?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elég az itteni pesszimista légkörből és Londonban folytatnám. Szívesen venném, ha lenne érdeklődő, hátha tudunk egymásnak segíteni.

2016. jan. 10. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
London telített. Ott csak ismerős álltal találsz munkát. Én itt élek 3 éve. Londont felejtsd el. Anglia egyébként teljesen frankó. Ha tudsz dolgozni megbecsülnek. Ha nem, akkor szívás. De nem szabad elfelejteni, Te itt minig is egy külföldi leszel!
2016. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy költöznék ki.
2016. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor tervezel kiköltözni?
2016. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anglia teli van már külföldiekkel, leginkább London. Nehéz kapcsolatok nélkül munkát találni. Ismerősöm volt ott és mesélte, h kinézték, mert magyar volt...mint itt a romákat. Inkább mennék Californiába...bár kapcsolatok nlkül az is vicces lesz:)
2016. jan. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem arról kértem információt, hogy mi van Londonban. Évente többször járok ott, tudom mi a helyzet és mennyien vannak. Nem mellesleg felsőfokon vagyok angolból és Angliában is hasznosítható szakmai tudásom van.


Arra a kérdésre, hogy mikor szeretnék menni, a válaszom, hogy kb. fél év múlva esedékes (legkésőbb).

2016. jan. 12. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Én mesterfodrász vagyok, nyertem már versenyt.

Hívtak is ugyhogy megyek.

Párom a divat világában dolgozik, úgyhogy nekünk nyerő lesz.

2016. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!